Manžel je nevěrný, zapírá to a mě nenávidí

Anonymní
8.11.19 00:13

Manžel je nevěrný, zapírá to a mě nenávidí

Zdravím vás všechny.
Prosím vás o váš nějaký subjektivní názor k dané situaci kterou se zabývám už téměř čtyři měsíce a jsem už zcela bezradná ačkoli jsem se s tematem „partnerství“ uměla většinou sama vypořádat a vždy jsem si věděla rady. Jsem však na to sama už velmi dlouho. A podmínky mám, řekla bych, dosti kritické a nepříznivé.
Po 14 letech manželství kdy mě v podstatě manžel z velké části jen přehlížel a ignoroval jsem se rozhodla že si s ním konečně o všem promluvím stůj co stůj. I přesto, že se mnou vesměs nikdy nějak nekomunikoval.
Začalo to totálním afektem a rozflakanim koupelnových dveří protože se mu mé otázky doopravdy nelíbily.
Nakonec se trošku rozmluvil ale nějak se zaseknul a nedomluvil to základní. A jelikož byl frajer, mohla jsem si půjčit klido pido i jeho mobilní telefon. Byl si jistý, že vše co zkryté být má, tak je. Jenže nějak zapomněl na ostatní detaily jako historie vyhledávání, naučená predikce textu atd. No zkrátím to.
Jsem zkrátka přesvědčena, že mi lže a byl mi nevěrný. Spoléhá na to, že nemám žádný přímý důkaz. Jenze nejsme u soudu, já na žádné přímé důkazy nehraju, pro mě jsou velice důležité i ty nepřímé důkazy, zvlášť když jich je hned několik. A taky je pro mě rozhodující můj vnitřní pocit a vnímání.
K dnešnímu dny si jsem jista, že mi zahýbal. Vzhledem k situaci, že je už tři měsíce na nemocenské skrz psychického zhroucení (následkem našich promluv)a to sedí opravdu JEN doma, tak píšu v minulém času.
Průběh naší šílené konverzace byl následovný.
Nejdříve lži (cca měsíc vkuse) ale když zjistil, že se nedám a že mi prostě hodně věcí nehraje a že můj instinkt napovídá, že byl anebo ještě pořád je zamilovaný, nakonec šel s pravdou ven. Jenže po přiznání, že zamilovaný sice byl cca před šesti lety do naší společné kamarádky, tak realita se má tak, že už ale není. Podotýkám, že u toho povídání a přiznání se zažíval neskutečne úzkostné stavy, rozdychaval to a valil krokodýly slzy.
Jenže mě stále něco nesedělo a jeho chování a reakce odpovídaly tomu, že tento stav u něj stále přetrvává. Nabyla jsem nějakého závěru a k dnešnímu dni jsem si téměř jistá, že mě podváděl (cca rok ale to si nejsem právě zcela jistá) s kamarádkou. Ovšem známé ji už cca deset let. Vylezlo z něj, že ho zajímala odjakživa. Dnes zapírá to co vidím v historii, popírá, že ji neustále na fb vyhledává, svádí to na mě a mou paranoiu, neskutečne zuří, nenávidí mě, jednou mě i profackoval, manipuluje mě, že to co vidím není skutečné, pak zas se tuli, lituje a prosí o odpuštění. Má úzkosti a často brečí pokaždé když najedu na téma ONA. Ale lže, nic se prý nikdy nestalo, už ho mám přestat otravovat, jsou to mě domněnky, bludy a paranoie. Po rozřešení s onou dotyčnou jsem se dočkala po všech těch letech, kdy jsme si vlastně nikdy ani nějak neublížily, jen výsměchu, že jsem blázen, že rovněž trpím bludy(shodli se ve stejném výrazu) a zablokovala mě snad všude abych ji už nemohla kontaktovat. Úplně jasně se tímto doznala.
Jenže háček je v tom že má sama přítele už cca deset let, spolu mají dvouletého syna.
Můj názor je, že co jsem na to přišla, vše jsem odkryla a ona z toho důvodu a ze strachu všechno utnula..a manžel mě právě z tohoto důvodu nenávidí. Zřejmě s ním asi skončila.
Jenže. On popírá vše dosud, jsem nemocná, má sebevražedne demonstrativni sklony a to se nehaltoval ani před dětmi. Vzal si nůž do koupelny, tam se zavřel a mnoho dalších případů, jednoduše mě vydíral, chtěl docílit toho ať už se o tom nebavím. Chtěl aby toto téma prostě zaniklo.
Máme spolu čtyři děti, tady už nejde jen o nás. A jako táta je milionový, děti na něm dost lpí.
Vůbec nevím co dál ale s člověkem, kterému krutě nedůvěřují, kterému nestojím ani za to přiznat pravdu popř se omluvit, být a žít je pravděpodobne nad mé síly. Pořád ho ale miluji a myslím na ty naše děti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

356
8.11.19 00:29

Těžko radit, je to celé nějaké zamotané. Manžel na mě působí buď jako psychicky nemocný nebo velký manipulant. Rozmysli si, zda s tímto dokážeš dále žít a zda chceš strávit další roky svého života v nešťastném vztahu bez důvěry. Asi to zní jako klišé, ale tohle za Tebe asi nikdo nerozhodne. Hodně sil :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 00:42

@yocheved Mluvíš mi z duše, už dva měsíce vaham nad těmito dvěmi variantami. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
1284
8.11.19 00:59

Cetla jsem zbezne, mate deti? Ja bych zkusila nejakou terapii, a manzelovi psychologa, rozmlatit dvere mi neprijde normalni, to udelal muj ex a priste jsem to byla ja :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 01:11

@Peggy54 máme 4 děti

• Nahlásit
  • Citovat
1284
8.11.19 01:21
@Anonymní píše:
@Peggy54 máme 4 děti

Tak to bych byla za tu parovou terapii a vyklidneni manzela, asi i psychiatra kdyz ma ty sklony, me je vas vzdy tak lito, jakyho mate chlapa blbce :zed: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
8.11.19 01:28

Najdi tři psychology. Jednoho pro tebe, druhého pro manžela a třetího pro párovou terapii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 01:28

@Peggy54 Vidíš a to jsem si doslova celých čtrnáct let myslela, že patřím k té skupince těch šťastnějších..no jo, ignor vztah ale pořád lepší než toto

• Nahlásit
  • Citovat
1284
8.11.19 01:34
@Anonymní píše:
@Peggy54 Vidíš a to jsem si doslova celých čtrnáct let myslela, že patřím k té skupince těch šťastnějších..no jo, ignor vztah ale pořád lepší než toto

Jo to chapu, taky trnu co se vyklube z manzela, on je klidas ani poradne pohadat se nedokaze. Kdyz zacnu tak jde pryc, kdyz mu neco nejde naprogramovat tak max bouchce pesti do stolku, ale dneska mu kocour pocural rucnik tak na nej to zarval ze sem upustila sklenicku :nevim: ale nejak si ho nedovedu presstavit jako tyrana, ale to si bohuzel myslime vsechny. Treba muj deda byl silenej pes na deti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2304
8.11.19 01:58

Manželovo chování je dost hysterické a je to určitě na odbornou pomoc. Tvé chování je, ač chápu, že situace je vypjata a domáháš se pravdy, take neadekvátní situaci. Tím myslím kontakt oné ženy a to, že si tě všude zablokovala, plus to že vyvozuješ, jak jsem pochopila, z historie vyhledávání apod. Je totiž skutečně možné, že se tvůj manžel zamiloval a podváděl tě. Je ale také možné, že se jen zamiloval onu ženu stalkoval a ona ho třeba odmítla a on ji má potřebu neustále sledovat. Takže bych do toho opravdu nepletla nikoho jiného než vás dva. Oba potřebujete odbornou pomoc jak samostatně, tak párově.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 02:21

@Martha03 díky..i to mě napadlo. Ale dle její reakce a dalších reakci ještě z téhož dne nez mě zablokovala, jasně vyplývá že má čeho se bát a nechce se mnou ani mluvit. Abych uvedla detaily…sprostá jsem k ní nebyla, pouze slušná a nikdy jsme si nějak neublížily. Takto by se kamarádka nezachovala pokud by tam něco víc nesmrdelo

• Nahlásit
  • Citovat
1194
8.11.19 02:25

Mate to nejaky slozity a 4 decka jsou fakt zavazek. 8o Delat takove zavazky je fakt pruser. Z toho se nedostane ani jeden z vas snadno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2535
8.11.19 03:15
@Anonymní píše:
@Martha03 díky..i to mě napadlo. Ale dle její reakce a dalších reakci ještě z téhož dne nez mě zablokovala, jasně vyplývá že má čeho se bát a nechce se mnou ani mluvit. Abych uvedla detaily…sprostá jsem k ní nebyla, pouze slušná a nikdy jsme si nějak neublížily. Takto by se kamarádka nezachovala pokud by tam něco víc nesmrdelo

A s kamaradkou se i bezne jsi bavila? predtim, nez vse prasklo?

Ja se spis priklanim i k moznosti, ze si uz muze myslet, ze jste oba blazni..manzel ji chtel, ona odmitla a Ty ji pro zmenu vnucujes, ze byla neverna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 04:19

@Kralikcek :mrgreen: teď jsi mě i pobavila, díky. No odmlčely jsme se na dva roky ptz jela do zahraničí ale jinak bylo vše v pořádku..
Hele, ta varianta, že s ní nic fyzicky neměl je přípustná, to ano.. ale že byla minimálně virtuální to vím. a pak mi zas nesedí plno jiných věcí..i v mapách jsem zahlédla jeho trasu v místě jejího bydliště

• Nahlásit
  • Citovat
8.11.19 04:38

Hele, chapu, ze jste oba vypsychovani. Kazdopadne kamosku jsi vydesila k smrti a verim, ze si vsude nejen zablokovala tebe, ale i jeho. Je tedy mozne, ze on ma na tebe vztek. Jinak mas neprime, ale dukazy. Nestacilo by to? Tim myslim, aby ses netrapila vic. Jestli muz timto zpusobem vybadi, tak priznani a omluvy se asi nedockas. Fakt nejsem odbornice ne dlouhe vztahy, ale zda se mi, ze by to chtelo time-out. Rict mu neco ve stylu, ze premyslis, jestli po tom vsem jeste zustat nebo ne a dat si parmesicni ignor. At se klepe on chvili :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama