Reklama

Manžel je divný a agresivní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 03:23
Manžel je divný a agresivní

Popravdě se divím, že to sem píšu nebo, že píšu osobní věci, ale je tu jedna věc, která mě dost trápí a už nevím jestli to vše jen přeháním dle mojich rodičů a sestry a nebo zda je to tak.
Manžel je poslední dobou dost zvláští a dost často agresivní. Jenže nejhorší je, že né na mě. Nebo tedy prostě doma se chová fajn. Mě občas něco odsekne, ale hnusný na mě není.
Jde o to, že dost často vypění z ničeho nic. At už jde o známé, prodavačku v obchodě nebo uplně cizí lidi. Je to vždy dá se říct z ničeho nic a kvuli ničemu. Dokáže být až agresivní až sem se bála, že i fyzicky. Prostě z ničeho nic. Je hrozně v pohodě a pak je prostě fronta v Albertu u pokladny a on je schopen tam z ničeho nic zařvat na pokladní „ tak se hejbej ty kun*o líná“ apodobně. Dřív nic takového nedělal. Vždy je to takové nečekané a vždy kvuli dá se říct blbině…poslední dobou se to opakuje často. A nutno říct, že s kratšími a kratšími intervaly atd. Manžel má od zítra služební cestu, ale jel už dneska aby nemusel zítra vstávat v 5h….šli jsme ještě do obchodu reklamovat mobil. Na nějaké zakaznické lince nám řekli že mají do 18h jenže v pátekl mají jen asi do 16:30 a my přišli k obchodu a tam cedule že do 16:30 no a manžel začal vyvadět a volal zase na tu jejich infolinku to bylo ještě před pátou a tam mu řekli, že ta prodejna má jen do 16:30 v pátek, že si asi nepoznamenal, že pátek má jinou otevíračku načež on začal šíleně řvát a nadávat ve stylu, že je zabije a že poznají kdo je tady pán a potom sebral dlažební kostku tedy doslova jí vyrval z chodníku a hodil jí do výlohy. Ta se tedy naštěstí nerozbila ale jen odrazila na vedlejší auto :( a pak spadla na zem. Manžel pak jen šel a nasedl k nám do auta jakoby nic. Ještě zastavil v obchodě. To jsem byla ještě v šoku, ale když jsme dojeli domu tak se choval jak kdyby nic…prostě klasika…příjemný byl, smál se a prý že když složí všechno prádlo zda si vezmu tu jeho oblíbenou košilku atd…pak se sebral a odjel na tu služebku jak kdyby nic…pusa na rozloučenou atd…
Vůbec nevím co dělat nebo zda mám něco dělat.

Je mi jasné, že mi zde kdejaká slepice napíše, že jsou přece letní prázdniny hahaha, ale já bych fakt ráda nějakou radu nebo názor….

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hulala
Kecalka 435 příspěvků 28.07.18 03:45

Normalni to fak5 neni.stres,zdra­votni ptoblemy?

sarah1618
Kecalka 237 příspěvků 28.07.18 03:57

Asi bych ho poslala na MR. Zda tam není nějaký útvar

mau-mau
Závislačka 3142 příspěvků 28.07.18 04:47

Já bych tedy zvážila, pokud to je opravdu novinka a dříve se tak nechoval, vyšetření mozku, protože takovéhle změny v chování může dělat nádor na mozku, třeba nezhoubný. Pokud to nic neukaze, tak pak psychiatrické vyšetření, protože tohle už je výtržnost, tj. minimálně přestupek, možná i trestný čin, hodit do výlohy dlažební kostku! To je spíš zázrak, že se nerozbila. A když situaci rozebíráte spolu, co ti na to řekne? Že to bylo v pohodě nebo že ujel? :? Rozhodně to na doktora je, pošli ho za obvoďákem. Nebo když nebude chtít, tak to konzultuj se svým doktorem :think: To není samo sebou :(

Kassor
Kecalka 373 příspěvků 28.07.18 05:30

Utcite to normalni neni. Vy sama ho znate nejlip a vidite tu zmenu on-line… Mluvila jste s nim o tom? Uvedomuje si to? Tohle upravdu nepodcenujte, mel by jit k doktoru.. Chce to rozhodne vysetrit mozek a kdyz tam bude vse v poradku, tak si promluvi s psychologem. Dulezita odpoved je ted na otazku, jestli si je on sveho chovani vedom, nebo jestli si to treba nepamatuje ( mozek ten zkrat vytesni), a proto se pak treba chova : " jako by nic"…

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 28.07.18 06:02

Pokud nejsi troll.. jak by tu samou situaci zvládl dříve? Mas z něho strach a ani jste o tom proto nemluvili?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 06:27

Už jste kdysi jednu takovou diskuzi zakládala, že?
 https://www.emimino.cz/…ivni-280234/

karkarka
Ukecaná baba ;) 2351 příspěvků 28.07.18 07:02
@Anonymní píše:

Presne tak.hned sem si na ni taky vzpomnela.takze uteklo pul roku a manzel se chova porad jako s prominutím „hovado“? Byl na nejakem vysetreni?

Bábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 28.07.18 07:11
@Anonymní píše:
Popravdě se divím, že to sem píšu nebo, že píšu osobní věci, ale je tu jedna věc, která mě dost trápí a už nevím jestli to vše jen přeháním dle mojich rodičů a sestry a nebo zda je to tak.
Manžel je poslední dobou dost zvláští a dost často agresivní. Jenže nejhorší je, že né na mě. Nebo tedy prostě doma se chová fajn. Mě občas něco odsekne, ale hnusný na mě není.
Jde o to, že dost často vypění z ničeho nic. At už jde o známé, prodavačku v obchodě nebo uplně cizí lidi. Je to vždy dá se říct z ničeho nic a kvuli ničemu. Dokáže být až agresivní až sem se bála, že i fyzicky. Prostě z ničeho nic. Je hrozně v pohodě a pak je prostě fronta v Albertu u pokladny a on je schopen tam z ničeho nic zařvat na pokladní „ tak se hejbej ty kun*o líná“ apodobně. Dřív nic takového nedělal. Vždy je to takové nečekané a vždy kvuli dá se říct blbině…poslední dobou se to opakuje často. A nutno říct, že s kratšími a kratšími intervaly atd. Manžel má od zítra služební cestu, ale jel už dneska aby nemusel zítra vstávat v 5h….šli jsme ještě do obchodu reklamovat mobil. Na nějaké zakaznické lince nám řekli že mají do 18h jenže v pátekl mají jen asi do 16:30 a my přišli k obchodu a tam cedule že do 16:30 no a manžel začal vyvadět a volal zase na tu jejich infolinku to bylo ještě před pátou a tam mu řekli, že ta prodejna má jen do 16:30 v pátek, že si asi nepoznamenal, že pátek má jinou otevíračku načež on začal šíleně řvát a nadávat ve stylu, že je zabije a že poznají kdo je tady pán a potom sebral dlažební kostku tedy doslova jí vyrval z chodníku a hodil jí do výlohy. Ta se tedy naštěstí nerozbila ale jen odrazila na vedlejší auto :( a pak spadla na zem. Manžel pak jen šel a nasedl k nám do auta jakoby nic. Ještě zastavil v obchodě. To jsem byla ještě v šoku, ale když jsme dojeli domu tak se choval jak kdyby nic…prostě klasika…příjemný byl, smál se a prý že když složí všechno prádlo zda si vezmu tu jeho oblíbenou košilku atd…pak se sebral a odjel na tu služebku jak kdyby nic…pusa na rozloučenou atd…
Vůbec nevím co dělat nebo zda mám něco dělat.Je mi jasné, že mi zde kdejaká slepice napíše, že jsou přece letní prázdniny hahaha, ale já bych fakt ráda nějakou radu nebo názor….

Podle těch diskuzí se tak manžel chová už roky :nevim:
Ty sis vytvořila nějaký kompenzační mechanismus, kdy si po každém jeho výlevu řekneš „páni, ještě jsem ho neviděla takhle rozčíleného“. Ale ve skutečnosti je to zjevně jeho běžná reakce na stres. :nevim:

Bábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 28.07.18 07:13

Má nízkou frustrační toleranci, ty ho omlouváš a pokaždé se tváříš, jakoby šlo o ojedinělý exces, což tak ale není. Navíc zatím nemusel čelit žádným následkům, tak se neomezuje.

Lublrn
Kecalka 234 příspěvků 28.07.18 07:21
@Anonymní píše:

Asi to bude někdo jiný: „Manžel je poslední dobou dost zvláští Dřív nic takového nedělal“ i když to „poslední dobou“ může být i 1,5 roku i víc. Jinak hozená dlažební kostka je natolik vážná věc, že narážka zakladatelky na slepice, na mě působí trapně.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30549 příspěvků 28.07.18 07:26

No tak v Albertu už jsem vypenila taky a tomu obchodu se vyhýbám :mrgreen:

Jediné řešení je doktor,ale je otázka jestli ho tam dostaneš…protože moc nevěřím,že by tam šel dobrovolně :nevim:

Ip man
Povídálka 20 příspěvků 28.07.18 07:32

Ještě by v tom mohl být fet. Třeba kouření marihuany, pervitin nebo kokain. Některé z těchto drog mohou měnit nálady člověka a způsobovat agresivitu…

lilith1
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 28.07.18 07:52
@Anonymní píše:
Vůbec nevím co dělat nebo zda mám něco dělat.Je mi jasné, že mi zde kdejaká slepice napíše, že jsou přece letní prázdniny hahaha, ale já bych fakt ráda nějakou radu nebo názor….

Docela jsem Tě litovala až do té poznámkyo slepicích, takto mě připadá, že impulsivn.reakce máte oba..ale s tou kostkou? Jestli takový nebyl, tak to normální určitě není, jak bylo zmíněno, budto CT mozku, počátek nějaké psychiatr.diagnozy, nebo fakt požívá nějaké drogy, marijámku ne, ta nemá takové dopady, agres.ataky mohou být po haluciogen, nebo opiátech.

K82
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 7 inzerátů 28.07.18 08:30

agresi zpusobuji take steroidy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama