Manžel je pozitivní na syfilis

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.10.21 17:23

Manžel je pozitivní na syfilis

Ahoj.
Manželovi brali krev a zjistili mu, že je pozitivní na syfilis. Nemá příznaky a jsem si jistá, že mě nepovadi…Já mám testy negativní, takže se domnívám, že je to falešně pozitivní.
Má někdo zkušenosti, že mu vyšel test falešně pozitivní?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35377
7.10.21 17:29
@Anonymní píše:
Ahoj.
Manželovi brali krev a zjistili mu, že je pozitivní na syfilis. Nemá příznaky a jsem si jistá, že mě nepovadi…Já mám testy negativní, takže se domnívám, že je to falešně pozitivní.

Oni ty výsledky budou určitě nějak konfirmovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33697
7.10.21 17:34
@Anonymní píše:
Ahoj.

Budou dělat ještě jeden test, přesnější.
Může to ovlivnit i borelioza atd., urcitě dohledáš na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3072
7.10.21 17:39

To vam delali v CAR nebo proc jste byli na testech? A co na to doktor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
7.10.21 17:44

Co dělali za testy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33111
7.10.21 17:53

Mám zkušenost s falešnou pozitivitou HIV. Pár v CAR ona neg. on pozitivní. Provedli se další testy a dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 18:08
@Melodie91 píše:
To vam delali v CAR nebo proc jste byli na testech? A co na to doktor?

Ano dělali to v CAR jsme po IVF.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 18:10
@Anonymní píše:
Ano dělali to v CAR jsme po IVF.

Testy se delaji pred ivf, ne po.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 18:10
@Havlova píše:
Co dělali za testy?

V CAR na pohlavní choroby.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 18:20
@Anonymní píše:
Testy se delaji pred ivf, ne po.

Nám je dělali před, ale u manžela vyšlo něco špatně tak je poslali dal. Manželovi dělali testy v den OPU a při transferu ještě výsledky nebyli, jen moje a podle toho jsme brali, že když jsem negativní já bude i on…výsledky volali až teď. Po transferu jsem měsíc…

• Citovat
  • Nahlásit
7570
7.10.21 18:21
@Anonymní píše:
V CAR na pohlavní choroby.

Jaký typ testu nevíš? Obecně jsou některé, které častěji nespecificky reagují (třeba RPR, RRR) a pak ty, kde je to výjimečné. Každý nově pozitivní test se musí ověřit ještě specifickými testy. Občas to vídáme, i když hlavně u miminek a hodně starých lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 18:22
@Anonymní píše:
Nám je dělali před, ale u manžela vyšlo něco špatně tak je poslali dal. Manželovi dělali testy v den OPU a při transferu ještě výsledky nebyli, jen moje a podle toho jsme brali, že když jsem negativní já bude i on…výsledky volali až teď. Po transferu jsem měsíc…

A ovlivni to nejak tehotenstvi pokud je opravdu pozitivni?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 18:24
@Havlova píše:
Jaký typ testu nevíš? Obecně jsou některé, které častěji nespecificky reagují (třeba RPR, RRR) a pak ty, kde je to výjimečné. Každý nově pozitivní test se musí ověřit ještě specifickými testy. Občas to vídáme, i když hlavně u miminek a hodně starých lidí.

To bohužel nevím, ale dělali dnes odběr znovu a do týdne by měli být výsledky. Tak snad to bude ok.

• Citovat
  • Nahlásit
48
7.10.21 19:17

Ahoj, dulezite je, ze si negativni ty, tva krev je spojena s miminkem, pozitivita muze byt falesne pozitivni, ale partner se mohl nakazit nekdy hooodne davno a infekcni uz pro tebe nemusel byt…jestli teda nejste spolu od utleho mladi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 19:21

@Kassandra18

V dubnu nám delali ty testy taky, protože jsme měli IUI. A negativní jsme byli oba, takže nechápu proč se teď ukázali jako pozitivní :roll: :roll:
A jsme spolu už dlouho a oba jsme jediný sexuální partneři.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat