Manžel hrozně chtěl dceru. Teď ji ani nepochová...

Anonymní
4.11.19 10:10

Manžel chtěl hrozně dceru.Ted ji ani nepochova...

Maminky…vsude čtu jak se tatínkové starají o své děti a vidím to i v okolí ale u nás je to jinak. Manzel si hrozně přál holčičku a když se narodila jako by nebyla… Je jí půl roku a on ji třikrát prebalil jednou vykoupat…nikdy k ní nevstal nikdy s ní nešel na procházku… Když přijde z práce ani ji nepochova nedá ji pusu nic…nekolikrat jsme se kvůli tomu pohádali…on přijde ve 4 z práce a sedne k televizi a do večera neudělá nic…kdyz chci aby malou pochoval má ji pět minut a už mi ji strká zpátky… Co mám udělat proto aby ji měl víc rád…jinak náročnou práci nemá většinou jen sedí u počítače a doma mi nepomáhá taky s ničím… Přej chlapi chodej do práce ženský se staraj o děti a domácnost…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22826
4.11.19 10:13

A kdo se bude starat až budeš taky chodit do práce?
Některý chlapy mimina nebaví. Ale aby nehnul ani prstem doma, předtím to asi bylo stejný, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9952
4.11.19 10:21

Tak to, že si nepochová nebo nepovozí miminko bych neřešila, jak píše @pikola, někteří chlapi prostě mimina odignorují a začnou se s nimi „přátelit“ až po cca roce, kdy začnou běhat, mluvit atd. Je to pro ně pochopitelnější. Co bych ale určitě řešila je fakt, že ti doma s ničím nepomáhá. To bych ho teda hnala, přijít ve 4 domů a zasednout k televizi. To jako kouká, jak ty lítáš kolem mimina a domácnosti a ani nehne prstem? Když ho poprosíš o něco konkrétního („můžeš vzít malou ven, abych mohla vyluxovat?“ „mohl bys vyndat nádobí z myčky?“), tak odmítne, i když zrovna nemá co jiného na práci? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
4.11.19 10:25

Je fakt, že některý chlapi děti do roka téměř neřeší, jsou to pro ně prckové a spíš se třeba bojí, aby jim něco neudělali, i když to moc nechápu, často se to v nich potom přepne. Každopádně bych si s ním v klidu promluvila, co kdybys třeba najednou musela do nemocnice, co by dělal, jak by to zvládal?
A nevím, jak jste to měli nastavené před porodem, ale to že doma nic nedělá a jen kouká na bednu… no to bych ho hnala. Ať si zkusí jeden den být s malou sám a uvidí jaká to je „dovolená“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 10:30

@pikola bylo to stejný ale každéj chlap má něco…spis je mi líto že k ní nemá vůbec vztah…ma ještě dítě z bejvaleho vstahu 6 let a to koupě mazlí obléká atd…nase malá jako by neexistovala… Jeho bejvala mi říkala že normálně koupal prebaloval a tak když měli mimino…kdyz jsem mu to řekla mlčí…je mi to hrozně lito

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.11.19 10:33

@Tara29 to jsem mu taky řekla a on že je to tak normální že chlapi chodí do práce a ženský se staraj o děti a domácnost…kdyz se s ním snažím o něčem mluvit vůbec mě nevnímá nebo mi ani neodpoví… Nebo naopak začne rvat ať mu dám pokoj

• Nahlásit
  • Citovat
9952
4.11.19 10:34
@Anonymní píše:
@Tara29 to jsem mu taky řekla a on že je to tak normální že chlapi chodí do práce a ženský se staraj o děti a domácnost…kdyz se s ním snažím o něčem mluvit vůbec mě nevnímá nebo mi ani neodpoví… Nebo naopak začne rvat ať mu dám pokoj

A tobě stále přijde jako největší problém to, že nemá „správný“ vztah s dcerou? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13178
4.11.19 10:34
@Anonymní píše:
Maminky…vsude čtu jak se tatínkové starají o své děti a vidím to i v okolí ale u nás je to jinak. Manzel si hrozně přál holčičku a když se narodila jako by nebyla… Je jí půl roku a on ji třikrát prebalil jednou vykoupat…nikdy k ní nevstal nikdy s ní nešel na procházku… Když přijde z práce ani ji nepochova nedá ji pusu nic…nekolikrat jsme se kvůli tomu pohádali…on přijde ve 4 z práce a sedne k televizi a do večera neudělá nic…kdyz chci aby malou pochoval má ji pět minut a už mi ji strká zpátky… Co mám udělat proto aby ji měl víc rád…jinak náročnou práci nemá většinou jen sedí u počítače a doma mi nepomáhá taky s ničím… Přej chlapi chodej do práce ženský se staraj o děti a domácnost…

to ještě nezakládá chlapovi povinnost chovat se jako de.bil :zed: Pohrozila bych odchodem. Tohle bych asi nedávala… ignorovat vlastní děcko, na to se přeci nemůže normální ženská koukat a nic nedělat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9952
4.11.19 10:35
@neila píše:
to ještě nezakládá chlapovi povinnost chovat se jako de.bil :zed: Pohrozila bych odchodem. Tohle bych asi nedávala… ignorovat vlastní děcko, na to se přeci nemůže normální ženská koukat a nic nedělat

Tak on hlavně ignoruje vlastní ženu, nejen to děcko. Není důvod vedle někoho takového žít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13178
4.11.19 10:36
@unuděná píše:
Tak on hlavně ignoruje vlastní ženu, nejen to děcko. Není důvod vedle někoho takového žít.

pravda… Já jsem reagovala na úvodní příspěvek, diskuzi dočítám až teď. To bude ryzí poklad :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 10:37

@unuděná no když ho poprosím řekne že to udělá ale ještě v osum večer to není hotový… Prostě to nakonec neudělá…jinak si docela rozumíme ale tohle je hrozný…nejdriv on a pak možná někdo jinej…v tomhle je sobec

• Nahlásit
  • Citovat
4.11.19 10:38

A nepoznal že není jeho?:wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7086
4.11.19 10:38
@pikola píše:
Některý chlapy mimina nebaví.

To mi prijde takove tragikomicke, protoze ani spoustu zen mimina ne vzdy bavi. Ja sice nemuzu rict, ze by me s miminky nebavilo nikdy nic, ale treba silene urvana dcera me prvni tri mesice fakt nebavila. Taky me treba nebavi zehleni, trideni detskeho obleceni, myti zachodu, cisteni poblite postele apod. Ale jak rika muj chlap ‚jsou to moje deti, tak proste jdu a udelam to‘.
Muzi zakladatelky bych na jeho pojeti rozdeleni roli odpovedela: to jsem rada, milacku, ze to rikas, protoze jsem si stejne rikala, ze se po rodicovske nevratim do prace. Stejne bych praci, dite a domacnost sama bez pomoci nezvladala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9952
4.11.19 10:39
@Anonymní píše:
@unuděná no když ho poprosím řekne že to udělá ale ještě v osum večer to není hotový… Prostě to nakonec neudělá…jinak si docela rozumíme ale tohle je hrozný…nejdriv on a pak možná někdo jinej…v tomhle je sobec

A v čem si rozumíte prosímtě? :nevim:
Hele, budeš si muset dupnout, ať se kouká vzpamatovat. Co kdyby se cokoli stalo a on musel zastat veškerou péči o dítě? Nebojíš se toho ani trochu? Zeptej se ho, zda chce, aby ho dcera měla za cizího. A ať se poptá kamarádů s dětmi, nakolik je normální „chlap jen chodí do práce a ženská dělá vše ostatní“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 10:40
@unuděná no když ho poprosím řekne že to udělá ale ještě v osum večer to není hotový… Prostě to nakonec neudělá…jinak si docela rozumíme ale tohle je hrozný…nejdriv on a pak možná někdo jinej…v tomhle je sobec @samá práce
@samá práce píše:
A nepoznal že není jeho?:wink:

Co je to za otázku?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama