Reklama

Manžel je závislý na internetu a mobilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 15:26
Manžel je závislý na internetu a mobilu

Ahoj, jsem zoufalá. Můj manžel sjíždí všechny sociální sítě co jsou, všude něco píše, hraje i různé hry, čte zprávy na seznamu a je s námi tak napůl. Když na něj mluvím, zeptá se mě po 5 minutách, co jsem říkala. V sobotu u nás byli známí a on každou chvíli v ruce mobil a něco si čte a píše. Bylo mi i trapně :oops:. Od soboty s ním nemluvím, on až včera večer se mě ptal, co se děje, tak jsem byla naštvaná, ale nic jsem mu neřekla. Dnes mi psal sms co se děje, já mu neodepsala. Mám mu všechno říct, jak jsem naštvaná a jak mě to točí? Už nějak nemůžu. Kolikrát se ani nezvedne, aby dětem dal pusu na dobrou noc, aby prostě se zvedl a šel za nimi do pokojíčku. Večer ležíme v posteli před usnutím, on mobil v ruce a už „jede“. Tak já si teda začnu číst, no. Náš sexuální život je na bodě mrazu a už mě to opravdu ted hodně štve. Co dělat? Vadilo by vám to nebo už jsem hysterka?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3640 příspěvků 10.01.17 15:28
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem zoufalá. Můj manžel sjíždí všechny sociální sítě co jsou, všude něco píše, hraje i různé hry, čte zprávy na seznamu a je s námi tak napůl. Když na něj mluvím, zeptá se mě po 5 minutách, co jsem říkala. V sobotu u nás byli známí a on každou chvíli v ruce mobil a něco si čte a píše. Bylo mi i trapně :oops:. Od soboty s ním nemluvím, on až včera večer se mě ptal, co se děje, tak jsem byla naštvaná, ale nic jsem mu neřekla. Dnes mi psal sms co se děje, já mu neodepsala. Mám mu všechno říct, jak jsem naštvaná a jak mě to točí? Už nějak nemůžu. Kolikrát se ani nezvedne, aby dětem dal pusu na dobrou noc, aby prostě se zvedl a šel za nimi do pokojíčku. Večer ležíme v posteli před usnutím, on mobil v ruce a už „jede“. Tak já si teda začnu číst, no. Náš sexuální život je na bodě mrazu a už mě to opravdu ted hodně štve. Co dělat? Vadilo by vám to nebo už jsem hysterka?

Neco podobneho mam taky doma.Me to tak vytaci, ze s nim pak nemluvim. Pak se pta co se deje, reknu ze mi tohle vadi a on jeziiisiiiiii…o­dlozi to..je třeba par dnu klid, jako ze na tom neni nejak extra hodne. Ale pak zas nanovo. S tim nic neudelas, bohuzel..Bez mobilu, jsou jak bez ruky..

murra
Kecalka 389 příspěvků 31 inzerátů 10.01.17 15:29

Vadilo by mi to. Ale pokud si s manželem nepromluvíš, tak mu nedojde, proč jsi naštvaná.

SarkaNovo
Závislačka 3381 příspěvků 10.01.17 15:32
@Dojcanis píše:
Neco podobneho mam taky doma.Me to tak vytaci, ze s nim pak nemluvim. Pak se pta co se deje, reknu ze mi tohle vadi a on jeziiisiiiiii…o­dlozi to..je třeba par dnu klid, jako ze na tom neni nejak extra hodne. Ale pak zas nanovo. S tim nic neudelas, bohuzel..Bez mobilu, jsou jak bez ruky..

No přesně tak to bylo i u nás asi před rokem. Už jsem nevydržela, vybuchla, on koukal jako co si vymýšlím a prý že ho teda odloží. No odložil - na 14 dní. Pak občas koukl a pak to zas jelo nanovo. Holky, on si ten mobil bere i na WC.Taky si vaši závisláci berou mobil i na záchod? 8o Já už jsem taky úplně vyřízená z něj!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 15:33
@murra píše:
Vadilo by mi to. Ale pokud si s manželem nepromluvíš, tak mu nedojde, proč jsi naštvaná.

No nedochází. Vůbec.

Mango_Lassi
Extra třída :D 12879 příspěvků 10.01.17 15:34

Nj. Jsme doma 2 takoví. :mrgreen:

Dojcanis
Závislačka 3640 příspěvků 10.01.17 15:34
@SarkaNovo píše:
No přesně tak to bylo i u nás asi před rokem. Už jsem nevydržela, vybuchla, on koukal jako co si vymýšlím a prý že ho teda odloží. No odložil - na 14 dní. Pak občas koukl a pak to zas jelo nanovo. Holky, on si ten mobil bere i na WC.Taky si vaši závisláci berou mobil i na záchod? 8o Já už jsem taky úplně vyřízená z něj!

Taky taky :lol: ale nepise si s zadnejma jako zenskejma, nebo proste neni v tom nevera. Jen je proste tak zavisly az to je fakt priserny..bud hraje, nebo zprávy, nebo watsapp, viber..no hruza :zed:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18089 příspěvků 10.01.17 15:34

Samozřejmě, že mu to máš říct! Buď ráda, že ho to vůbec zajímá. Tím, že mu neodpovíš, docílíš jen toho, že se na to vykašle a zůstane u svého internetu, dlouho se vnucovat nebude. Závislých lidí na mobilu a internetu je čím dál víc. Jestli se dokáže tvůj manžel vrátit k tobě a k realitě je na něm. Tady by se měly zamyslet hlavně mámy, protože generace skutečných a prvoplánových závisláků nám teprve dorůstá.

Dojcanis
Závislačka 3640 příspěvků 10.01.17 15:35

@SarkaNovo na zachod si ho bere. Jen kdyz to tam vidí dyl jak na curani. aby se tam pry nenudil :roll:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18926 příspěvků 10.01.17 15:36
@SarkaNovo píše:

No, kde jinde si muze clovek v klidu pocist, bez ruseni nez na zachode? Ja si ctu i ve vane :mrgreen:
U nas jsem tohle ja, ale jen odpoledne a kdyz vecer usne dite. Muz si taky vetsinou neco dela treba do prace.
Pokud te to stve, rekni to. Clovek si ani neuvedomuje, jak cas leti, koukne sem a tam a dve hodiny v cudu. Treba si udelejte nejake pravidlo, kdy se na mobil nechodi. U nas je porad prednejsi dite, neexistuje aby nedal nebo ja pusu vecer, to same rano.

Příspěvek upraven 10.01.17 v 15:38

Mango_Lassi
Extra třída :D 12879 příspěvků 10.01.17 15:36

Tvl, samozřejmě bez mobilu na WC nejdu, co bych tam tak dělala :jazyk: :lol:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 15:37
@SarkaNovo píše:

Jo i nabíječku :D Ale závislý mi nepřipadá, on si tam cíleně chodí číst :D

SarkaNovo
Závislačka 3381 příspěvků 10.01.17 15:39
@Dojcanis píše:
@SarkaNovo na zachod si ho bere. Jen kdyz to tam vidí dyl jak na curani. aby se tam pry nenudil :roll:

Jojo, přesně. Jenže on tam sedí třeba hodinu :cert:

Mango_Lassi
Extra třída :D 12879 příspěvků 10.01.17 15:41

Ještě že máme ten internet. Aspoň se člověk dočte, že to je nezdravé :mrgreen:

Haku
Generální žvanilka 21913 příspěvků 10.01.17 15:47
@Mango_Lassi píše:
Ještě že máme ten internet. Aspoň se člověk dočte, že to je nezdravé :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama