Manžel je právě opět s jinou ženou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 15:56
Manžel je právě opět s jinou ženou

Potřebuju s někým mluvit, nevím co mám dělat, panikařím a nejsem schopna jediné normální myšlenky. Manžel má jinou. Momentálně s ní je. Odjel si jako pro benzín, pře hodinou a půl. Vypnul si telefon. Tentokrát jsem to nečekala, protože ještě ráno mě říkal jak mě má rád atd. Děje se to zhruba po čtvrté za náš vztah. Jsme spolu dvanáct let, máme syna, hypotéku… Pokaždé se vrátí, někdy ani nestihne odejít. Poprvé to trvalo pět dní, po druhé týden, po třetí sedm týdnů, ale mezitím se asi třikrát vrátil. Pak jsme byli asi dva, tři týdny od sebe, zhroutil se, prosil, brečel, škemral. To bylo naposledy před dvěma lety. Nyní byl klid. O to víc mě to bolí, šokuje. Ještě ráno říkal, že mě má rád, že jsem úžasná atd. Má hraniční poruchu osobnosti. A ano, já jsem úplně blbá, že jsem mu tolikrát odpustila. Teď jsem ztratila ostražitost a je to tu. Takže teď sedím, na otázky syna kde je táta odpovídám, že nevím, nicméně je mu to jasný, bulím. Nevím co dělat. Vůbec.

Reakce:
arinecka
Kelišová 6172 příspěvků 07.04.19 16:01

To mě mrzí :? Jsi si jistá že opravdu zase někoho má? Pokud ano a je to fakt už počtvrté, tak bych s ním vyrazila dveře, to bude pořád dokola a jen se budeš pořád trápit.

Annabela11
Závislačka 3652 příspěvků 07.04.19 16:03
@Anonymní píše:
Potřebuju s někým mluvit, nevím co mám dělat, panikařím a nejsem schopna jediné normální myšlenky. Manžel má jinou. Momentálně s ní je. Odjel si jako pro benzín, pře hodinou a půl. Vypnul si telefon. Tentokrát jsem to nečekala, protože ještě ráno mě říkal jak mě má rád atd. Děje se to zhruba po čtvrté za náš vztah. Jsme spolu dvanáct let, máme syna, hypotéku… Pokaždé se vrátí, někdy ani nestihne odejít. Poprvé to trvalo pět dní, po druhé týden, po třetí sedm týdnů, ale mezitím se asi třikrát vrátil. Pak jsme byli asi dva, tři týdny od sebe, zhroutil se, prosil, brečel, škemral. To bylo naposledy před dvěma lety. Nyní byl klid. O to víc mě to bolí, šokuje. Ještě ráno říkal, že mě má rád, že jsem úžasná atd. Má hraniční poruchu osobnosti. A ano, já jsem úplně blbá, že jsem mu tolikrát odpustila. Teď jsem ztratila ostražitost a je to tu. Takže teď sedím, na otázky syna kde je táta odpovídám, že nevím, nicméně je mu to jasný, bulím. Nevím co dělat. Vůbec.

Neodpouštět neodpouštět......kopnout do řitě!Nikam to preci nevede :nevim:

Vemas
Kelišová 5569 příspěvků 07.04.19 16:13

Posli ho nekam a radsi bud sama

Markéta80
Hvězda diskuse 44035 příspěvků 07.04.19 16:14

proč by to nedělal když ví že vždy odpustíš :? Uvidíš s čím přijde až se vrátí :?

Uživatel je onlineColmean
Stálice 100 příspěvků 07.04.19 16:17

Už počtvrté?? Stačilo by jednou a poslala bych ho do pr.. bych mu zabalila veci tak rychle, že by nechápal.. ale jsou lidé, co to dokážou ,, přejít/zkousnout", už třeba kvuli dětem, hypo a pod.. osobně si neumím představit, jak ten vztah pak může ještě fungovat dál.. ale nevim no, myslím si, že jak je to už po několikáté, tak pochybuji, že se změní, bude Ti to delat cely zivot.. ale to jen muj názor..

Annabela11
Závislačka 3652 příspěvků 07.04.19 16:17

@Markéta80 Přesně nekeca blbosti bude prosit atd…ona odpustí a on se vesele pustí do další…

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 07.04.19 16:21

Máš několik možností možnosti - buď se s mířit s tím, že tohle je nový stav a nějak se v tom naučit fungovat. Nebo se domluvit s manželem, že budete v párové psychoterapii a budete situaci zkoušet řešit. Další varianta je naznat, že už toho máš moc a odejít. A nebo teda nedělat nic - ale to je to samé co první varianta, ale budeš se u toho trápit tak, jako se trápíš teď.

Uživatel je onlineColmean
Stálice 100 příspěvků 07.04.19 16:23

@Annabela11 taky si myslím, proc by si pak občas neodskocil k jine, kdyz se ma porad kam ,, vrátit"..

berry4
Nadpozemská drbna 28406 příspěvků 07.04.19 16:42

co je to hraniční porucha osobnosti? To je jako omluvenka za jeho chování ? :think:

Markéta80
Hvězda diskuse 44035 příspěvků 07.04.19 16:49

@Annabela11 on ví že ona stejně odpustí tak je mu to fuk jestli se trápí nebo ne :? Max se budou omlouvat že to vlastně ani nechtěl a jí přece miluje ne :?

kve-tinka
Kelišová 5015 příspěvků 3 inzeráty 07.04.19 16:57

Najdi si taky nekoho :nevim:

Annabela11
Závislačka 3652 příspěvků 07.04.19 17:00
Váš příspěvek
Reklama