Manzel je nervni z batolete

Anonymní
9.7.21 08:46

Manzel je nervni z batolete

Jak to maji vasi manzele/partneri? U nas je to posledni dobou na hlavu. Dvouletak co vsude vleze, u vseho chce byt a totalne nervni manzel co uz je rok a kus doma na home office. Asi uz mu to taky trochu leze na mozek (coz se nedivim), ale nekdy na prcka fakt osklive vyjede. Neco ve stylu „dop.dele uz sakra dite uhni“ nebo podobne je posledni dobou na dennim poradku. Dite miluje, stara se, udelal by pro rodinu vsechno, ale tyhle jeho vypady mi zacinaji silne vadit. Kdyz o tom mluvime, tak je to pry kvuli stresu v praci a kdyz ma meeting, dela si rychle kafe a dite mu skace pod nohy, tak je to pry tezky. Tak nejak nevim co s tim. Mate nekdo podobne nervniho partnera?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22679
9.7.21 08:49

Nemůže chodit už normálně do prace? Nebo mít nějakou místnost na práci, kam dítě nebude vůbec smět? Můj muž teda taky občas chytá nervy z dvouletaka, to teda i já, ale nikdo mu nenadava, prostě to prodychame a řešíme v klidu. Ty děláš co, když se mu dítě plete mezi nohy? Prostě bych ho v době kdy má muž jakoby pracovni dobu zabavila, vzala ven, ať má klid na práci a až skončí, tak se zas bude věnovat on a dá chvíli klidu tobě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
9.7.21 08:50

Chapu manzela. Co takhle kdyz zacne byt nervozni s deckem jit ven na hriste. Manzel bude mit klid na praci a malej se provetra a unavi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9252
9.7.21 08:51

Ať si najde nějakou činnost nebo relax při kterým se odreaguje a odpočine. Jako být přes rok zavřený doma s rodinou a do toho řešit stresovou práci. Tak to se na něm podepíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1004
9.7.21 08:51

Nemám. Tvůj partner je nervní z toho, že je pořád doma (práce, rodina). Můj partner byl asi dva týdny na nuceném home office a říkal, že je to hrozné. Nemohl by chodit normálně do práce? To udělá hodně a nebyl by třeba tak nervózní. Nemůžeš s dítětem třeba být venku když má meeting? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3718
9.7.21 08:52

Řešila jsem v lockdownu - já částečně ocr. Ráno jsme si řekli v kolik kdo potřebuje klid na práci a meetingy během dopoledne a po obědě jsme se zdekovali s prckem ven nebo někam na návštěvu, hráli jsme si v pokojicku a dítě učili, ze za tátou nesmí když pracuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 08:54

@Kriss Tina mistnost na praci ma, to je jasny. Bohuzel do prace to jeste nejde, firma trva na home officu. No ja se snazim ji zabavit, ale je to torpedo, nekdy kdyz vidi tatu vylezt ven, tak proste leti za nim.. Jako taky me vytaci, to je jasny, zrovna ted zkousi co vydrzime, ale ja to proste spolknu a reknu ji to v klidu. Nebo kdyz uz je hodne zle, tak zakricim, ale ne tak jako manzel. On je teda cholerik a ja ho i chapu, ale vadi mi, ze se neumi ovladnout, o
dite to nedela schvalne. Jinak on pracuje od 7 rano do 6 do vecera, takze je vazne tezky dite udrzet nekde mimo cely den..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 08:57

Holky jenze manzel posledni dobou ztraci moralku. Kazdou chvili se potlouka po byte, pak se rozciluje, ze ho prace mebavi, pak ze nestiha, ze toho ma moc. Asi ten home office uz nedava. Beru dite ven samozrejme kazdy den, ale taky nekdy musim varit, uklidit atd. Je to narocny,
pres den uz mi nespi. Opravdu se snazim, delam tady doma uplne vse a do toho jeste studuju. Manzel ma jen praci, nedela nic ani o vikendu. Tak uz moc nevim jak
mu ulehcit.

• Citovat
  • Nahlásit
7081
9.7.21 08:59

To je tím homeoficem dlouhodobě pracovat doma je děsně stresující a mylsím že je to trochu i ponorka. Někomu to nevadí vůbec naopak vyhovuje ale většině lidí to do jisté míry vadí at už tím že nemají změnu prostředí nebo stresem z domácnosti… musí aspoň po práci někam vypadnout plus asi pojedete na dovču? Teorteticky bych se ho zeptala jestli třeba nechce ne par dní jet někam s kamarády. Aby si pročistil hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5222
9.7.21 09:00
@Anonymní píše:
@Kriss Tina mistnost na praci ma, to je jasny. Bohuzel do prace to jeste nejde, firma trva na home officu. No ja se snazim ji zabavit, ale je to torpedo, nekdy kdyz vidi tatu vylezt ven, tak proste leti za nim.. Jako taky me vytaci, to je jasny, zrovna ted zkousi co vydrzime, ale ja to proste spolknu a reknu ji to v klidu. Nebo kdyz uz je hodne zle, tak zakricim, ale ne tak jako manzel. On je teda cholerik a ja ho i chapu, ale vadi mi, ze se neumi ovladnout, o
dite to nedela schvalne. Jinak on pracuje od 7 rano do 6 do vecera, takze je vazne tezky dite udrzet nekde mimo cely den..

No a nemuze se tam treba zamknout? Ja cholerik nejsem ale na praci potrebuji klid, takze toto bych taky nedala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26648
9.7.21 09:01

Nemám, naštěstí. U nás je naopak jediný v klidu :jazyk: sedí v obýváku u stolu, má sluchátka a když pracuje má prostě vypnuto i když kolem něj děti béhají (7 a 1,5). Ve volným časem nasklada myčku, pomazlit dítě, složí ponožky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7081
9.7.21 09:02

@pikola štastná to ženo já bych neudělala nic :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1004
9.7.21 09:03

Jediné co vás může zachránit je změna jeho práce. Já bych to takto nevydržela ani náhodou, ani jako v tvojí roli, ani v jeho. Řešení - odstěhuj se, aby měl klid na práci ani navrhovat nebudu, ale zmíním ho.

Jemu by pomohlo, kdyby nemusel být celé dny doma, to by byl nervní každý a do toho ještě dítě, které žádá pozornost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5355
9.7.21 09:04
@Anonymní píše:
Jak to maji vasi manzele/partneri? U nas je to posledni dobou na hlavu. Dvouletak co vsude vleze, u vseho chce byt a totalne nervni manzel co uz je rok a kus doma na home office. Asi uz mu to taky trochu leze na mozek (coz se nedivim), ale nekdy na prcka fakt osklive vyjede. Neco ve stylu „dop.dele uz sakra dite uhni“ nebo podobne je posledni dobou na dennim poradku. Dite miluje, stara se, udelal by pro rodinu vsechno, ale tyhle jeho vypady mi zacinaji silne vadit. Kdyz o tom mluvime, tak je to pry kvuli stresu v praci a kdyz ma meeting, dela si rychle kafe a dite mu skace pod nohy, tak je to pry tezky. Tak nejak nevim co s tim. Mate nekdo podobne nervniho partnera?

Muže chápu. My jsme kvůli nervům zrušili HO někdy v dubnu a od té doby chodí do práce. Vždyť je to na palici, meetingy, málo času, stres, pracovní starosti a pod nohama děti. Nás by HO asi stál rodinu. Proč nechodí do práce, případně proč si nenajme sdílenou kancelář?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1710
9.7.21 09:07

No, asi by to chtělo, aby prostě vypadnul občas na chvíli ven nějak se odreagovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat