Manžel je asi bisexuál a podvádí mě se svým šéfem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 11:55
Manžel je asi bisexuál a podvádí mě se svým šéfem

Dobrý den, jsem z toho zoufalá a nevím co mám dělat. S manželem jsme spolu 7 let z toho 5 let manželé. Vždycky jsem s ním byla šťastná, mohli jsme si věřit a tohle je pro mě hrozná rána. Nikdy jsem si nevšimla, že by manžel nějak koukal po chlapech nebo něco podobnýho. Rozhodně se nechová ani nevypadá jako gay. V sexu nám taky všechno fungovalo. No ale už asi 2 měsíce se chová zvláštně, chodí domů z práce pozdě, měl za tu dobu tři služební cesty (normálně má tak tři za celej rok), hlídá si telefon, sex jsme spolu teda za tu dobu parkrat meli, ale většinou jsem musela začít já. Myslela jsem si, že má milenku tak jsem mu ( i když je mi to hrozně trapný) vlezla do telefonu a nevěřila jsem tomu co jsem tam našla. Normálně si píše s šéfem o tom jak se na něj těší, jak se mu to včera moc líbilo a celkově je z těch zpráv jasně poznat, že spolu něco mají. Udělalo se mi z toho zle a když jsem uhodila na manžela tak mi to přiznal. Nevím co teď mám dělat, manžela to strašně mrzí a chce to ukončit už kvůli dceři, říká že nás miluje a nechce o nás přijít. Nemůžu uvěřit, že spal semnou když pak spal s nim :poblion: Vůbec nevím jestli s nim po tomhle dokážu žít a odpustit mu. Hnusí se mi a nedokážu si představit, že by na mě ani sáhnul. Jenže nechci dceři rozbít rodinu a doteď to byl úžasnej chlap. Co byste dělali vy kdyby se vám tohle stalo?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineLaPaloma
Ukecaná baba ;) 1973 příspěvků 31.10.18 11:59

Dohodla bych si rozvod. Tam není jiné řešení, protože s Tebou stejně časem spát nebude a Ty budeš potřebovat muže pro sebe.
Otcem zůstane. To mu neber. Snaž se o zachování dobrých vztahů a o domluvu na všem. Ale na rozvodu bych já trvala. Až se z toho vzpamatuješ, tak to nějako rozumně rozsekni.

debra.morgan
Závislačka 3702 příspěvků 31.10.18 12:01

no a vadí ti, že te podvedl nebo že te podvedl s mužem?

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25029 příspěvků 31.10.18 12:03

Hnusil by se ti stejně, kdyby spal se ženskou :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10451 příspěvků 31.10.18 12:06

Mne by paradoxně tohle vadilo méně než nevěra se ženou. Proste hledal neco, co u tebe nemohl najít. Takže já bych to zkousla ais docela dobre. Jen nevím, jak do budoucna. Nemyslím, ze to vydrží bez muze, pokud ma tyto potřeby

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 31.10.18 12:07

To je tak šílené, ze pokud to není troll, tak by se mi to hnusilo víc jak nevěra se ženou a s manželem bych už nikdy nezvládla spát. Dohodla bych si rozvod a dala si velký pozor, aby nikdo nikdy nepřišel na pravý důvod.

debra.morgan
Závislačka 3702 příspěvků 31.10.18 12:09
@Lalelale píše:
To je tak šílené, ze pokud to není troll, tak by se mi to hnusilo víc jak nevěra se ženou a s manželem bych už nikdy nezvládla spát. Dohodla bych si rozvod a dala si velký pozor, aby nikdo nikdy nepřišel na pravý důvod.

to je trochu prehnany ne? boze, vzdyt nikoho nezabil :roll:

vjerunqa
Závislačka 3141 příspěvků 31.10.18 12:11
@Tichošlápek píše:
Mne by paradoxně tohle vadilo méně než nevěra se ženou. Proste hledal neco, co u tebe nemohl najít. Takže já bych to zkousla ais docela dobre. Jen nevím, jak do budoucna. Nemyslím, ze to vydrží bez muze, pokud ma tyto potřeby

Já asi také :think:

Uživatel je onlineLaPaloma
Ukecaná baba ;) 1973 příspěvků 31.10.18 12:13
@Lalelale píše:
To je tak šílené, ze pokud to není troll, tak by se mi to hnusilo víc jak nevěra se ženou a s manželem bych už nikdy nezvládla spát. Dohodla bych si rozvod a dala si velký pozor, aby nikdo nikdy nepřišel na pravý důvod.

Já bych důvod neroztrubovala, ale kdyby za mnou někdo přišel a řekl mi, že si myslí, že můj ex je gay, tak už bych to v této fázi nepopírala. Je to prostě tak a hotovo. Moje vina to není, je to prostě tak. Ale být s ním nemusím a to se musí tolerovat. To by byl můj postoj k věci poté, co bych překonala to zklamání, které by mi to zřejmě prineslo.

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 31.10.18 12:13

teda kdyby to byla ženská, překousla bych to lépe..
ale na chlapovi, který spal s chlapem už bych nic sexuálního neviděla..
můžete zůstat spolu kvůli dítěti s tím, že budete mít otevřené manželství, tzn doma předstírat vše oka, ale jinak si dělat každý co chce..Nebo jít od sebe, a nedělat si při rozvodu naschvály, na výchově se dohodnout atd..
Já osobně bych toto zapomenout nemohla, v tom smyslu, že bych odpustila a vše by bylo jako dřív.

zoidberg
Extra třída :D 11889 příspěvků 31.10.18 12:24

Děsil bych se toho, jestli spolu třeba nečekají miminko :,(

plenkovedorty
Kecalka 235 příspěvků 31.10.18 12:25
@debra.morgan píše:
no a vadí ti, že te podvedl nebo že te podvedl s mužem?

Neni to snad jedno? 8o :nevim:

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 31.10.18 12:28
@plenkovedorty píše:
Neni to snad jedno? 8o :nevim:

to teda není :lol:

freeport
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 31.10.18 12:28
@Lalelale píše:

Citim to stejne jako ty.

Pidlák Povidlový
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 31.10.18 12:29
@Lalelale píše:

koukám, že jste homofóbní

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >