Manžel doma nepomáhá s kojencem, u vás taky tak?

1593
25.2.17 16:44

Manžel doma nepomáhá s kojencem, u vás taky tak?

Zdravim zeny. Mam takovou otazku nebo spis pruzkum. Mame doma 9 mesicniho kojence. Veskerou peci o nem musim zastat ja, manzel nikdy ani plinu nevymenil, nenakrmi ho, neoblekne ho, s kocarem ven nejezdi atd. U vseho musim asistovat, nemuzu na dele jak 3 hodiny odejit z domu. Nakupy opet ja, uklid, vareni, vsechno ja. Je tady jeste nekdo takovy? Uz jsem z toho na konci sil, neustale pod tlakem, nervy v haji, snadno se rozcilim a vybouchnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9818
25.2.17 16:48

@Ladeka To, ze nepomaha s miminem asi neni neobvykle. Nekteri muzi si cestu k diteti najdou pozdeji, treba az ve dvou letech, kdy je uz s ditetem sranda. Proste nevedi, co s miminem.
Ale do nakupu, uklidu apod. bych ho nekompromisne zapojila. Nenechavej vse na sobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23373
25.2.17 16:48

A rekla sis nekdy o pomoc nebo i pred narozenim jsi delala vsechno ty? Nezavidim, ja to tak nemam. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
678
25.2.17 16:50

Tak krom toho nakupování a k tomu ještě staršího sourozence to mám naprosto stejně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1747
25.2.17 17:01

Můj to taky nedělal. Neprebaloval, neuspavat, s kočárem šel párkrát. Nevadilo mi to. Ujistil mě, že když bude potřeba, zvládne to. Začal se víc starat až byl syn větší, třeba rok a víc a zvládl to. Jestli jsi v háji s nervama, tak si o tu pomoc ale řekni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19164
25.2.17 17:03

@Ladeka Ne, neměla jsme to tak. Muž se doma zapojoval a zapojuje dle potřeby do všeho, kromě kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988
25.2.17 17:04

Manžel tedy pomáhal, přebaloval, koupal, chodil ven. Dítě je obou rodičů. Proč by muž nemohl vyměnit plínku nebovykoupat :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988

Manžel tedy pomáhal, přebaloval, koupal, chodil ven. Dítě je obou rodičů. Proč by muž nemohl vyměnit plínku nebovykoupat :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
@Ladeka píše:
Zdravim zeny. Mam takovou otazku nebo spis pruzkum. Mame doma 9 mesicniho kojence. Veskerou peci o nem musim zastat ja, manzel nikdy ani plinu nevymenil, nenakrmi ho, neoblekne ho, s kocarem ven nejezdi atd. U vseho musim asistovat, nemuzu na dele jak 3 hodiny odejit z domu. Nakupy opet ja, uklid, vareni, vsechno ja. Je tady jeste nekdo takovy? Uz jsem z toho na konci sil, neustale pod tlakem, nervy v haji, snadno se rozcilim a vybouchnu.

Dělej jen to, co v klidu stíháš. Když dítě usne, usni taky. Oběd nebude? No, musela jsi se vyspat, když nemůžeš v noci. Když nestihneš nákup a on nenakoupí, tak nebudete jíst. No a co? Nemusíš být superžena za každou cenu. A že tě někdo bude pomlouvat? Ať si políbí záda. :cert: Není ostuda říct, že něco nezvládáš. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama