Manžel je u milenky, mě to sžírá....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 18:39
Manžel je u milenky, mě to szira....

Ahoj, potřebuji se vypovídat..manžel má jinou ženu, chce rozvod, před chvílí odjel, prý k rodičům. Podívala jsem se do tašky, kterou si sbalil, měl v dárkovou krabičku s prstýnkem..před Vánocema jsem našla účtenku na přívěsek..jsem doma s dětma a místo, abych se jim věnovala, szira mě pocit, že je u jine a co tam děla..Dětem řekl, že máme spolu neshody, proto jde pryč…Setkal se někdo z Vás s něčím podobným? Co vám pomohlo?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19839 příspěvků 17.01.19 18:41

Rozvést se

GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 17.01.19 18:42

To je smutné.Kvůli dětem se snaž být v pohodě.Nebránila bych mu

Orochimaru12
Stálice 55 příspěvků 17.01.19 18:42

Řekla bych že tomu pomůže jen ten rozvod… Fakt srab chlap, že ani nepřizná důvod rozvodu nebo co se děje. Hlavně ani nemyslí na dobro vašich dětí. Nikdy jsem to nezažila, takže nevím co proti tomu.. jak dlouho jste svoji a kolik je dětem? Jinak přeji pevné nervy :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 18:43

Rozvod neni jedini chlap jeste prijde s prosikem

nostress
Extra třída :D 14294 příspěvků 17.01.19 18:44
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji se vypovídat..manžel má jinou ženu, chce rozvod, před chvílí odjel, prý k rodičům. Podívala jsem se do tašky, kterou si sbalil, měl v dárkovou krabičku s prstýnkem..před Vánocema jsem našla účtenku na přívěsek..jsem doma s dětma a místo, abych se jim věnovala, szira mě pocit, že je u jine a co tam děla..Dětem řekl, že máme spolu neshody, proto jde pryč…Setkal se někdo z Vás s něčím podobným? Co vám pomohlo?

Je mi to moc líto, ale v tomto případě bych zítra vyhledala solidního právníka. :?

káťa
Extra třída :D 13391 příspěvků 17.01.19 18:45

Pomůže rozvod a když ti zmizí z očí. S rozvodem bych souhlasila a snažila se, aby byl co nejrychleji pryč a byl co nejdříve vyporadany majetek. Pak se ti uleví a odrazis se ode dna k lepším zítřkům :hug:

Lalelale
Závislačka 3459 příspěvků 17.01.19 18:45

Řekla bych, že nejlepší bude si to nějak přebrat a vnitřně to ukončit. I když to není lehké, můj názor je, že je lepší, když ten chlap rovnou oznámí, že chce rozvod, než když manželku léta tahá za fusekli a přitom má jinde milenku. A že takových není málo. Teď máš i ty šanci začít znovu. Přeji pevné nervy.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33894 příspěvků 1 inzerát 17.01.19 18:49

:hug: :hug: Chjo, to mě mrzí. Nesžírej se, on za to nestojí. Což tak to otočit? Sbalit mu kufříček, vyměnit zámeček? Bude čubrnět on. Nezapomenout si nahrát ten výraz, až přijde a zjistí, že má sbaleno. A pak uvidíš. Buď ho šok probere, nebo se rychle sebereš a začneš rychle řešit právní stránky rozchodu. :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 50637 příspěvků 4 inzeráty 17.01.19 18:53
@Anonymní píše:

No, co tam asi dělá… s milenkou se obvykle kuká. Co mi pomohlo? Rozvést se.

Lama Lama
Hvězda diskuse 50637 příspěvků 4 inzeráty 17.01.19 18:54
@Orochimaru12 píše: Řekla bych že tomu pomůže jen ten rozvod… Fakt srab chlap, že ani nepřizná důvod rozvodu nebo co se děje. Hlavně ani nemyslí na dobro vašich dětí. Nikdy jsem to nezažila, takže nevím co proti tomu.. jak dlouho jste svoji a kolik je dětem? Jinak přeji pevné nervy :roll:

Jako že má říct dětem, že jde kukat jinam? :think:

Lama Lama
Hvězda diskuse 50637 příspěvků 4 inzeráty 17.01.19 18:55
@Tiger-lily píše: :hug: :hug: Chjo, to mě mrzí. Nesžírej se, on za to nestojí. Což tak to otočit? Sbalit mu kufříček, vyměnit zámeček? Bude čubrnět on. Nezapomenout si nahrát ten výraz, až přijde a zjistí, že má sbaleno. A pak uvidíš. Buď ho šok probere, nebo se rychle sebereš a začneš rychle řešit právní stránky rozchodu. :nevim:

Třeba tu právní stránku, že manželovi nemůže bránit být ve společí domácnosti?

Jako jistě bych mu sbalila, ale zámky už mi přijdou přes čátu.

Sbalit kufry s milence a co nejrychleji dohodnout podmínky rozvodu, rozdělit povinnosti vůči dětem - 2× týdně vyzvednout ze školy/školy, 1 x týdně odvést a přivést z kroužku, 3× týdně ráno dopravit do školy. Zalarmovat všechny kamarády, známé, domluvit si jakékoli aktivity- kafe, sport, víno, večeře, zbytek se zabavit sama ( já třeba začla běhat, jezdit na kole, inlinech) a každé úterý a středu dovalil tatínekpořešit děti ( večeře a uspávání) a já vypadla a vrátila se podle programu a nálady.

Příspěvek upraven 17.01.19 v 19:02

Náměsíčná
Závislačka 4231 příspěvků 17.01.19 18:55

I když si to teď nemyslíš tak ti pomůže rozvod. Ať jde. Vyjednej pro sebe a děti ty nejlepší podmínky. Po čase ti bude líp.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 19:01

Všem moc děkuji za komentáře. Vím, že je to hajzl, ale vnitřně ho mám pořád ráda, nevím, jak se od něj odpoutat..už jsem byla i na psychiatrii, protože ještě kojim dostala jsem „jen“Neurol na spani… nemůžu se na nic soustředit…Odnasi to deti, jsou jim 2, 5 a 8. Právníka sháním…On chce odcházet postupně, aby si děti zvykly, ženskou nepřizná, aby se o ní nedozvedely(a neudělaly si k ní negativní vztah)…
Omlouvám se za anonym, ale jistě chápete..

terinka4444
Hvězda diskuse 69517 příspěvků 17.01.19 19:02

já bych mu dala postupně hajzlovi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >