Manžel jede v šestinedělí na dovču

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 09:12
Manzel jede v sestinedeli na dovcu

Jak se stavite k tomu, vy v sestinedeli mesic po porodu cisarskym rezem sls patym ditetem, nejstarsi ma manzel.musi jet nutne na pet dni na dovolenou…ze si potrebuje nutne odpocinout.

Me to prijde strasn sobecky.
Mi vycita, ze vstava obcas v noci k novorozenci nekojim a, je doma ponevadz je nezamestnany. :cert:

Ja chspu ze si potrebuje odpocinout ale kdy, si odpočinu ja??a vyčítat ze spim v noci :roll: kdyz pres den varim, peru, uklizim staram se o dalsi 4 deti a domacnost.. :cert: :cert: :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 09:14

Nejstarsi ma 8. Nejmladsi necely mesic.

Russet
Extra třída :D 11616 příspěvků 24.07.18 09:16
@Anonymní píše:
Jak se stavite k tomu, vy v sestinedeli mesic po porodu cisarskym rezem sls patym ditetem, nejstarsi ma manzel.musi jet nutne na pet dni na dovolenou…ze si potrebuje nutne odpocinout.

Me to prijde strasn sobecky.
Mi vycita, ze vstava obcas v noci k novorozenci nekojim a, je doma ponevadz je nezamestnany. :cert:

Ja chspu ze si potrebuje odpocinout ale kdy, si odpočinu ja??a vyčítat ze spim v noci :roll: kdyz pres den varim, peru, uklizim staram se o dalsi 4 deti a domacnost.. :cert: :cert: :cert:

Je nezaměstnaný a má na dovolenou? A odjede od tebe po závazné břišní operaci? :poblion:

divine woman
Echt Kelišová 8791 příspěvků 24.07.18 09:16

Takže nemaká, moc nepomáhá a ty si s ním pořídíš páté dítě? 8o Každý to má, jaké si to udělá. A ano je to od něj sobecké, měl by kolem tebe skákat + starat se o děti.

Lajla
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 24.07.18 09:18

Normální to není a sobecké hodně. Obdivuju mít tolik dětí s nezaměstnaným manželem.....

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 24.07.18 09:18

Je nezaměstnaný doma a potřebuje si nutně odpočinout??? a nakopnout někam by nechtěl? 8o nebo bych řekla, ať si jede, ale ať si s sebou na dovolenou vezme tři až čtyři starší děti, ať ví, co to je dovolená :cert:

Lajla
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 24.07.18 09:19

Máte hodně příspěvků že…

Hroznej puberťák
Závislačka 4876 příspěvků 24.07.18 09:20

Nezaměstnaný, 5 dětí, nic nedělá, to skoro zavání diskuzní pastí :jazyk:

Lekninka91
Extra třída :D 10353 příspěvků 24.07.18 09:20

Jaký si to uděláš, takový to máš :nevim: Udělat si pět dětí během osmi let s tímhle :zed:

venulka1
Kecalka 233 příspěvků 24.07.18 09:21

Jasne at jede…ale az si na to vydela..a udela detem prazdniny

lucenka
Vesmírná mluvilka 32459 příspěvků 24.07.18 09:27

pokud je tak strašný, tak proč s ním máš tolik dětí?
A kvůli tomu, že se rozhodneš rodit jak o život, tak nejstarší potomek má celé léto strávit dpoma na zadku? Nevidím nic tak strašného, když tatínek vyrazí na dovču s dítětem … mohl by tedy k tomu přibrat ještě pár těch starších.

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 2661 příspěvků 24.07.18 09:30

Haha.ze ty tady trochu trolis.

Jana206
Nadpozemská drbna 26489 příspěvků 24.07.18 09:32

Pokud by vzal všechny starší děti,tak bych skákala radostí do stropu :dance:
A pokud to není prázdninová fake diskuze,nechá­pu,proč s takovým nemakačenkem máš pět dětí :pocitac:

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25028 příspěvků 24.07.18 09:32

Kdo chce kam… poridila jsi si deti s volem, tak si to holt vyzer. :nevim: :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 09:32

Lekninka:A,to je trestny mit tolik deti????!mel pracovnj.uraz jde mu renta…o tom zadna! Uz hleda ve svemoboru neco na VPP.

Ja u každeho ditete delam,od zari zacinam opet home office nejsem zadny parazit .A vypada to ze od ledna pujdu do prace kdyz chlap bude v duchodu vznikem pracovniho urazu.

Spis me udivuje,ze si dovoli odjet kdyz jsem po cisari necely mesic,jeste mi predhazuje ze kdyz jsem byla v porodnci on se musel o vsechny starat sam…A je dotceny ze seme mi to nelibi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >