Manžel je proti koupi sporťáku, jelikož máme trojkombinaci

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 06:50
Manžel je proti koupi sporťáku,jelikož máme trojkombinaci

Ahoj maminky, doma máme kočárek cam DINAMICO, je to trojkombinace. Stal nás cca 19 tisíc, nyní nam je 6 měsíců a korbička nám je malá. Zkoušela jsem prcka dát už do sporťáku, ale přijde mi že to tam nemá na spinkání moc pohodlné, opěrka je jakoby tvarovaná na krajích, že se uzavírá, tudíž tam vzniká málo prostoru.. A když se zmíním o koupi nového sporťáku odpověď je jasná máš nový kočárek za tolik peněz a chceš další? Vím že to je spousta peněž no.. Ale asi by se nám hodil, hlavně bych chtěla s gumovými koly.. A jsou krásné ????????????

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 06:52
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, doma máme kočárek cam DINAMICO, je to trojkombinace. Stal nás cca 19 tisíc, nyní nam je 6 měsíců a korbička nám je malá. Zkoušela jsem prcka dát už do sporťáku, ale přijde mi že to tam nemá na spinkání moc pohodlné, opěrka je jakoby tvarovaná na krajích, že se uzavírá, tudíž tam vzniká málo prostoru.. A když se zmíním o koupi nového sporťáku odpověď je jasná máš nový kočárek za tolik peněz a chceš další? Vím že to je spousta peněž no.. Ale asi by se nám hodil, hlavně bych chtěla s gumovými koly.. A jsou krásné ????????????

Ale zase si říkám jestli má cenu další kupovat, kdyz to je záležistos na dva roky..

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15071 příspěvků 20.06.19 06:53

Tak to si asi budeš muset vyřešit s manželem. Zkus tenhle kočárek prodat a koupit ojetý za utržené peníze. Ale muže to trvat, kocarku je v inzercich spousta

Aduš8
Kelišová 5229 příspěvků 20.06.19 06:57

My máme sporťák z dvojkomninace a dovozila jsem v něm malého do 16 měsíců, pak jsme přešla na golfky, jsou lehčí a skladnější. Manžela chápu, nerozumím té posedlosti kupovat kočárky. Pokud nemáš dítě, které má v pěti měsících 12kg, tak se do něj s přehledem a navíc teď v létě, musí vejít.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 20.06.19 06:57

Tenhle prodat a koupit jen sportak. 3 kombinace je nejvetsi kravina. 2 roky se tahat s blbym kocarem by me nebavilo

kve-tinka
Kelišová 5185 příspěvků 2 inzeráty 20.06.19 06:57

Nechces spise zmenu z rozmaru? V 6m vam nemuze byt sportak maly, vypada prostorne. Rok pojezdi v tomhle a pristi rok treba uz golfovy kocar. Jinak cele prodat a koupit jiny. :nevim:

Jana206
Nadpozemská drbna 27830 příspěvků 20.06.19 06:57

Ten chlap má pravdu, když sis prosadila tak drahý kočár, čekala bych, že vydrží po celé období. V úvahu by přišly kolem roku jen skladné golfky na přejezdy.
Pokud jsi chtěla zkoušet a měnit kočárky, měla jsi jít od začátku do bazaroveho.

a12
Hvězda diskuse 37345 příspěvků 20.06.19 06:57
@Anonymní píše:
Ale zase si říkám jestli má cenu další kupovat, kdyz to je záležistos na dva roky..

Jako ja se manzelovi nedivím.. Kde kdo kupuje trojkombinace a pak dokupuje zvlast dalsi sportak, proc? :nevim:
Ja mam taky trojkombinaci a teda obe deti v ni odjezdily co se dalo, jinej kocar jsem nekupovala.. Prvni tam byl cca od 10m do 2,5let, to uz teda je zridka a druhymu je 21 měsíců a jeste se v nem nejakou dobu povozi, chodime pesky do skolky po hlavni silnici bez chodníku, tak to jinak nejde. Používám ho temer denne.. Treba to je na dva roky, ale ja ho teda behem tech dvou let vyuzila az az..
Tak jako pokud nechceš používat tenhle tak to prodej a kup sportak, bez kocaru to asi nepujde :nevim:

Příspěvek upraven 20.06.19 v 06:59

nozu
Extra třída :D 12578 příspěvků 20.06.19 06:59

No, tohle je nevýhoda většiny trojkombinací. Korbička je malá a sporťák k ničemu…
Pro mě by bylo důležité pohodlí dítěte, takže bych zkusila stávající kočár prodat a koupit jiný. Teda pokud neplanujete druhé dítě.

terien
Extra třída :D 11739 příspěvků 20.06.19 07:00

Já se mu nedivím, taky bych to nedovolila. Nechápu tuhle módu mít každého půl roku jiný kočár za x tisíc. Dvojkombinace mi vystačila do 1,5 let dítěte, pak jsem koupila golfky a tím pro mě kočárová éra skončila. Já když to tu kolikrát čtu, tak nevěřím vlastním očím, co některé s kočárama předvádí.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 20.06.19 07:01

Kocarky z trojkombinace byvaji nejvetsi :nevim: taky jsme mely trojkombinaci a pak jsem ji prodavala bez pouziteho sportaku, ale u nas to jinak neslo, dite bylo a je sileny prcek, takze ve sportaku plavalo, ovsem my meli tu trojkombinaci za devet tisic.. jinak me dal manzel za pravdu, kdyz jsem rekla, ze ten sportak z trojkombinace je neskladny a kdyz se vydame nekam na vylet nebo dovolenou (hodne cestujeme),tak zebere dve tretiny kufru u superba, takze mame ted sportak o hodne skladnejsi a vsichni jsme spokojeni :)

MáškaMarie33
Kecalka 324 příspěvků 20.06.19 07:01

Řešila jsem nedávno něco podobného, zkus vyměnit tuhle vložku za letní, nám to pomohlo a bavíc jsem koupila světlejší, takže se dcera tak nepaří. A ještě jsem vyměnila 5ti bodové pásování za 3.bodové.

a12
Hvězda diskuse 37345 příspěvků 20.06.19 07:01
@nozu píše:
No, tohle je nevýhoda většiny trojkombinací. Korbička je malá a sporťák k ničemu…
Pro mě by bylo důležité pohodlí dítěte, takže bych zkusila stávající kočár prodat a koupit jiný. Teda pokud neplanujete druhé dítě.

No pokud ji uz ted nevyhovuje tak i kdyby planovali druhy, ne? :lol: mit za 19 tisíc jen hlubokej kocar, kterej se fakt vyuzije jen par mesicu, mi prijde trochu jako luxus :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 07:02
@Aduš8 píše:
My máme sporťák z dvojkomninace a dovozila jsem v něm malého do 16 měsíců, pak jsme přešla na golfky, jsou lehčí a skladnější. Manžela chápu, nerozumím té posedlosti kupovat kočárky. Pokud nemáš dítě, které má v pěti měsících 12kg, tak se do něj s přehledem a navíc teď v létě, musí vejít.

12 ne :D Ale 10 kg asi už ano.

Uživatel je onlineandelka83
Generální žvanilka 20979 příspěvků 20.06.19 07:03

Omrkni sporťáky, jestli jsou o tolik jiné a lepší než tento. Pokud vybereš, zkus tento prodat a koupit nový. Já měla u starších dětí kombinaci a se sporťákem jezdila minimálně. V 1 roce jsem koupila jen sporťák. Ale měla jsem polskou kombinaci houpací s nafukovacími koly, z druhé ruky za 2,5 tis takže nikdo neměl naprosto námitek. Teď už též mám objednaný sporťák, malému bude 5 měsíců, korba už je mu dost malá a potřebujeme na léto kočárek skladný do auta. Doteď mám jen vyloženě hluboký houpací kočárek na procházky, půjčený. Takže sporťák jsem si mohla vybrat i trochu dražší ( mám objednaný za 11 tis). Měla jsem požadavky na otočné sezení a teleskopickou rukojeť, a to tolik sporťáku nemá.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama