Reklama

Manžel je zlý na děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 18:26
Manžel je zlý na děti

Ahoj, když jsem porodila, byl můj manžel strašně hodný jak na děti tak na mě, ale teď už je to rok od porodu a manžel se naprosto změnil, na našeho synka má kecy typu „proč sis toho spratka dělala, pořád jenom řve a nic jiného neumí.“ Atd… na mne má zase řeči, že kdyby ho vychoval on tak by nebyl takovej hloupej. Hloupej je slabé slovo oproti tomu co říká obvykle, napadá někoho něco, co s tím? :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jiti81
Kecalka 307 příspěvků 28 inzerátů 01.04.18 18:29

Ten chlap má problém sám se sebou, jak může říct, že roční dítě je hloupé? Co se výchovy týká, vždyť to teprve začne, tak ať se ukáže jaký je odborník…!

emma38
Závislačka 3578 příspěvků 01.04.18 18:32

No to je teda hulvát rekla bych mu že polovinu genů má po něm. Ale takto mluvit o ročním dítěti to je síla 8o chtel vůbec děti? Nebo nekoho má a dítě je mu teď překazkou těžko řict…

Peticlenka
Povídálka 17 příspěvků 01.04.18 18:35

@emma38 Chtěl, přišel s tím dokonce dříve než já, pracujeme spolu z domova a nikam nechodí, takže nemyslím, že někoho má :think:

Šarlota4
Echt Kelišová 9641 příspěvků 01.04.18 18:36

Delas si srandu? Co s timhle chces jako delat?! Odejdi, je to debil.

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 01.04.18 18:37

Bych mu rekla, ze sam je nevycvalanej spratek, a at si uvedomi, ze mluvi o svem synovi, ktereho si udelal on. Takze jestli je hloupej, tak ma zrejme jeho geny. Protoze snad normalne uvazujici clovek tohle nereknd.

terien
Kelišová 7465 příspěvků 01.04.18 18:41

No to víš, zahrál si na tatínka roku a když zjistil co to obnáší, tak se mu to zajídá. Sedla bych si s ním a hodila vážnou řeč. Současně bych část péče o syna navalila na něj, ať si to taky užije.

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 01.04.18 18:43
@terien píše:
No to víš, zahrál si na tatínka roku a když zjistil co to obnáší, tak se mu to zajídá. Sedla bych si s ním a hodila vážnou řeč. Současně bych část péče o syna navalila na něj, ať si to taky užije.

I já to tak vidím..Asi zjistil, že rodina s dítetem není žádná hitparáda..

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18124 příspěvků 01.04.18 18:44
@Anonymní píše:
Ahoj, když jsem porodila, byl můj manžel strašně hodný jak na děti tak na mě, ale teď už je to rok od porodu a manžel se naprosto změnil, na našeho synka má kecy typu „proč sis toho spratka dělala, pořád jenom řve a nic jiného neumí.“ Atd… na mne má zase řeči, že kdyby ho vychoval on tak by nebyl takovej hloupej. Hloupej je slabé slovo oproti tomu co říká obvykle, napadá někoho něco, co s tím? :(

Těžko ze uvěřit tomu, že z normálního inteligentního člověka se rázem stane primitiv, který se takhle vyjadřuje o svém dítěti. Tak buď byl primitiv vždycky, jen jsi to nechtěla vidět, nebo se u vás děje něco, o čem ses nezmínila. Když mně se něco nelíbí, tak to manželovi prostě řeknu. Nelíbí se mi to a to z toho a toho důvodu. Pokud by se takhle manžel vyjádřil o svém dítěti, neřešila bych to tady, ale s ním z očí do očí a hned. Rozhodně ten problém nemá jen vůči dítěti, ale ten problém máte spolu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 18:44

Děkuju vám všem ???? teď si taky myslím to samé jako @terien

hanča74
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 01.04.18 18:49

Já vím co s tím. Odejít. Včera už bylo pozdě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 18:53

@hanka.br. upřímně? Trochu se ho bojím… :(

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 01.04.18 18:54
@Anonymní píše:

To značí dost velkej problém ve vztahu 8o On je nějak agresivní nebo výbušný?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18124 příspěvků 01.04.18 18:59
@Anonymní píše:

Myslela jsem si to. Takže žádný hodný chlap - ale primitiv a navíc agresivní, i když (zatím) slovně. Je to na tobě, i když si nedělám iluze, že bys měla sílu na odchod. Tvůj syn bude vnímat, jak vás oba otec ponižuje. Ponese si tenhle vzor do dospělosti a vyroste z něj další pokřivený chlap, co není schopen mít normální vztah. Lituju ho už teď.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 19:02

@sladke-mameni nikomu fyzicky neubližuje, ale pořád jen křičí a jen on je dokonalej

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama