Manžel je až moc hodný

Anonymní
6.9.20 09:33

Manžel je až moc hodný

Dobrý ráno, potřebuju si postěžovat ohledně manžela. Manžel je podle mě moc hodný, až bych řekla že je v tomhlem i blbéc. Manžel dává peníze na charitu, to je asi jediné co mi na tom pomáhaní nevadí. Dává peníze bezdomovcům, rozmazluje svoje synovce, pořád jim kupuje sladkosti a hračky. Neustále někomu půjčuje peníze, pár lidí mu jich vrátí, ale ostatní a to je větší skupina manželovi nic nevrátí. Ale manžel jím stejně dá peníze, teď dokonce přišel s tim že bysme si měli adoptovat dítě. Ovšem starší a romské, nejsem rasistka, mám i pár kamarádek romek. Ale nedokážu si představit že bysme měli romské dítě. Žádné mluvení ani domluvy, nepomáhají. Přemýšlím o rozvodu, ale zase si říkám že manžel není až tak hrozný. Co myslíte, mám to ještě vydržet a doufat že manžel dostane rozum. Nebo se rozvést?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4749
6.9.20 09:36

A vlastní děti nemáte? Nemůžete mít? To půjčování by mi teda vadilo, pokud bych neměla co jíst a z čeho žít. On si neuvědomuje že si z něj lidi dělají bankomat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
6.9.20 09:40
@Anonymní píše:
Dobrý ráno, potřebuju si postěžovat ohledně manžela. Manžel je podle mě moc hodný, až bych řekla že je v tomhlem i blbéc. Manžel dává peníze na charitu, to je asi jediné co mi na tom pomáhaní nevadí. Dává peníze bezdomovcům, rozmazluje svoje synovce, pořád jim kupuje sladkosti a hračky. Neustále někomu půjčuje peníze, pár lidí mu jich vrátí, ale ostatní a to je větší skupina manželovi nic nevrátí. Ale manžel jím stejně dá peníze, teď dokonce přišel s tim že bysme si měli adoptovat dítě. Ovšem starší a romské, nejsem rasistka, mám i pár kamarádek romek. Ale nedokážu si představit že bysme měli romské dítě. Žádné mluvení ani domluvy, nepomáhají. Přemýšlím o rozvodu, ale zase si říkám že manžel není až tak hrozný. Co myslíte, mám to ještě vydržet a doufat že manžel dostane rozum. Nebo se rozvést?

Až na to půjčování, které je vlastně dárcovstvím mi to přijde v pořádku. :nevim: Pak ještě ta adopce samozřejmě, na tom se prostě musí pár domluvit a on určitě pochopí, že nechceš. ;) Já bych se být tebou nerozváděla jen protože je moc hodný, ale nejsem v tvojí kůži tak nevím :nevim: No, přeju štěstí ať to dobře dopadne, snad i bez toho rozvodu :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1739
6.9.20 09:41

Mate deti? Jinak preved manzelovu dobrocinnost tam, kde to pomuze. Treba prispevek na Dobreho Andela, kdy si vybere konkretni rodinu a pribeh. Prislevek na deti s cystickou fibrozou. Nebo chodit rozveselovat deti do nemocnic.

Ja nejsem rasistka. Ale v rodine mame nekolik adoptovanych romskych deti a bohuzel to nikdy dobre nedopadlo :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 09:43

@mackA159 nemáme a nemůžeme mít, s manželem jsme se dohodli že buď nebude mít žádný díte, nebo si teda adoptujem. Ale bílé zdravé miminko, starší dítě si ani neumím představit. Manžel má bar a já mám svůj plat šlušny. Takže zase to není tak že bysme trpěli, ale vadí mi to už jen z principu. Vůbec si to neuvědomuje, já i jeho matka mu to pořád říkáme, ale manžel to bere jako normální věc.

• Citovat
  • Nahlásit
5644
6.9.20 09:43

Tohle neni hodny clovek, tohle je moula, ktereho vsichmi jen vyuzivaji. Mit takovou zenu, tak by mi to taky vadilo a to hodne.

Muzu se zeptat co ma manzel za povolani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 09:45

@kyticka86 nemáme, na dobrého anděla přispívá, přispívá i na jiné věci, ale stejně pořád rozdává peníze.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 09:46

@Chytrak ma svůj bar

• Citovat
  • Nahlásit
1739
6.9.20 09:48

Tak barman si asi vyslechne hodne pribehu u pultu. A pokud ho nejaky chyti za srdce, tak chce pomoc. Mozna to neni uplne vhodne povolani pro nej..

Jeste me napadlo stanovit maximalni castku, ktwrou bude prispivat mesicne. A pres ni nejit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
6.9.20 09:48

Napiš konkrétní částky peněz za měsíc u jednotlivých položek. Kolik manžel vydělává?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5215
6.9.20 09:50
@Anonymní píše:
@Chytrak ma svůj bar

Napis souradnice, zorganizujeme zajezd emimino potrebnych :lol:

U synovcu to chapu, je to urcita kompenzace toho, ze nema vlastni deti. Charitu tez. Pujcovani by mi vadilo z toho duvodu, ze ze sebe dlouhodobe dela bankomat a penize mizi do cerne diry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5644
6.9.20 09:53
@Anonymní píše:
@Chytrak ma svůj bar

Jo cetl jsem v prispevku vys.

A vy mate rozdelene finance? Mas presny prehled o tom jak mu to vydelava a kam tecou penize? Aby diky te sve „dobre dusi“ ti nenadelal milionove dluhy. Zvlast v tehle dobe, provozovat bar, to je jak chodit s bombou v batohu o ktere nevis kdy exploduje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
6.9.20 09:57

No mně by to vadilo a hodně. Je to moula no. Půjčovat bez toho, že se mu to vrátí. Si z něj budou dělat dobrý den celý život. Jako charita je ok, ale jestli si neumí dupnout a rozpujcovava vaše společné peníze bez toho aby se s tebou nějak domluvil (ano, jste v manželství, jsou to vaše společné peníze-pro rýpaly), nebo alespoň bral ohled na tvůj názor, tak je to pitomec. Co se týče synovců tak ok, asi si kompenzuje to, že nemá dítě. Což mě přivádí k adopci staršího dítěte jiného původu, za mě ani náhodou. Kor staršího. Bála bych se, že bude dělat pořád to co dělá a starší děti ví jak vysavat, nejenom ta romská. Nebude to nikdy dělat dobrotu. Jako kompromis bych brala pěstounskou péči. Ať se stará třeba tak. Ale ne adopci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 09:58

@Pajka2020 charita 30000 tisíc, bezdomovci tak plus minus 1000 tisíc, synovci tak 1500 až 2000, to půjčování je nejvíc tak okolo 45000 tisíc. Ono je to hrozně invidualni, někdy si vydělá i pár milionů a někdy výrazně míň.

• Citovat
  • Nahlásit
9739
6.9.20 10:00

No, nepřijde mi že je hodný, spíš moula co se nechá využívat. Tohle všechno by mi hodně vadilo. Posílání peněz na dobrého anděla atd tedy ne, ale to ostatní? To mu nevadí že si z něj okolí dělá bankomat? Ty jsi jeho žena, ale přijde mi že tvůj názor ho vůec nezajímá :think: Tu adopci myslí vážně? No, to ale musíte souhlasit oba, ne že on to rozhodne a já se ti teda anni nedivím že to takhle nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama