Manžel chce sex pořád, nechápe, že jsem unavená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 22:02
Manžel chce sex pořád, nechápe že jsem unavená

Vrátila jsem se po 9 letech mateřské do práce a mám z toho hlavu jak pátrací balón, snažím se zase se do všeho dostat, do toho se starat o děti a o domácnost. Mám prostě všeho plný kecky a večer padám na pusu. A manžel do toho po mně chce abychom spolu spali dvakrát denně. Večer chodím spát hned jak děti usnou a on pak v noci přijde a začne se lísat, osahávat mě a vzbudí mě. Pak se začne zase lísat ráno než vstanou děti. Začínám na něj být protivná a občas ho pošlu někam. Nechápe proč najednou tak vyvádím když celý ty roky předtím to tak šlo. Občas se kvůli tomu i pohádáme. A když nic není tak s ním pak není řeč, ne že by to dělal schválně nebo byl uraženej, ale prostě je pak protivnej. Já nevím co s tím mám dělat, třeba až budu v práci dýl a naučím se v tom zase chodit tak nebudu tak unavená, ale teď mám všeho fakt dost.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Judy21L
Stálice 86 příspěvků 01.07.19 22:08

2× denně, není to nějak moc? Prostě to musí pochopit…vysvětli mu to, že na to vždycky nemáš náladu hlavně když si unavená, snad máte ve vztahu nějakou komunikaci a pochopení :/

kamajka
Nováček 9 příspěvků 01.07.19 22:10

A to byl předtím roky zvyklý na sex dvakrát denně? Co těhotenství? Když byly děti maličké
atd? Já nevím, podle mě je to bezohledný pitomec. Sex mám ráda a můj manžel
též, ale myslím že k lásce a vztahu patří i pochopení, že mě vždy je síla a nálada, ono se to spíš vyplatí nenutit, než naopak. Radu nemám jinou než o tom mluvit.

axelina
Závislačka 2759 příspěvků 01.07.19 22:11

Lituju Te že mas tak naruživeho manžela…2× denne by mě to ani nebavilo a pokud by me vzbudil tak by se mi asi brzo zprotivil on i sex…pro me ideal 2× týdne z dlouhodobeho hlediska. pokud je to časteji ani se na to netešim a nebavi me to

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23430 příspěvků 01.07.19 22:12
@Anonymní píše:
Vrátila jsem se po 9 letech mateřské do práce a mám z toho hlavu jak pátrací balón, snažím se zase se do všeho dostat, do toho se starat o děti a o domácnost. Mám prostě všeho plný kecky a večer padám na pusu. A manžel do toho po mně chce abychom spolu spali dvakrát denně. Večer chodím spát hned jak děti usnou a on pak v noci přijde a začne se lísat, osahávat mě a vzbudí mě. Pak se začne zase lísat ráno než vstanou děti. Začínám na něj být protivná a občas ho pošlu někam. Nechápe proč najednou tak vyvádím když celý ty roky předtím to tak šlo. Občas se kvůli tomu i pohádáme. A když nic není tak s ním pak není řeč, ne že by to dělal schválně nebo byl uraženej, ale prostě je pak protivnej. Já nevím co s tím mám dělat, třeba až budu v práci dýl a naučím se v tom zase chodit tak nebudu tak unavená, ale teď mám všeho fakt dost.

Na jednu stranu je hezký, že to máte tak často, skoro bych řekla, že i trošku závidím, i když 2× denně bych nedala. Na druhou stranu, pomáhá ti? Jedete teď v domácnosti rovným dílem?

Banane18
Kecalka 238 příspěvků 01.07.19 22:12

Pokus se mu to v klidu vysvětlit :nevim:
Popros ho o pomoc atd.
A nebo mu připomeň, že k vyvrcholení mu může pomoct ruka.

Lucie1906
Kecalka 337 příspěvků 01.07.19 22:13

Díky Bohu za toho mého. Byl takový vždycky? Chápu že jsou muži kteří potřebují sex častější než ostatní, ale podle toho si taky hledají partnerku, takže předpokládám že je takový od začátku vašeho vztahu. No, je to celkem problém když partner nedokáže pochopit že jsi unavená, požaduje sex 2× denně a ještě má tu drzost tě budit. Zkus si s ním o tom vážně promluvit, ale určitě nebude nadšený když mi řekneš že sex 2× denně nepřipadá v úvahu, ale třeba jen jednou za 3 dny. Ale bohužel bude to musíte pochopit a být vstřícný. Jinak nevím no, nechci strašit ale buď to pochopí nebo bude vyhledávat sex někde jinde. Je to tvůj manžel, ty musíš vědět jestli by toho byl schopný.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 22:13
@kamajka píše:
A to byl předtím roky zvyklý na sex dvakrát denně? Co těhotenství? Když byly děti maličké
atd? Já nevím, podle mě je to bezohledný pitomec. Sex mám ráda a můj manžel
též, ale myslím že k lásce a vztahu patří i pochopení, že mě vždy je síla a nálada, ono se to spíš vyplatí nenutit, než naopak. Radu nemám jinou než o tom mluvit.

Jo byl. V těhotenství jsme žádný omezení neměli. Po porodu jsme většinou ani nedodrželi celé šestinedělí. Děti byly jako miminka hodné a já nebyla nějak extra unavená.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 22:18
@lleennttiillkkaa píše:
Na jednu stranu je hezký, že to máte tak často, skoro bych řekla, že i trošku závidím, i když 2× denně bych nedala. Na druhou stranu, pomáhá ti? Jedete teď v domácnosti rovným dílem?

Jo to on se zase snaží pomáhat co to jde, maká na baráku, ale přece jenom máme tři děti a já jsem po devíti letech trochu mimo v ty práci, dává mi to dohromady dost zabrat.
Já jsem ráda, že se i po těch letech milujeme stejně jako na začátku a i já jsem hodně na sex, ale teď to nějak nezvládám.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23430 příspěvků 01.07.19 22:20
@Anonymní píše:
Jo to on se zase snaží pomáhat co to jde, maká na baráku, ale přece jenom máme tři děti a já jsem po devíti letech trochu mimo v ty práci, dává mi to dohromady dost zabrat.
Já jsem ráda, že se i po těch letech milujeme stejně jako na začátku a i já jsem hodně na sex, ale teď to nějak nezvládám.

Hele sedněte si, promluvte si, řekni mu v klidu, jak to teď máš, ať má strpení…já to chápu, mě stačil kdysi návrat do práce po 3 letech a první půl rok, byl mazec, domácnost vzhůru nohama atd. A to mi manžel pomáhal.

tini
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 01.07.19 22:33

Budit te vecer neni ohleduplny, to by mel pochopit. Slib mu, ze si to vynahradi o vikendu. To vas teda obdivuju.

růžový achát
Echt Kelišová 8643 příspěvků 01.07.19 22:34

Napiš mi jeho telefon, postarám se o něj, já mam doma opak :lol:

Netopirek
Echt Kelišová 9917 příspěvků 01.07.19 22:42

A řekla jsou mu narovinu, že na sex nenašla chuť ani energii? Že se do toho musíš nutit?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 23:06

Tak ja bych s tvým manzelem byla absolutně nekompatibilní a to už od zacátku vztahu. Jako 2× denne, pokud to netrvá 2 minuty, to bych byla odřená, i kdybych spotřebovala litr lubrikantu. Kdyby na me manzel neco zkousel rano, neuspěl by. Potrebuju klid a at na mě nikdo nemluví, natoz sex 8o Pro mě je idealní frekvence 2× v tydnu. Ted nebylo 3 mesice nic, protoze jsem tehotná a mám velké nevolnosti a únavu vc. mykozy a bolel mě močák. Manžel to naprosto chápe. Je tolerantní. Jinou nemá, jsme spolu 24h denne, protoze mame zamestnaní ve stejnem dome jako bydlení. To co ty prožíváš by pro mě byl nátlak hraničící se znasilnováním. Asi bych ho víc zapřáhla do péče o děti. Odjela si odpočinout na prodloužený vikend sama nebo s kamaradkou. A dlouhodobě! ho zaměstnávala. Ona jedna věc je prace manualní a druhá věc děti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 23:09
@Anonymní píše:
Tak ja bych s tvým manzelem byla absolutně nekompatibilní a to už od zacátku vztahu. Jako 2× denne, pokud to netrvá 2 minuty, to bych byla odřená, i kdybych spotřebovala litr lubrikantu. Kdyby na me manzel neco zkousel rano, neuspěl by. Potrebuju klid a at na mě nikdo nemluví, natoz sex 8o Pro mě je idealní frekvence 2× v tydnu. Ted nebylo 3 mesice nic, protoze jsem tehotná a mám velké nevolnosti a únavu vc. mykozy a bolel mě močák. Manžel to naprosto chápe. Je tolerantní. Jinou nemá, jsme spolu 24h denne, protoze mame zamestnaní ve stejnem dome jako bydlení. To co ty prožíváš by pro mě byl nátlak hraničící se znasilnováním. Asi bych ho víc zapřáhla do péče o děti. Odjela si odpočinout na prodloužený vikend sama nebo s kamaradkou. A dlouhodobě! ho zaměstnávala. Ona jedna věc je prace manualní a druhá věc děti.

To když si vzpomenu na naše začátky, to jsme byly schopný celej víkend nedělat nic jinýho :oops: :grinning:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama