Manžel jezdí na zahradu, my jsme doma

289
4.8.13 12:10

Manžel jezdi na zahradu, my jsme doma

Ahoj,

jdu k se k Vám vypovídat.. :( je mi z toho celkem smutno..

Začnu od začatku.. manžel je z Ostravy z města vyrustal v bytě, ale měli zahradu, kde maji bazen..
Ja pochazim z dědiny u haviřova.. z rodinneho domu, ale bazen tady nemame..

Před 2 lety jsem dostali dům po rekonstrukci od mojich rodičů.. kde jsme se nastěhovali.. manžel ma praci v Ostravě.. je to neccelych 30km ani ne půl hodina jizdy autem..

Mame 1,5 starou holčičku..

a manžel často z prace jede na zahradu za svoji rodinou.. tam je na bazenu.. a my s malou jsme doma..

jeho mamka mu často říka, at přespava u nich at nemusí jezdit tam a zpět.. přijde Vám to normálni?

Třeba včera volal mi, že mu psala mamka at přijede na zahradu.. at nemusi jezdit.. tak tam jel.. jenže denska z něho vylezlo, že šichtu dnes nema, a že si to uživa na zahradě.. a že jestli chceme tak pro nas přijede a pojedeme zase tam??

Ja nevim, ale jakoby pořad utikal z domu.. přitom tady male cely rodinny dům.. o tom, že doma nic neudělá raději pomlčím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
4.8.13 12:17

No jen aby jezdil na zahradu, chlap, který nespí doma je jaksi podezřelý… Tak když máte barák se zahradou, tak si pořiďte nějaký bazének, ať se má kde čvachtat, jako nic na plavání, ale na zchlazení a uvidí se, třeba mu fakt jde jen o to svlažení :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
karfice
4.8.13 12:20

Typický mamánek, maminka napíše, tak on se hned sebere a přijede, toto jsem měla 2,5 roku. S tím nic neuděláš, prioritou je, co napíše maminka, né co chceš ty s dítetěm.

• Nahlásit
  • Citovat
289
4.8.13 12:20

Jako vim, že na te zahradě je.. nikam jinam nechodi..

když jsem tam byli posledně.. hyc jak blazen.. žaden stín ja jsem nevěděla kam s malou zalezt.. on byl 2× v bazenu.. zbytek dne si seděl a kecal s ostatnima.. a ja jsem se mohla zblaznit :(

hlavně tchyně mu pořád říka ja jsem tak rada, že jsi tu!!! ale on ma svoji rodinu doma přece ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259
4.8.13 12:23

8o Tak nevím, ale úplně mi to připomnělo mého bývalého partnera. A to fakt slovo od slova, akorát že ten nejezdil na bazén a zahradu, ale jako za rodiči. Rádoby rodiči, jezdil tam za kamarády a kdovíkým…až tam postupně začal přespávat na noc čím dál tím častěji až se postupně chodil domů jen vyspat. Doma začlo peklo na mě byl ještě agresivní, že mi to vadí. Fuj zas se mi to všecko připomnělo. Promiň zakladatelko moc ti přeju ať to nemá u vás podobný konec. Nejhorší je ta podpora jeho rodiny místo toho, aby se věnoval rodině…Přeju hodně sil :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35631
4.8.13 12:25

Je vedro, nevycitala bych, zejmena pokud jsi tam taky zvana. Zkusila bych se snim nejak domluvit, abys mohla taky. Aby te trebas vyzvedl a prespali byste vsichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
4.8.13 12:25

Ahoj.To je my lito, ale musim podotknout, ze my mame neco podobneho, akorat s tim rozdilem, ze muj manzel si tak trochu dela co chce.Mame spolu dva krasny kluky a i kdyz mame rekativne vsechno, tak me prijde, ze je nespokojeny. Nedelej si z toho hlavu, treba to prejde.Oni chlapy obcas potrebujou svuj klid. A nebo mu to normalnre rekni, co se ti nelibi. Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5415
4.8.13 12:26

Má tam asi pohodlíčko, servis od maminky, ještě se k tomu vykoupe v bazenu :) Doma musí třeba pomáhat s dítětem, není takový klídek…Je to od něj sobecké, pohodlné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259
4.8.13 12:26
@neellaa píše:
Jako vim, že na te zahradě je.. nikam jinam nechodi..

když jsem tam byli posledně.. hyc jak blazen.. žaden stín ja jsem nevěděla kam s malou zalezt.. on byl 2× v bazenu.. zbytek dne si seděl a kecal s ostatnima.. a ja jsem se mohla zblaznit :(

hlavně tchyně mu pořád říka ja jsem tak rada, že jsi tu!!! ale on ma svoji rodinu doma přece ne..

Jo jo tohle všecko jsem zažila…taky. Tchýně jak vyšitá. Teď už ho tam má doma napořád… :x :mrgreen: Jen ať si užije. Nechápu takové matky co nepochopí, že jejich dítě má už novou rodinu malé děti a té se má věnovat. Samozřejmě rodiče navštívit třeba na pár hodin o víkendu, ale aby tam byl furt a vy spolu nedělali nic.. No jo úplně to samé jsem zažila…doufám, že už to nikdy nezažiju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
4.8.13 12:51

@neellaa
a co bys chtěla, aby neměl rád svoji rodinu? nějak se domluvte, že tam pojede třeba jen párkrát týdne, nebo jeďte všichni, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
11133
4.8.13 12:53
@jannina1 píše:
Má tam asi pohodlíčko, servis od maminky, ještě se k tomu vykoupe v bazenu :) Doma musí třeba pomáhat s dítětem, není takový klídek…Je to od něj sobecké, pohodlné…

jo, vidim to uplne stejne - tam si sedne, maminka prinese, postara se, klidek, bazenek, zadne starosti.
co by delal doma? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Miraanda
4.8.13 12:53

Většině chlapů rodina nebaví, zvláš s hodně malým dítětem a pokud má možnost nejezdit do práce dlouho… Vybrala jsi si blba od maminky, najdi si třeba milence a začni si žít také po svém. Na vnitřní změnu partnera je pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
24950
4.8.13 12:56

Já to vidím jako zvyk…

Pokud tak vyrůstal.

Ono taky co si pořád doma povídat, tam je třeba víc živo. Pokud jsi zvaná, jela bych. Malé by se to určitě taky líbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
4.8.13 13:01

Mamánek no. Měla bys mu říct, že ti to vadí, jemu to třeba ani nepřijde, že je něco blbě, možná si říká, že ti tak vlastně pomůže, že doma nezaclání, nemusíš mu vařit, protože to udělá maminka… chlapská logika je někdy dost mimózní :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
4.8.13 13:04

Tak nějak sem nepochopila co řešíš :think: zvlášt´ když řek, že pro vás přijede a pojedete taky, tak už bych byla připravená a šup do bazénu i s malou…jinak všechno je to jenom o tom jak se dokážete nebo nedokážete domluvit ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama