Manžel je mi nevěrný

Anonymní
9.6.20 13:10

manžel je mi nevěrný

Ahoj,
jsem strašně zoufalá, vzteklá, naštvaná a zklamaná. Zjistila jsem, že mě manžel podvádí :,(
Včera jsme si dali odpočkový večer, děti uložený, tak si pustíme film, dvojka bílýho a v objetí se tulíme a koukáme…
Najednou manželovi cinkla zpráva a jak ho měl položený vedle nás, tak jsem zahlédla, jak se na displeji zpráva „Teď bych ti ho chtěla pěkně…“. V tu chvíli se mi málem zastavilo srdce. Říkám, co to má jako znamenat, co říkám, spíš řvu… No a on mi v klidu řekl, že to nic neznamená, že to je kámoška, které chybí od manžela sex, jemu zase chybí doma v sexu taky nějaké věci, tak že mají takový sex po telefonu teda smskách. Taková kravina, tomu vůbec nevěřím :pocitac: :zed:
Chtěla jsem si to přečíst, tak mi to v klídku dal. No pěkně si to popisujou, co spolu jako dělají, no jako, tomu se dá jen těžko věřit, že jen jako :think: :think: :think:

Co si o tom myslíte Vy? Podle mě mi nevěrný je, i když mi tvrdí, že si jen píšou

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13311
9.6.20 13:15

Hele vyzuř se, ideálně vypadni někam z bytu a odplav emoce. Pokud máš kamarádku, se kterou můžete jít někam na víno či do baru, picnout se a strašně nadávat na chlapy, tak jí zavolej a domluvte se kdy někam zajdete.

Teprve pak si zkus věci srovnat a nedělej rozhodnutí v afektu, zejména pokud máte děti.

Je vcelku pochopitelné že tě něco takového rozhodilo a naštvalo a jeho reakci by Plzák nazval jako hysterioformní - tedy že tě vytočil tím, jak reagoval a zkusil tě zmanipulovat do toho, že to je vlastně tvoje vina.

Nevěra je něco s čím se potká většina dlouhodobých párů a může to být něco, co povede k řešení zádrhelů, co byly v tom vztahu původě a paradoxně tak pomoci k daleko lepšímu manželství.

Pokud bys naznala že to nepřekousneš, tak pořád je odchod výrazně lepší řešit mimo akutní zaplavení emocema.

Jinak nevěra přece není o tom, jestli člověk zasune a nebo ne. Podstatné je že dělá s někým jiným něco, co ublíží jeho partnerovi či partnerce.

Příspěvek upraven 09.06.20 v 13:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2551
9.6.20 13:18

Kopla bych ho někam.. I smsky by mi sakra vadili. Sedíš vedle něj, a on si píše o sexu s jinou.. To by pro mě prostě byla konečná. Ale záleží jak to cítíš ty, jestli víš že bys mu nevěru odpustila, tak si snim o tom v klidu promluv, co jemu tedy chybí..

Příspěvek upraven 09.06.20 v 13:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14625
9.6.20 13:20
@Anonymní píše:
Ahoj,
jsem strašně zoufalá, vzteklá, naštvaná a zklamaná. Zjistila jsem, že mě manžel podvádí :,(
Včera jsme si dali odpočkový večer, děti uložený, tak si pustíme film, dvojka bílýho a v objetí se tulíme a koukáme…
Najednou manželovi cinkla zpráva a jak ho měl položený vedle nás, tak jsem zahlédla, jak se na displeji zpráva „Teď bych ti ho chtěla pěkně…“. V tu chvíli se mi málem zastavilo srdce. Říkám, co to má jako znamenat, co říkám, spíš řvu… No a on mi v klidu řekl, že to nic neznamená, že to je kámoška, které chybí od manžela sex, jemu zase chybí doma v sexu taky nějaké věci, tak že mají takový sex po telefonu teda smskách. Taková kravina, tomu vůbec nevěřím :pocitac: :zed:
Chtěla jsem si to přečíst, tak mi to v klídku dal. No pěkně si to popisujou, co spolu jako dělají, no jako, tomu se dá jen těžko věřit, že jen jako :think: :think: :think:Co si o tom myslíte Vy? Podle mě mi nevěrný je, i když mi tvrdí, že si jen píšou

No a pokud by si skutečně jen psali, tak to podle tebe nevěra není? Hranici nevěry si musíš stanovit ty, pokud to je pro tebe i psaní, tak ti nevěrný prostě je. Fyzicky být nemusí, v tom ti možná nelže, takových vypisování mají lidé hromady a nikdy se třeba sebe ani nedotknou. I tak bys mu to měla zarazit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 13:23

Aaaaaaa, nejradši bych řvala, nemůžu v práci :pocitac: :pocitac: :pocitac:
Jsem pořád ještě vytočená jak klíště :zed: :zed: :zed:
jasně, emoční nevěra. Ano i jenom to psaní mě vytočilo.

Sice to není tak, že by se to na mě snažil hodit, jako že za to můžu já. Snažil se mě přesvědčovat, že fyzicky nikdy nic neproběhlo, dokonce se omlouval, ale ne ne ne, sakra, nechci ho teď ani vidět :poblion:

Příspěvek upraven 09.06.20 v 13:27

• Nahlásit
  • Citovat
3473
9.6.20 13:25

I tohle bych brala jako neveru. Trapak jeden. :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 13:27

Podle mě je to i tak nevěra a tohle opravdu nejde. Pokud jemu chybí nějaké věci v sexu, tak si to máte vyříkat vy dva. A ona ať si s manželem taky vyrika. To přece neznamená, aby si takhle psali. Každý si to má vyřešit se svým partnerem.

• Nahlásit
  • Citovat
104
9.6.20 13:28

Je dost možné, že je to „jen jako“. Já jsem si kdysi takhle psala s tehdy ženatým kamarádem a fyzicky jsme spolu neměli nikdy nic. Neříkám že je to v pořádku, jen říkám, že ti dost možná nelže, obzvlášť jestli ti to i dal přečíst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
9.6.20 13:31

Jediná blbost kterou udělal je to, že se nechal nachytat :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 13:32
@Jednablbka píše:
Je dost možné, že je to „jen jako“. Já jsem si kdysi takhle psala s tehdy ženatým kamarádem a fyzicky jsme spolu neměli nikdy nic. Neříkám že je to v pořádku, jen říkám, že ti dost možná nelže, obzvlášť jestli ti to i dal přečíst.

Ano dal a nikde nebyla ani zmínka o tom, jaký to třeba bylo, nebo že se viděli. Sakra ale to je jedno, tohle nevydejchám. Nevím jestli mám brečet nebo křičet.

• Nahlásit
  • Citovat
16872
9.6.20 13:33
@Jednablbka píše:

anebo je dost chytrej, aby ji zkusil právě o tomto přesvědčit :think: v ten moment už věděl, že psaní takových sms už neutají, tak proč by jí je neukázal s tím, že šlo jen a pouze o toto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 13:34
@Anonymní píše:
Podle mě je to i tak nevěra a tohle opravdu nejde. Pokud jemu chybí nějaké věci v sexu, tak si to máte vyříkat vy dva. A ona ať si s manželem taky vyrika. To přece neznamená, aby si takhle psali. Každý si to má vyřešit se svým partnerem.

My se o tom bavíme, proto mě to teď tak zaskočilo. Je pravda, že jsou věci, které vím, že by chtěl, ale jsou za mou hranicí, ale oba to víme a otevřeně se o těchto věcech bavíme. Proto nechápu, proč si takhle píše s jinou :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.6.20 13:40
@Keyllah píše:
anebo je dost chytrej, aby ji zkusil právě o tomto přesvědčit :think: v ten moment už věděl, že psaní takových sms už neutají, tak proč by jí je neukázal s tím, že šlo jen a pouze o toto.

Přesně… Nejhorší je, že si normálně věříme, nikdo nikoho nelustruje, nikdo nikomu neleze do telefonu a on ho dá tak, že když mu přišla zpráva, tak se mi v podstatě rozsvítil do ksichtu. De*il jeden :,( :,( :,( já ho tak nenávidím

• Nahlásit
  • Citovat
3389
9.6.20 13:44

Je jen otázka času, kdy by došlo od řečí k činům. Pokud se teda už nestalo. Takovéto zprávy jsou podle mě za hranou a vyváděla bych stejně. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16872
9.6.20 13:44
@Anonymní píše:
Přesně… Nejhorší je, že si normálně věříme, nikdo nikoho nelustruje, nikdo nikomu neleze do telefonu a on ho dá tak, že když mu přišla zpráva, tak se mi v podstatě rozsvítil do ksichtu. De*il jeden :,( :,( :,( já ho tak nenávidím

pro mě by už jen ty sms byly za hranou a je podle mě zbytečný se trápit tím, zda něco bylo čin ne, protože to se teď už dle mého nikdy nedozvíš…
Co teď on? jak reaguje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama