Manžel je právě opět s jinou ženou - panika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 15:55
Manžel je právě opět s jinou ženou - panika

Potřebuju s někým mluvit, nevím co mám dělat, panikařím a nejsem schopna jediné normální myšlenky. Manžel má jinou. Momentálně s ní je. Odjel si jako pro benzín, pře hodinou a půl. Vypnul si telefon. Tentokrát jsem to nečekala, protože ještě ráno mě říkal jak mě má rád atd. Děje se to zhruba po čtvrté za náš vztah. Jsme spolu dvanáct let, máme syna, hypotéku… Pokaždé se vrátí, někdy ani nestihne odejít. Poprvé to trvalo pět dní, po druhé týden, po třetí sedm týdnů, ale mezitím se asi třikrát vrátil. Pak jsme byli asi dva, tři týdny od sebe, zhroutil se, prosil, brečel, škemral. To bylo naposledy před dvěma lety. Nyní byl klid. O to víc mě to bolí, šokuje. Ještě ráno říkal, že mě má rád, že jsem úžasná atd. Má hraniční poruchu osobnosti. A ano, já jsem úplně blbá, že jsem mu tolikrát odpustila. Teď jsem ztratila ostražitost a je to tu. Takže teď sedím, na otázky syna kde je táta odpovídám, že nevím, nicméně je mu to jasný, bulím. Nevím co dělat. Vůbec.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Alkata
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 07.04.19 15:57

Sbalit se a odjet. Až se vrátí tak nebude stačit zirat.

fewerfew
Povídálka 22 příspěvků 07.04.19 15:57

Nemám kam.

fewerfew
Povídálka 22 příspěvků 07.04.19 15:59

Má tady všechno, odjel jen s doklady, to znamená, že se vrátí a to mě děsí. Může přijet za hodinu, za dvě, večer, nevím, kdykoliv. A znám to, vím jaké nastane peklo.

Tichošlápek
Extra třída :D 13649 příspěvků 07.04.19 16:00

Nikam bych neodjizdela. Naopak bych teď nedělala nic a zítra si našla právníka kvůli rozvodu. A až pak to řešila s manželem.

miluver
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 07.04.19 16:00

@Alkata asi tak.:/......nebo kufr za dveře…

09Veronika09
Kecalka 155 příspěvků 07.04.19 16:02

No já bych se asi nebalila hned, protože je potřeba vyřešit a zařídit spoustu věcí, není to lehké se sbalit hned. Ale co bych udělala já: našetřila si nějaké peníze, našla si jiné bydlení a pak bych se prostě odstěhovala, řekla bych mu, že už toho mám dost a hotovo.

arinecka
Kelišová 5889 příspěvků 07.04.19 16:02
@fewerfew píše:
Má tady všechno, odjel jen s doklady, to znamená, že se vrátí a to mě děsí. Může přijet za hodinu, za dvě, večer, nevím, kdykoliv. A znám to, vím jaké nastane peklo.

Jaké peklo? 8o

Venesí
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 07.04.19 16:03

A jak to víš, že je s jinou?

Lama Lama
Hvězda diskuse 51854 příspěvků 07.04.19 16:05

Zkoušela jsi to třikrát, tak to zkoušení po čtvrtý… Info pro něj jasný. Proč by za ní nešel?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 16:06
@Anonymní píše:
Potřebuju s někým mluvit, nevím co mám dělat, panikařím a nejsem schopna jediné normální myšlenky. Manžel má jinou. Momentálně s ní je. Odjel si jako pro benzín, pře hodinou a půl. Vypnul si telefon. Tentokrát jsem to nečekala, protože ještě ráno mě říkal jak mě má rád atd. Děje se to zhruba po čtvrté za náš vztah. Jsme spolu dvanáct let, máme syna, hypotéku… Pokaždé se vrátí, někdy ani nestihne odejít. Poprvé to trvalo pět dní, po druhé týden, po třetí sedm týdnů, ale mezitím se asi třikrát vrátil. Pak jsme byli asi dva, tři týdny od sebe, zhroutil se, prosil, brečel, škemral. To bylo naposledy před dvěma lety. Nyní byl klid. O to víc mě to bolí, šokuje. Ještě ráno říkal, že mě má rád, že jsem úžasná atd. Má hraniční poruchu osobnosti. A ano, já jsem úplně blbá, že jsem mu tolikrát odpustila. Teď jsem ztratila ostražitost a je to tu. Takže teď sedím, na otázky syna kde je táta odpovídám, že nevím, nicméně je mu to jasný, bulím. Nevím co dělat. Vůbec.

Je to těžký. Když to čtu, jako bych slyšela moji mámu před 3. lety. Táta nás opustil a šel bydlet „jinam“ mě to došlo a dokonce jsem zjistila s kým je. Za 14 dní se vrátil a skemral mamku o odpuštění. Takto odešel ještě 2× a pokaždé se k nám vrátil, jenže už to bylo jiné, už jsme nebyla ta rodina, kterou měl rád. Bylo to jen kvůli tomu, aby lidé neříkali. Když mamka znovu zjistila, že je s ní, tak už jsem ji nadala, že je blbá a že už to s ním doma nevydržíme. Byl na nás opravdu hnusný, mamku mlátil, po nás (dětech) řval. Mamka byla donucena okolnostmi, aby se rozvedla. (já i bratr jsme hodně nalihali, že už to nevydrzime) Podala žádost o rozvod a bylo to ještě větší peklo. Vyhrožoval ji, že ji obere o všechno a podobně. Když se rozvedla, tak bylo majetkový vypořádání a peklo kvůli alimentem. Já jsme v tu dobu taťku nesnášela, chtěl po mamce, aby mu vyplatila obrovské prachy. Přitom barák budovali pro nás (děti) a to ho nezajímalo, on chtěl prachy. Tak mu je musela dát i s hypotékou na krku. Teď už jsou vztahy v pohodě, peníze i vrátil zpět.

Takže asi tak. Říkám ti to proto, že je lepší udělat první krok hned, a nečeká. Bude to ještě těžké.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 07.04.19 16:12

jako co na to říct, odpustit jednou dobře, ale tolikrát??? za to už si můžeš fakt sama… ví, že má doma někoho, s kým může vláčet jak se mu zamane

fewerfew
Povídálka 22 příspěvků 07.04.19 16:14
@miluver píše:
@Alkata asi tak.:/......nebo kufr za dveře…

To se prý z právního hlediska nesmí. Přemýšlím o tom, jestli má koule na to volat policajty.

Jogrr
Závislačka 4735 příspěvků 07.04.19 16:14

@fewerfew nejsi anonymni

fewerfew
Povídálka 22 příspěvků 07.04.19 16:15
@09Veronika09 píše:
No já bych se asi nebalila hned, protože je potřeba vyřešit a zařídit spoustu věcí, není to lehké se sbalit hned. Ale co bych udělala já: našetřila si nějaké peníze, našla si jiné bydlení a pak bych se prostě odstěhovala, řekla bych mu, že už toho mám dost a hotovo.

Než tohle udělám, tak se bude chtít vrátit třikrát.A já to zase nezvládnu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama