Manzel kasle na hygienu, chova se jako cune

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.10.21 10:37

Manzel kasle na hygienu, chova se jako cune

Tak by me zajimalo jak se tohle stane? Ja jsem vedela, ze si beru muze, kteremu poradek nic moc nerika, ale posledni dobou uz nevim jak dal. Je nam obema 30, mame dvoulete dite a zijeme v byte. Manzel je uz delsi dobu na home office.
Muj den v podstate vypada tak, ze vstanu, nakrmim a obleknu dite, vrham se do uklidu, navarim pro celou rodinu, najime se, opet poklidim, pak jdeme s dcerou ven, kolem 16:30 prichazim domu a staram se o dceru, uspim ji a kolem 18:30 padam na gauc, najim se a jdu delat veci do skoly, protoze studuji.
Den meho muze vypada tak, ze rano vstane, nasnida se, udela si kafe, necha vsude lezet plno bordelu a presouva se do prace. Necha si donest obed, obcas si udela pauzu a kouka do mobilu a vali se na sedacce. Kolem 17:00 konci a presouva se na gauc uz natrvalo dokud nejde spat.
A ja uz to nedavam. Mozna si rikate, ze jak jsem si to zaridila, tak to taky mam. A mozna mate pravdu, ale ja jsem se s nim snazila mluvit uz tolikrat. Pani na uklid nepripada v uvahu, to si to pry zadarmo uklidi sam. Coz v prekladu znamena, ze to udelam ja. Pry mu mam vsechno pripominat, ze na to zapomina. Jenze ja na to nemam za nim chodit a rikat mu, at si uklidi po sobe zachod, at si utre zem po sprchovani, at si uklidi po snidani, at utre kafe ze zeme, kdyz ho rozlije… Navic se prestal i sprchovat, vysprchuje se tak jednou tydne. Jeho pracovna je samy odpadek, bordel. Pry je to jeho terirorium… Ja uz jsem z toho opravdu nestastna a nevim jak dal. Porad jen hadr v ruce s tim, ze se snazim tady zajistit aspon zakladni poradek… Nechci byt takova ta strasna zenska, co ho porad jen buzeruje, ale takhle se neda zit. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4580
24.10.21 10:43

Ahoj, já bych zkusila na týden nebo dva odjet třeba k rodičům. Uvidíš, jak to doma bude vypadat až se vrátíte a snad mu to dojde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10876
24.10.21 10:45
@Saffiraa píše:
Ahoj, já bych zkusila na týden nebo dva odjet třeba k rodičům. Uvidíš, jak to doma bude vypadat až se vrátíte a snad mu to dojde.

Jak by se o asi vypadalo? Přesně tak, že tam 14 dní nebyla a byl tam jen on. Takže by tam měla úklid na 2 dny. :nevim: a fakt mu to nedojde, jelikož z jeho pohledu není nic špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23783
24.10.21 10:53

Přestala bych mu vařit, prát a poklízet po něm. Všechen jeho bordel bych nosila na kopici do jeho teritoria. Třeba ho to přestane bavit. Jsi doma s dítětem, tak se starej o sebe a dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
24.10.21 10:54

A já bych řekla teda ok, budu ti to připomínat a chodila bych za ním :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
24.10.21 10:56
@Anonymní píše:
Tak by me zajimalo jak se tohle stane? Ja jsem vedela, ze si beru muze, kteremu poradek nic moc nerika, ale posledni dobou uz nevim jak dal. Je nam obema 30, mame dvoulete dite a zijeme v byte. Manzel je uz delsi dobu na home office.
Muj den v podstate vypada tak, ze vstanu, nakrmim a obleknu dite, vrham se do uklidu, navarim pro celou rodinu, najime se, opet poklidim, pak jdeme s dcerou ven, kolem 16:30 prichazim domu a staram se o dceru, uspim ji a kolem 18:30 padam na gauc, najim se a jdu delat veci do skoly, protoze studuji.
Den meho muze vypada tak, ze rano vstane, nasnida se, udela si kafe, necha vsude lezet plno bordelu a presouva se do prace. Necha si donest obed, obcas si udela pauzu a kouka do mobilu a vali se na sedacce. Kolem 17:00 konci a presouva se na gauc uz natrvalo dokud nejde spat.
A ja uz to nedavam. Mozna si rikate, ze jak jsem si to zaridila, tak to taky mam. A mozna mate pravdu, ale ja jsem se s nim snazila mluvit uz tolikrat.Pani na uklid nepripada v uvahu, to si to pry zadarmo uklidi sam.Coz v prekladu znamena, ze to udelam ja. Pry mu mam vsechno pripominat, ze na to zapomina. Jenze ja na to nemam za nim chodit a rikat mu, at si uklidi po sobe zachod, at si utre zem po sprchovani, at si uklidi po snidani, at utre kafe ze zeme, kdyz ho rozlije… Navic se prestal i sprchovat, vysprchuje se tak jednou tydne. Jeho pracovna je samy odpadek, bordel. Pry je to jeho terirorium… Ja uz jsem z toho opravdu nestastna a nevim jak dal. Porad jen hadr v ruce s tim, ze se snazim tady zajistit aspon zakladni poradek… Nechci byt takova ta strasna zenska, co ho porad jen buzeruje, ale takhle se neda zit. :(

Nemáš nějakou kamarádku, kterou nezná? Že by přišla k vám domů, a dělala že je paní na úklid? Aby mu došlo, že samo se to prostě neudělá, ty nejsi jeho služka a když teda nehne zadkem, tak to zaplatí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3076
24.10.21 10:57

No s tim uklidem si to zkus nastavit jinak..proc uklizis a varis kazdy den? Do koupelny poridte nejakou predlozku pred sprchu..do pracovny bych mu vubec nelezla, at si tam shnije…zkus se hodit trochu do pohody, at nejsi ko v 18.30 s jednim ditetem a po 2 hodinach venku je to fakt zbytecny…s tim zachodem a koupanim, to je teda horsi, to je fakt hnus…normalne bych mu rekla, ze smrdi, ze s nim nebudu spat ani v jedny posteli, natoz sex…,ale mozna, ze je mu to fuk? :nevim: jako zalezimu vubec na vas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
24.10.21 10:58
@Saffiraa píše:
Ahoj, já bych zkusila na týden nebo dva odjet třeba k rodičům. Uvidíš, jak to doma bude vypadat až se vrátíte a snad mu to dojde.

K čemu by to bylo? Přijela by domů a asi by jí kleplo hned ve dveřích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
24.10.21 10:59

Jak já Ti rozumím zakladatelko, mám doma úplně, ale úplně stejnej exemplář :mrgreen:

Radu nemám, takže si počkám a čím kdo přijde :mrgreen:

Jediný co se mi osvědčilo je toho jeho bordelu si prostě nevšímat. Bordel v jeho šuplíkách neřešit, když si nesloží vyžehlená trička do polic normálně a znova si to zmačká tak holt chodí zmačkanej páč znovu to nežehlim, když si nerozvěsí mokrej ručník na topení tak se holt příště utírá mokrým ručníkem atd atd atd. Zkrátka nedělat ty věci za něj. On je pak sice taky neudělá, ale to je jeho problém a já si aspoň nepřidělávám práci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36877
24.10.21 11:03
@Anonymní píše:
A ja uz to nedavam. Mozna si rikate, ze jak jsem si to zaridila, tak to taky mam. A mozna mate pravdu, ale ja jsem se s nim snazila mluvit uz tolikrat. Pani na uklid nepripada v uvahu, to si to pry zadarmo uklidi sam. Coz v prekladu znamena, ze to udelam ja. Pry mu mam vsechno pripominat, ze na to zapomina. Jenze ja na to nemam za nim chodit a rikat mu, at si uklidi po sobe zachod, at si utre zem po sprchovani, at si uklidi po snidani, at utre kafe ze zeme, kdyz ho rozlije… Navic se prestal i sprchovat, vysprchuje se tak jednou tydne. Jeho pracovna je samy odpadek, bordel. Pry je to jeho terirorium… Ja uz jsem z toho opravdu nestastna a nevim jak dal. Porad jen hadr v ruce s tim, ze se snazim tady zajistit aspon zakladni poradek… Nechci byt takova ta strasna zenska, co ho porad jen buzeruje, ale takhle se neda zit. :(

Do pracovny bych nepáchla a obědval bx normálně u stolu v kuchyni. Odpoledne bych mu dala dítě, ať s ním jde ven a sama bych si četla. Trvala bych na tom, aby se myl častěji. Jednou týdně je opravdu hodně málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 11:04
@Cenarius píše:
Jak by se o asi vypadalo? Přesně tak, že tam 14 dní nebyla a byl tam jen on. Takže by tam měla úklid na 2 dny. :nevim: a fakt mu to nedojde, jelikož z jeho pohledu není nic špatně.
@Cenarius píše:

Presne tak. Mam takoveho tchana. Manzel nastesti vubec neni po nem.

On si doma neuklizi nekolik let. Takovy 2 roky nemyty zachod fakt nechces videt. Manzel to vystihl - stitil jsem se jit dovnitr ve venkovnich botach. Kdyz jsem videla fotky jeho brlohu, kteremu rika loznice, tak mi bylo zle. A to jsem necitila ten smrad.

Vloni v lete si koupil byt. Rikala jsem si, ze fajn, treba tam konecne bude aspon trochu poradek. No pozval nas na Vanoce. A pry ze si uklidil. Hned po prichodu mu nase 6leta dcera rika: “Dedo, kde mas smetacek a lopatku?” Pak se strasne divil, kolik toho nametla jen v kuchyni. Deti chtely vanocku (prinesla jsem domaci). Nejdriv jsem musela umyt nadobi, aby bylo na co tu vanocku dat, cim ji nakrajet. Mel plny drez a linku spinaveho nadobi. A to, ktere mel ve skrinkach jako umyte, bylo hnusne zapatlane. Na zachod deti chodily radsi do krovi pred panelak. Mela jsem sto chutove odejit, ale nechtela jsem ho nastvat na Vanoce. Ale od te doby jsme tam nebyli. A letos si s nim domluvime vanocni prochazku.

A on ma pocit, ze je vsechno ok, divi se, co se nam na jeho hygiene nezda. A je to reditel velke spolecnosti v duchodu. A takove prase byl uz pred duchodem.

• Citovat
  • Nahlásit
36877
24.10.21 11:05
@Saffiraa píše:

Přijede do m. rdníku a klepne jí z toho. On uklízet nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20508
24.10.21 11:08
@Anonymní píše:
Presne tak. Mam takoveho tchana. Manzel nastesti vubec neni po nem.

On si doma neuklizi nekolik let. Takovy 2 roky nemyty zachod fakt nechces videt. Manzel to vystihl - stitil jsem se jit dovnitr ve venkovnich botach. Kdyz jsem videla fotky jeho brlohu, kteremu rika loznice, tak mi bylo zle. A to jsem necitila ten smrad.

Vloni v lete si koupil byt. Rikala jsem si, ze fajn, treba tam konecne bude aspon trochu poradek. No pozval nas na Vanoce. A pry ze si uklidil. Hned po prichodu mu nase 6leta dcera rika: “Dedo, kde mas smetacek a lopatku?” Pak se strasne divil, kolik toho nametla jen v kuchyni. Deti chtely vanocku (prinesla jsem domaci). Nejdriv jsem musela umyt nadobi, aby bylo na co tu vanocku dat, cim ji nakrajet. Mel plny drez a linku spinaveho nadobi. A to, ktere mel ve skrinkach jako umyte, bylo hnusne zapatlane. Na zachod deti chodily radsi do krovi pred panelak. Mela jsem sto chutove odejit, ale nechtela jsem ho nastvat na Vanoce. Ale od te doby jsme tam nebyli. A letos si s nim domluvime vanocni prochazku.

A on ma pocit, ze je vsechno ok, divi se, co se nam na jeho hygiene nezda. A je to reditel velke spolecnosti v duchodu. A takove prase byl uz pred duchodem.

Tak to bych ho naštvala klidně i na vánoce :mrgreen: v tomhle bych nebyla schopná být ani 10 minut…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36877
24.10.21 11:12
@Monchichik píše:
Tak to bych ho naštvala klidně i na vánoce :mrgreen: v tomhle bych nebyla schopná být ani 10 minut…

Já asi taky ne. Rozhodně bych tam nejedla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 11:13
@Monchichik píše:

No jasne, kdyby mi to nekdo vypravel, tak to reknu taky. A hrozne se to ve mne mlatilo. Ale jsem proste mekka :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat