Manzel je fanatik

486
13.3.21 08:01

Manzel je fanatik

Ahoj holky. Uz jsem na dne a nevim na koho se obratit. Z meho muze se stal krestansky fanatik. Zhruba od Vanoc zacal kazdy den chodit do kostela, doma furt cte svate knizky, misto toho, aby vychovaval nase deti nebo si vsimal me. Neskutecne se mi to protivi. Zastani v jeho rodine nemam. Dela i ministranta. Bud je v praci, nebo v kostele. Rozbiji tim rodinu, ja uz mam proti nemu averzi. Nejradsi bych se sbalila a sla, ale nevim kam. Navic mam ted nastoupit do prace po rodicaku a misto toho, aby mi s detmi pomohl, abych se mohla ucit teorii, tak odejde do kostela a prijde za 3 hodiny. :,( :,( :,( Jsem strasne nestastna. Driv bylo vse celkem v pohode. Kdyz s nim chci mluvit, rozcili se, ze mam chodit s nim, ze to dela pro rodinu atd. A chce studovat teologii. Misto toho, aby mi pomahal, kdyz nastoupim do prace, haze mi klacky pod nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
749
13.3.21 08:08

Ahoj,
chtěla bych vidět ten kostel, kde se každý den slouží mše-v dnešní době tolika omezených. Covím, tak jsou rádi, že je mše 1× do týdne. A tři hodiny v kostele? I kdyby dělal kostelníka a minstroval, tak za hodinku je krásně doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
13.3.21 08:09

@Rosebery Treba tam rozjima. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
13.3.21 08:10

@Rosebery vyklada si asi jeste s fararem. Fakt je tu kostel kazdy den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
13.3.21 08:11

Leda-ještě mě napadlo-ale to nen znakem toho, že by byl fanatik, ale že našel místo, kde si od tebe může odpočinout, protože měl doma ponorku. Proto je z domu tak dlouho pryč, ale určitě to není tím, že by tak moc věřil. Modlit se můžeš jak doma, tak v kostele. A v dnešní době bych dost pochybovala, že si jakýkoliv farář vezme na triko, že mu bude kostelník každý den běhat 3 hodiny po kostele. I tam se musí dodržovat opatření. A pokud nejsi na mši, tak máš být doma. A žádná mše netrvá 3 hodiny-pokud se teda nedal k pravoslavným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
13.3.21 08:12

@Svistice tak mel byt sam a nemit 2 deti. Jsou i jeho. Je tu jen kdyz vstavaji 5 minut a kdyz jsou spat 10 minut. Zenskou 100% nema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7523
13.3.21 08:12
@anabel9 píše:
@Rosebery vyklada si asi jeste s fararem. Fakt je tu kostel kazdy den.

Co to je za faráře, když vědomě pomáhá ničit druhým rodinu? Nějak mě to nejde dohromady. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
13.3.21 08:14
@anabel9 píše:
@Rosebery vyklada si asi jeste s fararem. Fakt je tu kostel kazdy den.

Fakt? Tak si s ním sedni a řekni mu na rovinu, co ti tě trápí, a že ti vadí, že kvůli tomu není vůbec doma. Poud to s vírou myslí opravdu dobře, pak by se ti po vašem rozhovoru měl víc věnovat, protože základem víry není to, aby člověk lítal v kostele na úkor rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486

@Rosebery nema mit kdy ponorku, kdyz je od rana do vecera v praci. Nekdy se stane, ze prijde v 5, sle to se naji a jde do kostela, prijde o pul 8.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6384

Troll?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
13.3.21 08:15

@Cenarius no me prijde, ze je to jim. Protoze tu nedavno nastoupil, znaji se z drivejska a tykaji si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
13.3.21 08:15
@topazio píše:
Troll?

Kez by :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
13.3.21 08:16

Anebo jdi rovnou za farářem a řekni mu to samé. Měli by to pochopit. Ovšem pokud se uvolil dělat kostelníka(aniž by to teda s tebou doma probral) a mše máte každý den, tak může maximálně stáhnout dobu na mši + otevření kostela. Kostelničení je velký zásah do rodiny-vy jste to spolu předem neprobírali? On se rozhodl sám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
@anabel9 píše:
Ahoj holky. Uz jsem na dne a nevim na koho se obratit. Z meho muze se stal krestansky fanatik. Zhruba od Vanoc zacal kazdy den chodit do kostela, doma furt cte svate knizky, misto toho, aby vychovaval nase deti nebo si vsimal me. Neskutecne se mi to protivi. Zastani v jeho rodine nemam. Dela i ministranta. Bud je v praci, nebo v kostele. Rozbiji tim rodinu, ja uz mam proti nemu averzi. Nejradsi bych se sbalila a sla, ale nevim kam. Navic mam ted nastoupit do prace po rodicaku a misto toho, aby mi s detmi pomohl, abych se mohla ucit teorii, tak odejde do kostela a prijde za 3 hodiny. :,( :,( :,( Jsem strasne nestastna. Driv bylo vse celkem v pohode. Kdyz s nim chci mluvit, rozcili se, ze mam chodit s nim, ze to dela pro rodinu atd. A chce studovat teologii. Misto toho, aby mi pomahal, kdyz nastoupim do prace, haze mi klacky pod nohy.

další ze sobcůůůůůůů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
@Rosebery píše:
Fakt? Tak si s ním sedni a řekni mu na rovinu, co ti tě trápí, a že ti vadí, že kvůli tomu není vůbec doma. Poud to s vírou myslí opravdu dobře, pak by se ti po vašem rozhovoru měl víc věnovat, protože základem víry není to, aby člověk lítal v kostele na úkor rodiny.

Zkusim mu to vysvetlit znovu. Minule zacal vyskakovat, ze to dela pro nas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat