Manžel kolegyně mi poslal žádost o přátelství

Anonymní
26.10.19 09:45

Manžel kolegyně poslal žádost o přátelství

Ahoj. Včera mi poslal manžel mé kolegyně z práce žádost o přátelství. Neznám ho, nikdy jsme se neviděly. Přijaly byste ji? nedělám z toho vědu, jen mě to dost překvapilo. A upřímně přiznám, že kdyby můj manžel poslal žádost o přátelství mé kolegyni, kterou vůbec nezná, vrtalo by mi to v hlavě a pred kolegyní bych se cítila trapně, že jí můj chlap vůbec tu žádost poslal.Budu ráda za každý váš názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PHV
1293
26.10.19 09:47

Facebook už nemám, ale když jsem měla, přijímala jsem žádosti jen lidem, které osobně znám a stejně ne úplně všem. Nemusíš si každého pouštět do soukromí. Na druhou stranu, jestli máš všechny fotky a příspěvky veřejně, je to úplně fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
26.10.19 09:49
@Anonymní píše:
Ahoj. Včera mi poslal manžel mé kolegyně z práce žádost o přátelství. Neznám ho, nikdy jsme se neviděly. Přijaly byste ji? nedělám z toho vědu, jen mě to dost překvapilo. A upřímně přiznám, že kdyby můj manžel poslal žádost o přátelství mé kolegyni, kterou vůbec nezná, vrtalo by mi to v hlavě a pred kolegyní bych se cítila trapně, že jí můj chlap vůbec tu žádost poslal.Budu ráda za každý váš názor.

Ahoj no určitě bych to neprijimala už jen z důvodu že se neznáte, a hlavně kdyby na to přišla ta tvá kolegyně může odsoudit ještě tebe. Jednak že si to prijmula může v tom.neco vidět a bude ji přesně vrtat hlavou proč si to prijmula když se neznáte. Bude v tom stále něco hledat stejně tak jako bys hledala ty;) takže za mě bych to určitě nedělala :) :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26295
26.10.19 09:49

A není to tak, že to posílá sám FB lidem, kteří jsou blízko? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
26.10.19 09:51
@Malaga píše:
A není to tak, že to posílá sám FB lidem, kteří jsou blízko? :think:

Facebook tohle sám neodesila. Odesílá jen spamy ale žádost o přátelství ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
26.10.19 09:51

Neprijimala bych, ale ani bych to nehrotila. Mě se stává casto, že mi posílá žádost někdo koho osobně neznám, ale máme společné přátelé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
26.10.19 09:52

Neresila bych, mohlo to byt omylem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6207
26.10.19 09:53
@Anonymní píše:
Ahoj. Včera mi poslal manžel mé kolegyně z práce žádost o přátelství. Neznám ho, nikdy jsme se neviděly. Přijaly byste ji? nedělám z toho vědu, jen mě to dost překvapilo. A upřímně přiznám, že kdyby můj manžel poslal žádost o přátelství mé kolegyni, kterou vůbec nezná, vrtalo by mi to v hlavě a pred kolegyní bych se cítila trapně, že jí můj chlap vůbec tu žádost poslal.Budu ráda za každý váš názor.

Nepřijímám žádosti od nikoho, koho neznám, ani od nikoho, koho znám jen povrchně. Nejsem sběrač, někdo je, tak rozesílá žádosti o přátelství každému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
26.10.19 09:54

Ne, protože ho neznám. Ale jsou lidi, kteří žádají o přátelství všechny z okruhu známých svých známých, takže bych za tím nic zvláštního nehledala a taky mám v přátelích některé manžele svých kamarádek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6207
26.10.19 09:55
@ZuzkaPeta píše:
Facebook tohle sám neodesila. Odesílá jen spamy ale žádost o přátelství ne :)

Manželovi se to už stalo, že mu někdo odklikl přátelství, aniž by ho znal, pak si ho smazal. Nebo mi posílal v mesengru výzvu od nějakého přítele ke hře, aniž by to byla pravda apod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.19 09:55

Já to včera přijala :oops: ale teď si říkám že kolegyně může vyvodit nějaké závěry

• Citovat
  • Nahlásit
19
26.10.19 09:57
@Anonymní píše:
Já to včera přijala :oops: ale teď si říkám že kolegyně může vyvodit nějaké závěry

No uvidíte:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.19 09:58

Cizímu bych žádost nepřijala, říkala jsem si je to její manžel, jsou normální slušná rodina tak co. Když mi pošle žádost úplně cizí člověk, nepřijmám

• Citovat
  • Nahlásit
4048
26.10.19 10:01

Jeeej vůbec bych to nehrotila, někteří lidi jsou blázni a posílají žádosti o přátelství, aby nějaké přátele na FB měli. Takových jsem znala. Vůbec bych na to nebrala ohled.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3253
26.10.19 10:01
@Anonymní píše:
Já to včera přijala :oops: ale teď si říkám že kolegyně může vyvodit nějaké závěry

pokud si s ním nebudeš vypisovat na msg, tak ho tam klidně nech, to by kolegyně musela být stíhačka, aby jí toto vadilo :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat