Manžel je asi bisexuál. Jak se k tomu mám postavit?

Anonymní
23.7.21 09:37

Manžel je asi bisexuál. Jak se k tomu mám postavit?

Hezký den, včera jsem zjistila že je manžel pravděpodobně bisexuál. Půjčil mi svůj mobil abych si našla nějaké fotky co jsem potřebovala a asi zůstal přihlášený na fb přišla mu na mesenger zpráva od nějakého chlapa. Normálně bych si toho nevšimla ale to co bylo v té zprávě mě dost zarazilo. Tak jsem si přečetla celou jejich konverzaci a nestačila jsem se divit. Uhodila jsem tedy na manžela co to jako má znamenat, nedokázala jsem to v sobě dusit. No a z něho vylezlo že se s ním dvakrát sešel a že mu ho jednou vyhonil. Že prý chtěl zkusit něco jiného, že ho to lákalo. Ale chlap který je hetero by tohle přeci nikdy neudělal ne? Nicméně mi slíbil že už se to nikdy nebude opakovat, že to byl úlet. Máme jinak spokojene manželství, dve krásný děti, sexu mame hodně ale ve mě to teď pořád je a bojím se že je opravdu bisexuál a že ho to jen se mnou časem přestane bavit. Co mám dělat? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.7.21 09:42

No tvl fuj :poblion: asi bych zvracela :zed: ale jedno je jisté! Buď je gay a nebo bi, ale určitě by toto normální hetero člověk neudělal a chlap už vůbec ne ti jsou na tohle jak psi :zed: :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 09:45

Možná ho jen lákalo to zkusit. Já měla taky kdysi myšlenky, že bych to zkusila s holkou, ale nikdy k tomu nedošlo. A nepřemýšlela jsme že bych byla bisexuální. Prostě někdy se mi i teď stane, že se mi nejaka holka líbí, když si to dělám dívám se na fotky holek nebo lesbické povídky.

• Citovat
  • Nahlásit
2318
23.7.21 09:47

Pardon, ale mi tohle taky přijde nechutný. Většinou hetero chlapi toto dost odsuzují, nevím, já bych se s tímto nějak nesmířila, mě to přijde opravdu hnusný. Já proti gay třeba nic nemám, ale jen do doby než to vidím, pak se mi z toho chce opravdu. Pardon, ale je to tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
23.7.21 09:47

Tohle se nebere jako nevěra. Kdyby Vy jse chtěla neco zkusit se ženou, taky by mu to nevadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
23.7.21 09:48
@Anonymní píše:
Hezký den, včera jsem zjistila že je manžel pravděpodobně bisexuál. Půjčil mi svůj mobil abych si našla nějaké fotky co jsem potřebovala a asi zůstal přihlášený na fb přišla mu na mesenger zpráva od nějakého chlapa. Normálně bych si toho nevšimla ale to co bylo v té zprávě mě dost zarazilo. Tak jsem si přečetla celou jejich konverzaci a nestačila jsem se divit. Uhodila jsem tedy na manžela co to jako má znamenat, nedokázala jsem to v sobě dusit. No a z něho vylezlo že se s ním dvakrát sešel a že mu ho jednou vyhonil. Že prý chtěl zkusit něco jiného, že ho to lákalo. Ale chlap který je hetero by tohle přeci nikdy neudělal ne? Nicméně mi slíbil že už se to nikdy nebude opakovat, že to byl úlet. Máme jinak spokojene manželství, dve krásný děti, sexu mame hodně ale ve mě to teď pořád je a bojím se že je opravdu bisexuál a že ho to jen se mnou časem přestane bavit. Co mám dělat? :,(

To že je bisexuální je menší problém, řekl bych vůbec žádný, ve srovnání s tím že se reálně sešel na honitbu s jiným chlapem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
23.7.21 09:51

On není bisexuál, on je gay.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 09:52
@Anonymní píše:
No tvl fuj :poblion: asi bych zvracela :zed: ale jedno je jisté! Buď je gay a nebo bi, ale určitě by toto normální hetero člověk neudělal a chlap už vůbec ne ti jsou na tohle jak psi :zed: :poblion:

To byla presne moje první reakce, no fuj :(. Kdyby mu nějaký jiný chlap sahal nebo nedejbože vzal do pusy jeho nádobíčko tak už se ho snad nikdy nedotknu. Pro mě je to úplně nepochopitelné. Ale protože ho miluju a je to jinak super chlap tak mu to dokážu odpustit. Ale nevím jak si to mam proste v sobe přebrat. To bych snad skousla vic když by mě podvedl se ženou.

• Citovat
  • Nahlásit
452
23.7.21 09:52

Kdysi jsem četla, ze bisexualita zvlášť u muzu neexistuje. Ze to jsou pouze výmluvy, stydí se za svou orientaci, tak volí menší zlo. Těžko rict.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
23.7.21 09:54
@Karmínie píše:
On není bisexuál, on je gay.

Tak jestli je i na ženské, což určitě je, tak není gay.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 09:55

@Frei2
A co to tedy je? Nevěra to prostě je. To jako kdybych já vykouřila jinému chlapovi tak sice s ním nespím ale nedělá se tom

• Citovat
  • Nahlásit
465
23.7.21 09:55
@Dorotka101 píše:
Kdysi jsem četla, ze bisexualita zvlášť u muzu neexistuje. Ze to jsou pouze výmluvy, stydí se za svou orientaci, tak volí menší zlo. Těžko rict.

Přesně, bisexualita neexistuje, to pouze řasnatci se snaží maskovat, že jsou na chlapi, tak si vedle sebe vždycky drží nějakou ženskou, aby lidi viděli. :-) Ale tajně tihle řasnaci běhají po chlapech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 09:57

@Karmínie tak jsme spolu 7 let a mame sex skoro každý den a myslím že kdyby byl gay tak bych to prostě poznala. On mi tvrdí že to prostě byla jen zvědavost a že zjistil že se mu to ani nelíbí.

• Citovat
  • Nahlásit
452
23.7.21 09:58

@Karmínie a ze jich je. Mají manželky, rodiny. Dokážou to tajit cely život. Většinou vedou dva životy, mají tajný milence. Žádný heterak nebude honit chlapovi, ze si to chce vyzkoušet. Heterak by se z toho poblil. Zakladatelko, mas doma gaye.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
23.7.21 09:59

Když jsi to nepoznala, tak jsi na to přišla jinak. Nejsi první ani poslední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat