Manžel je asi bisexuál nebo gay...

Anonymní
23.3.21 12:44

manžel je asi bisexuál nebo gay

Dobrý den, omlouvám se za anonymitu, ale velmi citlivé téma. S manželem žijeme 11 let, máme dvouletou dceru a vždy byl takový jiný, než ostatní. Ve spoustě věcech mi přišel zženštilý a měla jsem občas podezření, jestli není i na mužské pohlaví, ale vždy to razantně odmítal. Během roku jsem ho dvakrát nachytala, jak v noci s někým mluvil přes kameru a vždy jsem zjistila, že to byl muž… nějak jsem na to pak zapomněla, hodila to za hlavu, neřešila to a nešťourala se v tom. Dneska se mi rozbil telefon a půjčil mi jeho, abych si zavolala mamce a když jsem dotelefonovala, nevím, co mě to popadlo, ale podívala jsem se na whatsapp a nestčila se divit… měl tam asi 3 konverzace s třemi různými muži, kde si i posílali fotky (nevím jaké, já se na ně bála podívat) a jeden mu psal „psal jsem ti na iboys.cz“ - což je seznamka pro gaye :(((… no prostě jsem totálně v šoku a vůbecn evím, co dělat…tedy vím.. musím s ním o tom promluvit, ale hrozně se toho bojím… jsem vychovaná k toleranci vůči těmto věcem a myslím si, že když by si to sám přiznal, že je na muže, ulevilo by se mu a u mě by to nic nezměnilo vůči němu v tom, že bych ho měla stále ráda a orientaci tolerovala, ale nevím, zda s ním a s touto informací dokážu nadále žít… vím, že se mu líbí i ženy, ale teda jsem v šoku, vážně úplně mimo… chci to s ním probrat v klidu, aby věděl, že mám rpo tyhle životní situace pochopení, ač to může být těžké, protože máme dítě, ale dcera je ještě malá, dalo by se jí to postupně nějak vysvětlovat a být to v pohodě… je mi opravdu hrozně ale :( chtěli jsme druhé dítě, to už je samozřejmě pro mě v tuto chvíli pasé… jsem zlomená, fakt nevím :(
stalo se to někomu/některé z vás taky? Jak to u vás dopadlo, jak jste to vyřešili? jak jste se k tomu postavili? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8944
23.3.21 12:47
@Anonymní píše:
Dobrý den, omlouvám se za anonymitu, ale velmi citlivé téma. S manželem žijeme 11 let, máme dvouletou dceru a vždy byl takový jiný, než ostatní. Ve spoustě věcech mi přišel zženštilý a měla jsem občas podezření, jestli není i na mužské pohlaví, ale vždy to razantně odmítal. Během roku jsem ho dvakrát nachytala, jak v noci s někým mluvil přes kameru a vždy jsem zjistila, že to byl muž… nějak jsem na to pak zapomněla, hodila to za hlavu, neřešila to a nešťourala se v tom. Dneska se mi rozbil telefon a půjčil mi jeho, abych si zavolala mamce a když jsem dotelefonovala, nevím, co mě to popadlo, ale podívala jsem se na whatsapp a nestčila se divit… měl tam asi 3 konverzace s třemi různými muži, kde si i posílali fotky (nevím jaké, já se na ně bála podívat) a jeden mu psal „psal jsem ti na iboys.cz“ - což je seznamka pro gaye :(((… no prostě jsem totálně v šoku a vůbecn evím, co dělat…tedy vím.. musím s ním o tom promluvit, ale hrozně se toho bojím… jsem vychovaná k toleranci vůči těmto věcem a myslím si, že když by si to sám přiznal, že je na muže, ulevilo by se mu a u mě by to nic nezměnilo vůči němu v tom, že bych ho měla stále ráda a orientaci tolerovala, ale nevím, zda s ním a s touto informací dokážu nadále žít… vím, že se mu líbí i ženy, ale teda jsem v šoku, vážně úplně mimo… chci to s ním probrat v klidu, aby věděl, že mám rpo tyhle životní situace pochopení, ač to může být těžké, protože máme dítě, ale dcera je ještě malá, dalo by se jí to postupně nějak vysvětlovat a být to v pohodě… je mi opravdu hrozně ale :( chtěli jsme druhé dítě, to už je samozřejmě pro mě v tuto chvíli pasé… jsem zlomená, fakt nevím :(
stalo se to někomu/některé z vás taky? Jak to u vás dopadlo, jak jste to vyřešili? jak jste se k tomu postavili? :(

Tak oni se za tohle chlapi stydí ale bisexuálnich mužů je hodně. Taky bych byla v šoku ale asi by mi to nevadilo tak jako kdyby si psal s ženskýma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16058
23.3.21 12:50

No upřímně mě by víc vadilo, že mě virtuálně podvádí, než že je nejspíš bisexuální.. Pokud se k tobě chová hezky, máte pěkný sex a vše kolem, tak bych nedělala unáhlené závěry. Je možné, že naživo by do ničeho takového nešel a jen se snaží nějak uspokojit tu svou homosexuální stránku, aniž by skutečně byl s mužem :nevim: Stejně si budete muset promluvit, tak jen radím počkat s tím do doby, než budeš schopná zvládnout to bez výčitek, slz a podobných scén.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
797
23.3.21 12:52

No nejspíše je bi, jeho orientaci bych tolerovala, ale uvědomuješ si, že ikdyž tohle děla s muži, je to v podstatě to samé, jak kdyby to dělal se ženami? Brala bych to už jako podvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
23.3.21 13:08

Ty bys uvazovala, ze s nim zustanes? Vzdyt by mel uplne jine potreby, nez bys mela Ty.. to mi prijde hodne unahlene rozhodnuti :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16058
23.3.21 13:12
@Sardelka píše:
Ty bys uvazovala, ze s nim zustanes? Vzdyt by mel uplne jine potreby, nez bys mela Ty.. to mi prijde hodne unahlene rozhodnuti :oops:

Jako najednou ze dne na den že by měl jiné potřeby než ona? Uvědomuješ si, že on je měl nejspíš celý život? 11 let po jejím boku? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16015
23.3.21 13:17

No budete si muset s manželem konečně otevřeně a upřímně promluvit. A pak hledat společně takové řešení, kterým co nejméně ublížite dětem a sami sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9192
23.3.21 13:21

Tak bacha, aby si s těmi ostatními muži třeba jenom nevyměňoval tvé erotické fotky: https://www.emimino.cz/…spim-422235/ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 20:08

Můj manžel je bisexuál. Věděla sem to ještě předtím, než sem si s ním začala. Nedělám si iluze o tom, že by najednou bisexuální přestal být a že je mi v tomhle směru věrný. (Věřím že během našeho vztahu a manželství nějaký ten úlet měl, ale jak se říká, co oči nevidí, to srdce nebolí). Nevěru beru stejně jak se ženou, tak s mužem.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat