Manžel ke mně zřejmě nemá žádný vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 07:09
Manžel ke mně zřejmě nemá žádný vztah

Naše manželství je prazvláštní. Jsem přesvědčená, že se s manželem k sobě nehodíme, ale spíš přemýšlím o tom, jestli by se on k jiné partnerce choval s větším zájmem, nebo je prostě takový.
V podstatě jsem vdaná a přesto sama. S mužem máme tři děti, pro které žiju. Mám spoustu zájmů a aktivit, takže ta nespokojenost v manželství se dá přežít. Říkám si, že člověk prostě nemůže mít všechno a být úspěšný ve všech sférách života…(
Dám pár příkladů, abyste si udělaly takový skromný obrázek. Prosím vás, toužím po naprosto banálních věcech, třeba kouknout se s manželem na film, ne o žádných zázracích, jenže můj muž se mnou nemá potřebu vlastně sdílet vůbec nic.
Když už jsem mluvil o tom filmu - chtěla, abych stáhla nějaký film, já si myslela, že se na něj spolu večer podíváme, jenže on se na něj podíval, když přišel z práce sám a večer mi řekl, že už to viděl, chce se dívat na televizi ať si to pustím, až tu nebude. Ano, jde o ho.vo, ale já se těšila, že se prostě spolu na to podíváme. Jde o to, že on třeba ví, že bych něco chtěla a udělá si to po svém, že mi není schopen vyhovět v žádné maličkosti.
O víkendu už deset let připravuji na poledne oběd a velice bych stála o to, abychom se najedli jako rodina. Ani v tom mi nevyhoví, pokud zrovna nechce. Snažila jsem se argumentovat i tím, že by měly děti vidět, že rodina jí pohromadě… Všechno marný. Přijde třeba čtvrt hodiny po tom, co dojíme s tím, kde má ten oběd..( Opět mě na tom mrzí hlavně ta jeho neochota udělat mi radost.
Jezdíme na výlety. Muž jde prakticky celou dobu někde kilometr před námi…
Někdo mi může napsat, že řeším hlouposti, ale mně jde o to, že vlastně nemáme žádný vztah. My se vlastně ani nehádáme, protože pokud máme cokoli řešit, muž mi řekne, že když se ti to nelíbí, tak se odstěhuj.. já tě stejně neposlouchám…
Nezajímá ho, co dělám, co mě zajímá, když mám nějaký problém.
Když jsem porodila třetí dítě, on věděl, že ten den se narodí, ale bohužel se narodilo v noci, tak spal. Nedovolala jsem se mu… To byla asi věc, která se mě dotkla ze všeho nejvíc.
Spí se mnou, když on chce, dokonce i v případě, že nechci já, protože už toho mám všeho plný zuby.
Já nejsem nešťastná v životě, protože mám spoustu svých zájmů a aktivit, akorát že mýmo manžela prostě nezajímám.
Jeho argument - já vydělávám, já nosím peníze, ty jsi nic nedokázala. Že se starám o naše tři děti, které jsou mimochodem dobře vychované a k super výsledkům ve škole s nimi stihnu ještě rozvíjet jejich talent na sport a hudbu, mu jaksi uniká. Do práce se samozřejmě těším, že si konečně trochu odpočinu a někdo mě třeba konečně ocení. Akorát se bojím, abych si tam ještě třeba nenašla někoho, kdo by se ke mně choval líp a koho bych třeba mohla zajímat.(
A omlouvám se za anonym, ale jistě chápete důvod…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 43 Další »
Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 08.03.18 07:19

Proč se bojíš že někoho budeš zajímat, naopak se na to těš, nebudeš se muset neustále cítit jako domácí inventář :palec: Jinak pro mě by to nebyl vztah, zkusila bych poradnu a pak asi pápá..

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 07:19

Totálně nepochopitelné že jsi s takovým člověkem šla do tolika dětí… tady ani není co poradit, ten už se nezmění, akorát ty budeš mít těžký život buď s ním nebo sama na tři děcka

xkoup21
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 44 inzerátů 08.03.18 07:21

Tak myslim, ze o ho..no tady urcite nejde. Jen nechapu, proc sis s takovym clovekem delala 3 deti a sama je predpokladam neuzivis. A az pujdes do prace, tak stejne budes vic doma nez tam. Nevim no, prestan mu delat servis a asi tak nejak celkove bych se o nej prestala zajimat a jestli nekoho potkas, tak jedine dobre. :?

marka123
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 08.03.18 07:23

To je hrozne, takove chovani chlapa bych teda nezvladla. To byl takovy vzdycky? Ma vas jen jako sluzku, vubec si vas nevazi 8o s tremi detmi se spatne odchazi, ale zit s nekym takovym jen proto ze je to zivitel a otec deti, to radsi bych byla sama. Beztak vam s nicim nepomaha, kdyz prece on je ten MUZ a nosi domu penize a vy jste doma.
Clovek asi v zivote nemuze mit vse, ale co je moc to je moc. Bud nejaka poradna, kdyz na to nepristoupi, chtela bych at se odstehuje, kdyz by to taky neslo hledala bych moznost kam jit. Mozna kdyz uvidi, ze to nejsou jen plane vyhruzky, ale myslite to vazne, tak se nad sebou zamysli. Zkusila bych mu napsat dopis, kde bych napsala jak se citim, co vse me dela vlastne nestastnou, kdyz se s nim spatne komunikuje. Kdyz mu bude i toto jedno, tak je to ignorant a nezalezi mu na vas. Zaslouzite si nekoho, kdo by vas delal stastnou

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18535 příspěvků 08.03.18 07:24
@Anonymní píše:
Naše manželství je prazvláštní. Jsem přesvědčená, že se s manželem k sobě nehodíme, ale spíš přemýšlím o tom, jestli by se on k jiné partnerce choval s větším zájmem, nebo je prostě takový.
V podstatě jsem vdaná a přesto sama. S mužem máme tři děti, pro které žiju. Mám spoustu zájmů a aktivit, takže ta nespokojenost v manželství se dá přežít. Říkám si, že člověk prostě nemůže mít všechno a být úspěšný ve všech sférách života…(
Dám pár příkladů, abyste si udělaly takový skromný obrázek. Prosím vás, toužím po naprosto banálních věcech, třeba kouknout se s manželem na film, ne o žádných zázracích, jenže můj muž se mnou nemá potřebu vlastně sdílet vůbec nic.
Když už jsem mluvil o tom filmu - chtěla, abych stáhla nějaký film, já si myslela, že se na něj spolu večer podíváme, jenže on se na něj podíval, když přišel z práce sám a večer mi řekl, že už to viděl, chce se dívat na televizi ať si to pustím, až tu nebude. Ano, jde o ho.vo, ale já se těšila, že se prostě spolu na to podíváme. Jde o to, že on třeba ví, že bych něco chtěla a udělá si to po svém, že mi není schopen vyhovět v žádné maličkosti.
O víkendu už deset let připravuji na poledne oběd a velice bych stála o to, abychom se najedli jako rodina. Ani v tom mi nevyhoví, pokud zrovna nechce. Snažila jsem se argumentovat i tím, že by měly děti vidět, že rodina jí pohromadě… Všechno marný. Přijde třeba čtvrt hodiny po tom, co dojíme s tím, kde má ten oběd..( Opět mě na tom mrzí hlavně ta jeho neochota udělat mi radost.
Jezdíme na výlety. Muž jde prakticky celou dobu někde kilometr před námi…
Někdo mi může napsat, že řeším hlouposti, ale mně jde o to, že vlastně nemáme žádný vztah. My se vlastně ani nehádáme, protože pokud máme cokoli řešit, muž mi řekne, že když se ti to nelíbí, tak se odstěhuj.. já tě stejně neposlouchám…
Nezajímá ho, co dělám, co mě zajímá, když mám nějaký problém.
Když jsem porodila třetí dítě, on věděl, že ten den se narodí, ale bohužel se narodilo v noci, tak spal. Nedovolala jsem se mu…To byla asi věc, která se mě dotkla ze všeho nejvíc.
Spí se mnou, když on chce, dokonce i v případě, že nechci já, protože už toho mám všeho plný zuby.
Já nejsem nešťastná v životě, protože mám spoustu svých zájmů a aktivit, akorát že mýmo manžela prostě nezajímám.
Jeho argument - já vydělávám, já nosím peníze, ty jsi nic nedokázala. Že se starám o naše tři děti, které jsou mimochodem dobře vychované a k super výsledkům ve škole s nimi stihnu ještě rozvíjet jejich talent na sport a hudbu, mu jaksi uniká. Do práce se samozřejmě těším, že si konečně trochu odpočinu a někdo mě třeba konečně ocení. Akorát se bojím, abych si tam ještě třeba nenašla někoho, kdo by se ke mně choval líp a koho bych třeba mohla zajímat.(
A omlouvám se za anonym, ale jistě chápete důvod…

Rozhodně si nemyslím, že řešíš hlouposti - naprosto naopak. Myslím, že váš vztah je naprostá katastrofa. On je schopen tě znásilnit? A ty se bojíš, že nenajdeš nikoho, kdo by se k tobě choval líp…No já nevím, jak by vypadalo hůř.

pannda
Kelišová 6579 příspěvků 35 inzerátů 08.03.18 07:24

Nemáte vztah a ještě k tomu se tobě a rodině úplně straní, vyhýbá se…tady asi musí člověk spadnout až na samotné dno(zdraví, nemoc), aby si uvědomil, že rodina tu je, ale on si tebe a děti bere spíž jako životní přítěž..Těžko říct, zřejmě se nezmění

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 07:34

On sám nemá moc o nic zájem. Přitom má dobře placenou práci, které rozumí, nás (tj. manželku a tři zdravé a šikovné děti), barák, na kterém by se třeba dalo ještě něco vylepšit. On mi nedávno řekl, když jsem mu říkala, že bych ráda novou dlažbu, že už je starej, že už nic dělat nebude. Rozdělal si bráník a šle čumět na televizi. Je mu čerstvě čtyřicet! Sousedovi bude 60, zdědil tu po svých rodičích dům a na prahu šedesátky ho nádherně zrekonstruoval…
Připadá mi celkově otrávenej. Ale zase ne pořád. Teď nás vzal jen tak do restaurace, na hory, na výlety… A nechová se divně jen ke mně, třeba přijedou známí, se kterými se baví a když se mu zrovna nechce vylézt, tak třeba ani nevyleze je pozdravit… Je to divnej chlap. :(

Jancka_K
Kecalka 187 příspěvků 08.03.18 07:36

Taky nechápu, jak jsi s takovým člověkem mohla mít tři děti. To byl takový už dříve? Nebo se to změnilo časem? Píšeš, že se věnuješ hlavně dětem a pak svým zájmům. Nějak mi tam chybí, kdy se věnuješ manželovi. Když my jsme na výletě, tam manžel je taky někde v předu, protože prostě chodí rychleji, ale když ho chytnu za ruku, jdeme spolu. Večer vybírá film jednou on a jednou já, takže se koukáme spolu. Co si zajít spolu na nějakou romantickou večeři? Asi by chtělo si s ním trochu promluvit a říct mu jak se cítíš a co tě trápí. A taky někdy nechat děti na něm, ať se občas stará on a ty si dej volno…

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 07:41

Žila jsem v podobném manželství, takže částečně rozumím Tvým pocitům. U nás jsme naštěstí děti ještě neměli. Když jsem odcházela, manžel mi řekl „tak jdi, no…“ 8o O nějakých, jakýchkoliv emocich vůči mně nemohla být ani řeč. Raději jsem byla v práci, víkendy jsem neměla ráda, dovolenou si radši nebrala, protože co s ním? Věčně otrávený, nic ho nebavilo, nikam se mu nechtělo…Já vedle něj pomalu umirala :(
Ty tři děti jsou teď samozřejmě překážkou v rychlém odchodu. Přeji, ať brzy najdeš práci, našetříš nějaké penize do začátku a osamostatnis se a najdeš nějakého partaka pro sebe i pro děti. Treba to bude ještě pár let trvat, hlavně ale ať to netrvá celý život! :srdce:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2635 příspěvků 08.03.18 07:41

Kdyz jste spolu chodili byl taky takovy? Jak jste se seznamili a proc jste se brali, on chtel?

Strasne zvlastni chovani… Nema on proste depresi? Ze ho fakt nezajima nic, jen zradlo a sex? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 07:42

@Jancka_K No on se se mnou o mých pocitech opravdu bavit nebude. Neumí to. Někdy mi připadá, že snad ani žádný city nemá. Opravdu jsem se těch deset let snažila. Spoustu věcí jsem možná neviděla tak zřetelně.
Já jsem strašně zaneprázdněná, při dětech jsem studovala a zase se chystám, ráda bych začala pracovat na čtvrté státnici, vlastně to svoje zklamání ze vztahu se v sobě snažím potlačit, nepřemýšlet o tom. Vždycky o tom začnu přemýšlet po nějakém dalším negativním zážitku.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2635 příspěvků 08.03.18 07:43

A jeho rodice maji jaky vztah?

Aamanda
Kelišová 5582 příspěvků 08.03.18 07:43

Náladový sobec. Už se asi nezmění a věřím, že se trápíš. Každá žena si zaslouží trochu pozornosti a úcty, už jen za to, že vychovává děti a stará se o domácnost, což je den za dnem těžce ubíjející činnost.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15477 příspěvků 08.03.18 07:43

A pred temi tremi detmi se k tobe choval jak?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 43 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >