Manžel je naštvaný, že chci jet bez něj

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.1.22 14:13

Manžel je naštvaný, že chci jet bez něj

Zdravím,
prosím přijde vám normální, aby byl manžel naštvaný, že poprvé po 8 letech co jsme spolu chci někam odjet sama? Máme 2 děti a kamarádka, co má taky děti mě s dětma pozvala na jejich chatu na jednu noc.
My jsme s manželem byli vždy spolu, ale i ta samota na mateřské už mi trochu leze na mozek a chtěla jsem jet. Manžel navíc není moc výletní typ, takže jsme často doma.
Kdybych chtěla odjet bez dětí, tak ještě neřeknu, ale takhle? Co si o tom myslíte? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4052
5.1.22 14:16

Já si o tom myslím, že ho časem vyměníš, schválně napiš za pár let, jestli jsem se trefil :mrgreen: :* :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11649
5.1.22 14:18

Myslím si, že je manžel krapet zvláštní. I ve vztahu je naprosto normální trávit čas i odděleně, jen s přáteli, bez partnera a dokonce i bez dětí ;). To těšení se na sebe má také něco do sebe, to říkal už Svěrák ve Vratných láhvích, bez loučení by nebylo vítání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23022

Ježiš manžel by mi řekl at děti nechám doma a jedu sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lenka_VER

Jakého sis ho vybrala, takového ho máš. Bývalý partner dostával záchvaty vzteku, když jsem chtěla jít občas s někým na dvě hodinky na kafe. V příštích vztazích jsem si hned na začátku ověřila, že můžu odjet na tři dny s kamarádem pod širák a je to ok. Je to o vzájemné svobodě a důvěře.
Na začátku vztahu jsi mohla jezdit kam jsi chtěla? Nebo jsi skutečně nikdy nikde nebyla?

Příspěvek upraven 05.01.22 v 14:19

• Citovat
  • Nahlásit
27271
@Anonymní píše:
Zdravím,
prosím přijde vám normální, aby byl manžel naštvaný, že poprvé po 8 letech co jsme spolu chci někam odjet sama? Máme 2 děti a kamarádka, co má taky děti mě s dětma pozvala na jejich chatu na jednu noc.
My jsme s manželem byli vždy spolu, ale i ta samota na mateřské už mi trochu leze na mozek a chtěla jsem jet. Manžel navíc není moc výletní typ, takže jsme často doma.
Kdybych chtěla odjet bez dětí, tak ještě neřeknu, ale takhle? Co si o tom myslíte? Díky

Já bych teda odjela bez dětí - pořádně si to užít  :mrgreen:

A ne, nepřijde mi reakce tvého manžela normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4884

Myslím si, že argument „96% diskutujících na emiminu tvrdí, že jsem v právu“ ho uklidní a bude v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
5.1.22 14:20

Nechápu, můj manžel by byl nadšen- že budeme mít rozptýlení a navic nemusi on nic řešit + že si odpočine a udela si svoje věci. Já bych taky hned jela, jen mít kamarádku co nás někam pozve :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
5.1.22 14:21

Myslím, že ti nevěří nebo není soběstačný. Zjisti pořádně proč je tolik naštvaný. Jestli je to tak, že nejede on, tak nepojedeš ani ty, pak to dopadne jak říká @Kutil Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28204
5.1.22 14:21

S dětma? Manžel by mi ještě zabalil a zamával :mrgreen: horší by to asi bylo bez dětí, ale taky by to dal. Jaký k tomu má důvod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 14:22

@Lenka_VER byla jsem několikrát někde. Na kafi, na diskotéce a tak různě. Na noc sama ale ne.

• Citovat
  • Nahlásit
28728
5.1.22 14:23

Já bych klidně odjela i bez těch dětí. :mrgreen:
Tvůj manžel je divný, sorry.

Ne, fakt se s mužem netaháme všude spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 14:23

@pikola kdyby to bylo obráceně, taky bych byla nadšená.

• Citovat
  • Nahlásit
2120
5.1.22 14:25

Jezdí sám jak manžel, tak já. To mi přijde normální. Potrebuju i čas bez manžela a on beze mne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.22 14:26
@Anonymní píše:
Zdravím,
prosím přijde vám normální, aby byl manžel naštvaný, že poprvé po 8 letech co jsme spolu chci někam odjet sama?Máme 2 děti a kamarádka, co má taky děti mě s dětma pozvala na jejich chatu na jednu noc.
Kdybych chtěla odjet bez dětí, tak ještě neřeknu, ale takhle? Co si o tom myslíte? Díky

Tohle kdyby mi řekla moja „stará“, to bych se jinak tvářil :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat