Manžel je pro mě zklamáním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 21:29
Manžel je pro mě zklamáním

Upřímně, asi se jen potřebuji vypsat, protože nemám nikoho, kdo by mě vyslechl. Poradit netřeba. S prckem stejně ze vztahu nemůžu, to budu řešit, až půjdu do práce a budu si dávat stranou. Ono jde o to, že jsem, nyní již s manželem 8roků a máme malého syna. Před nedávnem, jsem zjistila, že jsem znovu těhotná, manželovi jsem to řekla a bylo znát, že se mu to nelíbí a tak se stalo, že jsem po zvážení mnoha okolností šla na potrat. Nejsem na to hrdá, ale nemohla jsem jinak. Už nyní mám doma dusno a chudák další dítě :-(. Víte, před tím, než se nám narodil syn, jsme děti neplánovali a pořídili si zvířata, pak přišel syn a já to zvládám, jen třeba na veterinu či k lékaři potřebuji hodit, což je vždy vzato s takovým odporem. Neexistuje ani, abych si třeba našla brigádu, protože manžel má práci, kde není prostor pro hlídání (tedy dle něho). :-( Očekává se ode mě to a to a to a když to není, jsou hned hnusné narážky. Třeba nyní, když se mi dvakrát zasekl klíč v zámku, tak jsem pro svého manžela debil. :-( Ono toho je hrozně moc. Nyní prožívám trápení s jednou kočičkou, která má tekutinu v břiše a je tu riziko FIP. Jsem z toho hotová, protože ta zvířata jsou jak moje děti, ale manžel nad tím mávl rukou a jen chtěl, abych fungovala jako „matkastroj“ a nic jiného ho nezajímá. Žádné objetí, žádná slova útěchy, prostě nic. No a tak už je to se vším. Myslím se, že po těch letech už jsem asi došla na konec a už to v tom vztahu jen doklepu, protože ta druhá strana, ta si myslí, že je vše ok a když začnu, tak prý říkám nesmysli… :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4796 příspěvků 29.05.19 21:36

Uff, manžel zní jako despota, tyran a deb*il, kterého se člověk bojí oslovit. Kdybych měla zbořit barák, tak na veterinu bych jela, ať se staví na hlavu. Takový ale musel být vždycky ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 21:37

Dvě věci. 1. Nešla bych na potrat. 2. Nebyla bych s Tvým mužem.
(Zažila jsem obojí - neplánované otěhotnění, kdy jsem už jedno dítě plánované měla. Ten můj byl stejně „empatický“ 8) jako ten Tvůj. Děti mám dvě, zvířata, jeho ne.
Prosím anonym, jinak smazat.

sediza
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 29.05.19 21:39

To je smutné, ale víte co? Az tohle skončí, třeba tam na vás čeká opravdová láska. Někdo, kdo vás bude milovat a dělat vám dennodenně radost až do konce života.

PetrDOA
Kecalka 118 příspěvků 29.05.19 21:39
@Lalelale píše:
Uff, manžel zní jako despota, tyran a deb*il, kterého se člověk bojí oslovit. Kdybych měla zbořit barák, tak na veterinu bych jela, ať se staví na hlavu. Takový ale musel být vždycky ne?

Veterina kocicce bohuzel moc nepomuze. FIP je u kocek vzdy smrtelna a neda se lecit. :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 21:41

Třeba ten můj říkal, že sám ví, že takový dřív nebyl. 8) Je dokonalejší. A přiznává, že sám se sebou by nebyl a doufám, že dětinebu po něm. :nevim:
Prosím anonym

@Lalelale píše:
Uff, manžel zní jako despota, tyran a deb*il, kterého se člověk bojí oslovit. Kdybych měla zbořit barák, tak na veterinu bych jela, ať se staví na hlavu. Takový ale musel být vždycky ne?

@Lalelale

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 21:44

@Lalelale Nebyl despota, právě na opak. Pozorný, hodný, rozmazloval mě a když jsem poprvé otěhotněla, tak byl štastný. Pak přišla rekonstrukce domu, problémy s financema, hodně práce, méně spánku a tak nějak se hodně změnilo. Syna miluje, já už jsem jen služka, která by měla hlavně fungovat a pečovat o domácnost. Víte, já ho milovala, ale nyní už s ním jsem opravdu jen kvůli tomu, že nemám možnost odejít. Několik dní je to ok a pak to začne. Je to hrozný a upřímně se cítím jako nula. :-(

ontar
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 29.05.19 21:45

A nemáš náhodou víc starostí o kočičku místo o manžela? To se nedivím, že se mu to nelíbí…

lljubanka
Kecalka 126 příspěvků 29.05.19 21:47

Ahoj, je mi líto, co prožíváš. A jak se choval muž dřív? Píšeš, že jste spolu 8 let. To se mi nezdá, že by byl pozorný, milující, slušný a inteligentní. Protože jen takového bych si vzala já. Říct mi chlap, že jsem deb.il ať jsem provedla cokoli tak bych mu dala jasně najevo, že takhle se mnou mluvit nebude. Jak jsi na to reagovala? Pamatuj, že chlap se ženskou jedná tak, jak mu ona dovolí. Pokud jsi mlčela, tak zjistil, že může a myslím, že to povede k tomu, že to pro tebe bude jen horší..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 21:49

@sediza Upřímně, chci vychovat syna, postarat se o zvířata a pak být sama. Je to smutné, tedy pro někoho, ale já mám hrozně zlomený srdce :-( Když Vás člověk, kterému jste obětovali vše takto zlomí, budete raději bez dalšího takového. Vždy nás bude spojovat syn. To se nezmění, ale to je vše.

sediza
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 29.05.19 21:53
@Anonymní píše:
@sediza Upřímně, chci vychovat syna, postarat se o zvířata a pak být sama. Je to smutné, tedy pro někoho, ale já mám hrozně zlomený srdce :-( Když Vás člověk, kterému jste obětovali vše takto zlomí, budete raději bez dalšího takového. Vždy nás bude spojovat syn. To se nezmění, ale to je vše.

Nebojte. Sice jste teď zlomená. Ale třeba vás zase někdo dokáže otevřít a budete šťastná..Určitě byste si to zasloužila. :kytka:

sediza
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 29.05.19 21:54
@ontar píše:
A nemáš náhodou víc starostí o kočičku místo o manžela? To se nedivím, že se mu to nelíbí…

8o A vy byste se starala a o nekoho, kdo vas jen uráží a za nic nemá?

Příspěvek upraven 29.05.19 v 21:54

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 21:54

@lljubanka Víte, já myslím, že on už mě rád nemá, ale není ten, který se rozvádí. Moc bych chtěla, aby to bylo jako dřív, ale nejsme v pohádce. Ono i s tím potratem toho začínám litovat. Dnes jsem byla na kontrole a když jsem sedla do auta, tak mi byla jen položena otázka, jestli jsem ok, jestli jsem už zdravá… fakt jsem nechápala :-( Já tak nějak vůbec nechápu.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15230 příspěvků 29.05.19 21:58

Holka takovýho chlapa ti fakt nezávidím, odejít nemůžeš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 22:00

@ka2ka Bohužel ne. Musím čekat, než půjde kluk do školky a pak si budu odkládat a půjdu. Bude to těžké, ale ono to není fér ani k tomu klukovi, takhle vyrůstat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama