Reklama

Manžel - jak by ste reagovaly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 17:30
manžel - jak by ste reagovaly?

Manžel občas říká, že mu třeba napsala nějaka žena z minulosti. Jak se má co děla a že už o něm dloho neslyšela atd. Tak, že prej s nějakýma takovýma ženama popíše pár řádků, a pak si zas jde každý po svém. To je v pohodě. Ale pak se mi jednou za čas svěří, že nějaká přítelkyně kamaráda mu začala psát nějak často, co děla a třeba i důvěrné věci. Nebo že další žena, s kterou jsme měli před rokem schůzku kvůli hypotéce na dům (která tehny nedopadla kvůli nemovitosti), nedávno ji zas kontaktoval s tím, že možná budeme potřebovat nabídku nové hypotéky na jinou nemovitost, a že prý mu píše, že by se spolu mohli sejít a probrat to, jen s ním, i když ví že má manželku. Nebo mu navrla nějaké lázně či co, že by spojili příjemné s užitečným. Čas od času se mi svěří s něčím takovým, ale že oznámí, že je ženatý a osobně do žádných schůzek sám nejde. Nevím jak mám reagovat, když sem naštvaná, naštve se taky, že se už prý nebude svěřovat, tak se snažím být v klidu a nebrat si to. Minulý rok jsem mu přisla na nevěru přes net, a tak už mu od té doby nějak neveřím.
Nevím, občas si řikám, že si jen vymýšlí a přehaní, ale proč by to dělal.
Pak i mě napadá, že mě se už od té doby co jsem vdaná, žádní jiní muži neozývají a připadám si neatraktivní.
Já už nevím jak na takové věci správně reagovat. Mám pocit, že ze mě pokaždé uděla tu špatnou, že já blbě reaguju :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 22.04.18 17:38

Asi to po svém přešlapu v podobě internetové nevěry si tímto chce vyžádat poplácání po rameni, jak je dobrej a jak se drží, že i když po něm ženy prahnou, tak se nedá… No přijde mi to vysoce trapné. Dělala bych mu to samé, že se mi ozvalo X chlapů a že si s nima píšu a že mi dělají návrhy, ať si zažije jaké to je. Ale je to buran a nedivím se ti, že už mu nevěříš.. máte děti?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 17:44

@Paola21 jedno 3-leté dítě máme, kdybychom neměli už s ním dávno nejsem

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 22.04.18 17:50
@Anonymní píše:
@Paola21 jedno 3-leté dítě máme, kdybychom neměli už s ním dávno nejsem

A o dítě se stará? Není to jeden z těch tatínků, co ráno vypadne, odpoledne přijde z práce a lehne na gauč a víkendu je na gauči celý den, případně se zdejchne a vidíte ho zase jenom večer? Protože jestli se malému stejně nevěnuje, tak bych od něj odešla i teď.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 22.04.18 18:03

Tak on ti říká, co se mu děje, a přesto jsi naštvaná. Kdyby ti to neřekl a tys mu našla třeba SMS v telefonu, tak bys byla ještě naštvanější. Já ho chápu, asi je zmatený z toho, jak se vlastně má zachovat. Jak to popisuješ, tak on za to nemůže, ženy ho kontaktují samy. Co teda podle tebe má dělat? Říct ti to, nebo zapírat? Sedni si sama se sebou a ujasni si, co od něj očekáváš. Jinak váš vztah půjde do zadele.

Helileli
Závislačka 2745 příspěvků 22.04.18 18:16

A kdyby ti to neřekl a ty bys pak náhodou zjistila, že ho nějaká zve do lázní, tak bys dělala co? Asi byla naštvaná. Nevěříš mu, ať udělá cokoli, ty jsi se přes to nepřenesla. Buď to ber z jeho strany jako snahu o vybudování důvěry, říká ti vše, i když by nemusel, nebo se na něj vyprdni.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 22.04.18 18:25

A proč si naštvaná, nechápu? On něco jako provedl? Pokud mu ty ženy píšou samy od sebe :nevim:

nostress
Extra třída :D 12868 příspěvků 22.04.18 18:27
@Anonymní píše:
Manžel občas říká, že mu třeba napsala nějaka žena z minulosti. Jak se má co děla a že už o něm dloho neslyšela atd. Tak, že prej s nějakýma takovýma ženama popíše pár řádků, a pak si zas jde každý po svém. To je v pohodě. Ale pak se mi jednou za čas svěří, že nějaká přítelkyně kamaráda mu začala psát nějak často, co děla a třeba i důvěrné věci. Nebo že další žena, s kterou jsme měli před rokem schůzku kvůli hypotéce na dům (která tehny nedopadla kvůli nemovitosti), nedávno ji zas kontaktoval s tím, že možná budeme potřebovat nabídku nové hypotéky na jinou nemovitost, a že prý mu píše, že by se spolu mohli sejít a probrat to, jen s ním, i když ví že má manželku. Nebo mu navrla nějaké lázně či co, že by spojili příjemné s užitečným. Čas od času se mi svěří s něčím takovým, ale že oznámí, že je ženatý a osobně do žádných schůzek sám nejde. Nevím jak mám reagovat, když sem naštvaná, naštve se taky, že se už prý nebude svěřovat, tak se snažím být v klidu a nebrat si to. Minulý rok jsem mu přisla na nevěru přes net, a tak už mu od té doby nějak neveřím.
Nevím, občas si řikám, že si jen vymýšlí a přehaní, ale proč by to dělal.
Pak i mě napadá, že mě se už od té doby co jsem vdaná, žádní jiní muži neozývají a připadám si neatraktivní.
Já už nevím jak na takové věci správně reagovat. Mám pocit, že ze mě pokaždé uděla tu špatnou, že já blbě reaguju :nevim:

No nevím teda, asi bych mu to až tak nežrala. Kdoví, jak to je doopravdy s tím uháněním od žen. Nechce se mi věřit, že by ho žena, která zařizuje hypotéky ho hned zvala do lázní, nebo partnerka kamaráda mu psala hned kdoví jaké důvěrnosti. Asi by se dotyčné dámy divily.

terien
Kelišová 7384 příspěvků 22.04.18 18:30

To je takový nadsamec, že ho uhání x ženských? Nekecá trochu? Osobně bych si nedělala hlavu z nějakých tanečků kolem, proč by jsi se měla přetvařovat když tě to štve, tak ať ti to neříká když se tomu diví.

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 18094 příspěvků 22.04.18 18:31

On je manžel nějaký alfa samec, že se mu ženy samy vrhají do náruče a oslovují ho a zvou do lázní? Tomu bych teda nevěřila. Jestli měl nějaký problém v minulosti, spíš je pravděpodobné, že s nimi tu komunikaci navazuje on a pak ti sdělí jen upravenou skutečnost. Třeba proto, abys nevyváděla, až na to zase přijdeš. Ale že ti z hlavy kouká špejle, na to bych si i vsadila.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 362 příspěvků 22.04.18 18:36

A nechce tím svařováním naopak získat zpět důvěru formou; „Vidíš, teď už ti vše říkám, nic netajím…“? :think: Nebo není to třeba pocitem nedostatku zájmu z tvé strany, že by chtěl upozornit, že jsou jiné ženy, které ten zájem jeví? V mužském uvažování je občas těžké se vyznat. :D :think:

Anitramm
Kecalka 117 příspěvků 22.04.18 18:52

@hanka.br. „..z hlavy kouká špejle“ :lol: To mě pobavilo :lol: :lol:

Soňa Zacharová
Závislačka 3362 příspěvků 22.04.18 19:17

@AnnaNuvoletta07 Koukám že jsi mě předběhla :) Taky mi to přijde že on hledá zájem u ženy která je asi odtažitá a nedůvěřivá. Tak vytahuje to že o něj ženy jeví zájem.

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 22.04.18 19:18

Chtěla jsem se ho zastat, já raději o věcech vím, než naopak. No ale pak jsi napsala, že jsi mu přišla na nevěru, tak už se ho zastávat nebudu.

adresa
Ukecaná baba ;) 2002 příspěvků 22.04.18 19:22

Chlap tohle nedělá. Zajemkyni odmítne a manželce se tim nechlubi, nemá proč a nepotrebuje v rodine kalit vodu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama