Manžel má asi jinou "BEZ CENZURY"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yoy
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 08.02.18 14:20
Manžel má asi jinou "BEZ CENZURY"

Jak to doopravdy bylo :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 08.02.18 14:22

Ja to přestala sledovat, tak ze netuším to uz ta diskuze není ci co? :lol:

Yoy
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 08.02.18 14:24

@jestericka34 je furt, ale mna zaujimaju nazory, ktore tam nik nemaze, takze pokial chces a fandiš zakladatelke anonym tak ta je porad :) :mavam:

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 08.02.18 14:29

Nefandím nikomu, ani zakladatelce, jelikož ma tendence nahlodavat ostatní členy a pak dela mrtvého brouka.Tak ze jsem to přestala sledovat. :lol: @Yoy jen proste nevím proc by si to zakladatelka vymyslela, to ze by se někdo vazne tak nudil? A hlavně co by z toho mela? Úplně novej profil nemá…

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 08.02.18 14:30

Ale je fakt ze jsem nepobrala to proc tam mizi komentáře :roll:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 08.02.18 14:38

Celá ta diskuse byla divná 8o :roll:

Gorlami
Závislačka 3245 příspěvků 1 inzerát 08.02.18 14:39

Mne se to zdalo vymysleny hned po precteni uodniho prispevku. Bylo to tak divne psany a nasledne reakce zakladetelky me v tom jen utvrdily, tak jsem to hned prestala sledovat. Se tam nekdo pobil, ci co? :mrgreen:

Yoy
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 08.02.18 14:42

@Gorlami no zacali nas tam mazat a furt to tam sledoval admin a niekto to tam nahlasoval, a pak som bola ja obvinovana lebo ako prva som napisala, že po pravde sa mi to zda ako vymysel, ale slusne som to napisala nikoho som neurazala, a už to zacalo :dance:

Yoy
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 08.02.18 14:45

@jestericka34 no ja som to pak cele pisala a myslím si ako som to už pisala, že zakladatelka si myslim, že ma muza, a že ma nejaky problem, ale ze si len mysli, že ju muz podvadza a nejak si podla mna vymyslela celu situaciu ako by ho mohla načapat a pak sa do to ho nejak už vžila, keby si si to cele precitala tak ma to svoje muchy a miesto toho aby sa priznala co by bolo asi trapne tak reagovala podrazdene urazala tam ludi aj tych co jej vlastne cely cas radili no co dodat este :nevim: jasne je to len moja nejaka uvaha, ale vidis, že nie som sama :,(

Yoy
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 08.02.18 14:47

@Petruna21 taky si hovorim, hlavne ten prístup zakladatelky, najskor v role chudinky pak, nepochopenej, pak mrchy, pak hrdinky no trochu schizofrenia 8o

Premek_Orac
Závislačka 4412 příspěvků 08.02.18 14:49

Vůbec nevím, o co jde, ale pokud nějakou má, tak za to nemůže. Psali to vědci.

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 08.02.18 14:51

Ja jsem to četla, ale postupne, ne naraz. Jedine co jsem nepochopila, ze v podstatě pode toho co psala, tak mluvila s manželem a a vzápětí psala příspěvky. Ja bych to resila zr bych mluvila s manželem a na příspěvky bych kaslala. Napsala bych pak jedno velké shrnutí jak to dopadlo. Table to vypadalo, ze co řekl manžel, vzápětí napsala nam. Ale zase nemůžu cekat, ze kazdej bude jednat jako ja. Jen proste nevím proc ma někdo potřebu tohle vymyslet :lol:

Yoy
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 08.02.18 14:53

@Premek_Orac je to dosť možne a nebezpečne 8o

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 08.02.18 14:54

@Yoy Jo no :think: nechci nějak kritizovat zakladatelku ale přišlo mi to celé vymyšlené :?

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 08.02.18 14:56

Každopádně me pak poslala zprávu. Po ignoraci jsem napsala ze na te veceri na konec byla. Co mi pak poslala za pravy? Přečetla jsem jednu dal uz jsem ani nečetla. Utocila a byla hodne nepříjemná tak jsem to rovnou mazala a zrušila sledovani příspěvku.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >