Manžel je výbušný a agresivní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 19:59
Manžel je výbušný a agresivní

Můj manžel se poslední dobou chová divně. Nebo spíš jsem si asi začala všímat a víc to řešit.
Prosím o názor nebo zkušenost zda máte, ale pochopitelně anonymně. Děkuji

V létě byl manžel se svými příbuznými z jeho strany na moravě. Rodinná oslava, grilovačka a chlastačka. Já jet nemohla. Asi v 11h večer mi volala švagrová, že se manžel chová agresivně, křičí a hádá se a dokonce se chtěl poprat s xxxx. Brzy ráno mi volal manžel s tím, že xxxx je hrozný idot a že…..(tedka rozčileně spustil sprchu něčeho čemu nebylo rozumět). Měl uplný amok a polykal slova. Že prý na to see a že jede domu. Říkala jsem že jestli pil at nejezdí a on že když tak přespí v hotelu, ale že s nima tam nezustane. Na to mi volala znovu švagrová s tím, že ještě jednou manžel bude vyvádět a nikam s nima nepojede.
Absolutně jsem to neřešila, protože jsem si říkala, že jsou to typický chlapy. Vysoký ego a alkohol a že se prostě chlapsky chytli a skončilo to rvačkou.

Po tom někdy na začátku podzimu jsme byli v albertu. Jedna pokladna. Fronta asi 10 lidí. Pokladní zcela laxní a pomalá a místo aby markovala tak se vybavovala s jakýmsi klukem. Došla na nás řada a ta pokladní vzala rohlíky v sáčku co jsme měli a vysypala je na ten jedoucí pás a zem. Omylem, ale prostě neřekla omluvu a ani nic takového a normálně rohlíky co byli na zemi tak na zemi nechala a ty z pásu naházela doslova naházela zpět a markovala dál. Mně se to nelíbilo a tak jsem se ozvala. V tom manžel se na ní rozeřval, že se takto k jeho ženě – ke mně chovat nebude atd atd….nakonec přilítla ochranka i manažer. Manažer se omluvil, že toto je fakt chyba pokladní. Manžel na ní řval jak smyslů zbavený, tak, že jí manažer musel odvést a domarkovala to nějaká jiná paní.
Toto jsem také neřešila, protože se ta pokladní zachovala fakt hrozně, takže jsem chápala manžela, že se mě zastával atd.
O vánocích na 24.12. jsme měli pozvanou návštěvu. Od manžela manžel s paní. Mohli manželovi pomoci k lepším kšeftům/místu atd, takže bylo důležité udělat dobrý dojem. Přišli na štědrý den ráno. Byli s manželem v obýváku a já dodělávala chlebíčky. Donesla jsem je na stůl. Vše bylo ok, pak jsem si jen chystala věci v kuchyni na klasický štědrý den. Najednou přiběhl běsný manžel, že jsem měla ty chlebíčky udělat pořádně, že návštěva zvrací na stůl a že co jsem do nich dala. Byla uplně hysterickej a začal se mnou třást. Řekla jsem, že nic. Manžel přiběhl a když jsem si k jednomu čuchla tak hrozně smrděl. Byla to zkažená majonéza. Manžel jí chtěl vidět, ale už byla venku v popelnici. Najednou jako když do něj střelí a vyběhl jen tak v tričku ven. Běžela jsem k oknu a koukám, že doběhl k popelnici a hrabal se v ní. Jenže předtím je vyváželi, takže naše odpadky byli na dně a nemohl to vytáhnout. Nakonec se tak ohnul dovnitř, že do té popelnice předkem spadl a nemohl ven a jak se zase snažil dostat ven tak celou tu popelnici překotil na sebe. Zbytek padal ven. Už jsem to nevydržela a běžela jen v bundě za ním. Srazila jsem se s ním u vchodu. Špinavý a v ruce tu sklenici od majonézy. At si čuchnu. Bohužel ta majonéza byla fakt špatná. Po čuchu hodně šlo poznat, že nejen, že nebude chutnat ale asi i o zdraví by šlo. Nechápu, že jsem si toho, když jsem dělala br. salát nevšimla. Vběhli jsme do chodby, manžel si přesul boty, vzal z věšáku bundu a klíče od auta. Vůbec sem nechápala co se děje. Hodil mi kabát do ruky a pak mě táhl silou za ruku v domácích pantoflích k autu. Byl uplně zuřivý. Jeli jsme jak šílenci až jsem se bála, že ve vzteku to napálí do stromu. Dojeli jsme do obchodu, ale to bylo, jak obchody museli ve 12 zavřít, takže už nás nechtěli pustit dovnitř. Stál tam takový mladík z ochranky a pouštěl už jen lidi ven. Manžel mu to vysvětloval, ale že prý ne, že nám to vyreklamují až 27.12. že nebude problém, ale že tedka nás nepustí. Manžel začal řvát a strkat se s ním, že to nechápe a že nás ta jejich zasraná majonéza mohla zabít. Ten sekuriták manžela odstrčil a nechal stáhnout před to sklo takovou tu mříž. Manžel nevím, jestli to chtěl po něm hodit to asi né ale švihnul tou sklencí majonézy jak kdyby po něm. Jenže naneštěstí ta sklenice narazila do toho kovovýho na mříži a odrazila se od toho a vletěla do takového toho stojanu, kde měli nabídku z letáku. Rozbila sklo. V tom manžel začal odcházet pryč a ten sekuriták běžel jak uslyšel tříštit sklo směrem na nás. Lekla jsem se a běžela jsemdo auta.
Návštěva doma už nebyla a vlastně nemohli ani zamknout- celou dobu co jsme byli pryč bylo odemčeno a tak jsem jen uklidila svinčík v obýváků. Druhý den jsme jeli za rodinou mojí i manželovou. Měla jsem po naládě, ale neřekla jsem to nikomu. Manžel byl jak kdyby nic.
Další velký incident se stal tedka v pátek. Někdy na podzim jsem si koupila jen tak pro radost za peníze od manžela nutribullet – mixér pokud neznáte. Bohužel se po měsíci spálil motor i přesto, že jsem ho nepřetěžovala. Podala jsem dvě reklamace, ale nechtěli mi je uznat. Psala jsem pak i stížnost na firmu. No a tedka se ozvala nějaká manažerka firmy s tím, že bohužel jde o spálený motor a že takovýhlech reklamaček mají dost a jde o to, že je to špatným používáním. Byla jsem naštvaná, ale nemáme nouzi na peníze. Takže jsem šla a v pátek si koupila nový a ještě nějaké věci ze společné karty. Jenže jsme měli hodně placení tento týden a já přešvihla limit. Ale nevěděla jsem to. Večer manžel měl kartu u sebe a chtěl vybrat peníze. Jel na školní sraz. Jenže mu to už ty peníze nedalo. Našla jsem ho doma u pc u internetové banky a byl naštvaný za co jsem utratila peníze a proč, když jsem věděla, že bude vybírat na ten sraz. Jsem mu řekla, že o nic nejde, že peníze máme at si vezme jinou kartu a vybere z ní. On že jo, ale že jsem to měla alespoň říct a že prý na co jsem utrácela tolik peněz. Tak jsem mu řekla, že jsem si musela koupit nový nutribullet, že tamten nejde. A on, že proč jsem ho nereklamovala atd že vyhazuju peníze a já že jsem to udělala, ale že mi to nechtěli vzít a ukázala jsem mu ten papír s tou stížností a ujištěním, že jsem fakt nic co se mixovat nemá nemixovala, ale že mi rozhodně neběžel dýl jak minutu, ale že se mnou zametli a že mi to nechtějí uznat. V tom manžela chytil amok jaký jsem v životě neviděla. Vytrhl mi ty papíry z ruky vzal si mobil a vytočil to číslo té infolinky atd. Bohužel tam ještě byli. Podle hlasu jsem to poznala, že to byla žena. Chvíli se s ní o něčem dohadoval, ale pak se rozzuřil uplně do nepříčetna a začal přímo řvát, že se takhle k jeho ženě chovat nebudou a že když jeho žena říká, že ten mixér řádně užívala, tak že je to pravda a že peníze na to mám od něj a tedka jsem smutná atd atd a nejspíš mu asi ta slečně na infolince řekla co mě, protože se rozeřval uplně a začal doslova do telefonu řvát. Jenže mu to asi položili, protože řval halo a pak telefonem hodil o zed až se rozbil displej a začal řvát, že at mi raději udělají tu reklamaci nebo, že tam pojeden a ty zaraný kndě rozkope držku.

Já jsem uplně v šoku. V životě jsem manžela neviděla takhle vzteklýho ani když se mě jednou snažil obtěžovat soused a manžel se málem popral s ním. Co mě ale děsí je, že v životě nikdy neměl agrese vůči ženám. Ikdyž ho nějaká vytočila, tak si ulevil, že je to debilní kráva, ale nikdy nebyl plný zloby nebo jak to říct. Vždy měl k ženám uctu a respekt. Docela mě to vyděsilo, že použil takový slova a takhle naplno.
Vůbec nevím co si myslet. Hlavně nevím ci to má znamenat. Přece to není normální. Hlavně si nedokážu představit, když takhle vyvádí kvůli drobnostem co bude, až se něco duležitýho potentuje třeba doma nebo v práci. Zažil jste někdo něco podobnýho?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28991 příspěvků 29.01.17 20:05

Možná mu rupají nervy z něčeho, o čem nevíš.

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 29.01.17 20:10

No možná se to bude věkem stupňovat… Nemají to v rodině? nemá v práci nějaký problémy?

vendulaaa
Závislačka 4898 příspěvků 29.01.17 20:11

A jak to má s prací?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 20:12
@Burj Chalifa píše:
Možná mu rupají nervy z něčeho, o čem nevíš.

nemyslím, že by měl milenku. Nikdy nebyl ani sprostý nebo jak to říct…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 20:13
@bubulina píše:
No možná se to bude věkem stupňovat… Nemají to v rodině? nemá v práci nějaký problémy?

Nemají a dle toho jak mi tehd v 11h večer a pak zase asi ve 4h ráno volala švagrová tak asi to manžel dělá opakovaně…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 20:14
@vendulaaa píše:
A jak to má s prací?

Měnil práci ase před rokem, ale spokojenost i víc peněz máme tedka.

Taky jedna
Extra třída :D 11917 příspěvků 29.01.17 20:14

A řešíš to s ním, když je v klidu? Zeptáš se, co se děje a proč se tak chová? Ne, opravdu to není normální a tvoje obavy jsou opodstatněné. Myslím, že je to na radu odborníka.

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 29.01.17 20:14

Ještě mě napadá nemoc, že by mu třeba něco našli a on reagoval přehnaně na všechno. Ale to bys asi věděla, kdyby chodil po doktorech, nebo měl předtím podezření… :think: No je to síla. :? Radilo by se promluvit si o tom s ním, nějak s pochopením. Jenže aby to v něm zase něco neprobudilo a neobrátilo se to proti tobě. :nevim:

Šarlota4
Echt Kelišová 9873 příspěvků 29.01.17 20:18

S tou popelnici me to pobavilo :mrgreen: promin. Jeste me napada jestli mu proste jen „nenarostl“ nos. Jestli s vyssi funkci a vice penezma nema pocit, ze muze vsechno a vsichni mu musi vyhovet. A vubec probirala jsi to s nim?

Příspěvek upraven 29.01.17 v 20:18

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 29.01.17 20:18

Pokud se takhle předtím nechoval, mohl by to být i vážný zdravotní problém. Takhle se projevil u otce kamarádky nádor na mozku, skončilo to tak, že před ním museli utéct a on se během roka a půl upil k smrti. Že měl nádor na mozku se zjistilo při pitvě, nejhorší na tom bylo, že kdyby šel pod kudlu po prvních agresivních výstupech, tak by to s největší pravděpodobností šlo operovat bez výrazných následků :,(

Taky jedna
Extra třída :D 11917 příspěvků 29.01.17 20:19

Ještě píšeš - že to možná jen začínáš víc řešit. Takže i dřív to tak mohlo být? Jak dlouho jste spolu? Kolik mu je?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 20:20

Já nevím, ale můj otec takto řval doma téměř denně, rozčilovalo ho všechno a rozhodně i mnohem větší maličkosti, než které tu jsou uvedeny… Vše, co tu zaznělo je pochopitelné a ve většině případů tě hájil a majonéza? No tak ho to prostě vytočilo… Jak říkám, náš táta řval denně a hlavně, na nás… POkud toto manžel dřív nedělal, musela se udát nějaká změna, která to zapříčinila - práce?

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 29.01.17 20:20

Buď se u něj stupňuje agresivita, kterou dřív potlačoval, a bude to časem ještě horší a nebo se děje něco o čem nevíš. A on je z toho na nervy

Káka27
Stálice 79 příspěvků 29.01.17 20:21

Asi toho bylo na něj moc.. v něčem sem viděla i svého manžela, s příbuzným by se nikdy nepral ani nehádal, to ne… ale přijde mi, že poslední dobou začíná být alergický na neschopnost druhých lidí - takže ta scéna s prodavačkou, jako bych ho viděla! Nebo to co potká denně na silnicích (je řidič) a když mi to pak vypráví… kolikrát už taky vyskočil na semaforu z auta, že někomu dá počuni..(ale zatím všichni ujeli..) :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >