Manžel má asi milenku a nevadí mi to

Anonymní
7.3.20 01:49

Manzel ma asi milenku a me to nevadi

Dobry den, jsme s manzelem pres 20let, a nejspis si nasel milenku, nejakou mladou, pri prani jsem v kapsach nasla nejake vzkazy, unrousek s obtisklimi rty, v kasliku v aute pak ruzove cigarety a zapalovac(nikdo u nas nekouri) manzel o sebe zacal vic pecovat, ma pry na tyden letet nekam do gruzie na projekt( nikde nebyl cca 13 let pracovne) tak mi je jasnd ze nekoho ma. Vzdy jsem si myslela, ze me to totalne rozlozi, ze bych to nikdy neodpustila a chlapa vypakovala, ale me je to nejak uplne jedno, ze je mezi nami nekdo treti. Chlap mi nikdy neublizil, vzdy pomohl, jak finacne tak v domacnosti, kdzy jsme lehli cela rodina tak varil a uklizel, kdyz jsem potrebovala tak se vzdy v praci trhl, kdyz vytekla treba pracka. I ted kdyz ma nejakou novou se nic nemeni, akorat se vymlouvam, ze sex ne. Ale vubec nezarlim a jsem snad i nekde uvnitr rada ze ma nejake rozptyleniy, nez strasi 30 let okoukanou zenu… :roll: kamaradka mi na to rekla ze jsem sama sobe sadistou, ze by to nezkousla, ale ja furt k muzi citim lasku a nechci aby to skoncilo, jen proto ze se zalaskoval jinde, on o odlouceni nerekl ani slovo

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3843
7.3.20 03:12

Já bych řekla že to asi přijde teprve.., že odejde za druhou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.20 03:28

Jsi dobra. Ja to mam v hlave podobne, jen z opacne strany. Spolecny zivot je o mnoho vic dulezitejsich vecech, nez jen o sexu. Sex je pud, podle me jde zachovat funcni a kvalitni vztah, i kdyz je v nem „bokovka“. Jen to nesmi prerust uecitou mez a musi byt jasne priority.
Jestli Ti chybi sex, tak mu to klidne rekni, ze kdyby chtel milenku, ze Ti to nevadi a treba ho to uklidni a nabudi.
Hodne stesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3186
7.3.20 06:05
@Anonymní píše:
Dobry den, jsme s manzelem pres 20let, a nejspis si nasel milenku, nejakou mladou, pri prani jsem v kapsach nasla nejake vzkazy, unrousek s obtisklimi rty, v kasliku v aute pak ruzove cigarety a zapalovac(nikdo u nas nekouri) manzel o sebe zacal vic pecovat, ma pry na tyden letet nekam do gruzie na projekt( nikde nebyl cca 13 let pracovne) tak mi je jasnd ze nekoho ma. Vzdy jsem si myslela, ze me to totalne rozlozi, ze bych to nikdy neodpustila a chlapa vypakovala, ale me je to nejak uplne jedno, ze je mezi nami nekdo treti. Chlap mi nikdy neublizil, vzdy pomohl, jak finacne tak v domacnosti, kdzy jsme lehli cela rodina tak varil a uklizel, kdyz jsem potrebovala tak se vzdy v praci trhl, kdyz vytekla treba pracka. I ted kdyz ma nejakou novou se nic nemeni, akorat se vymlouvam, ze sex ne. Ale vubec nezarlim a jsem snad i nekde uvnitr rada ze ma nejake rozptyleniy, nez strasi 30 let okoukanou zenu… :roll: kamaradka mi na to rekla ze jsem sama sobe sadistou, ze by to nezkousla, ale ja furt k muzi citim lasku a nechci aby to skoncilo, jen proto ze se zalaskoval jinde, on o odlouceni nerekl ani slovo

Obavala bych se, ze k ni odejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
642
7.3.20 06:39

Já jsem taky dospěla k tomu, že svému muži přeju občasné povyražení (asi obranný mechanismus po dvou letech trápení se nad tím, že mě podvádí). Ale beru to spíš tak, že ta partnerská láska ve mě umřela, proto mi to je jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6089
7.3.20 06:53
@Anonymní píše:
Dobry den, jsme s manzelem pres 20let, a nejspis si nasel milenku, nejakou mladou, pri prani jsem v kapsach nasla nejake vzkazy, unrousek s obtisklimi rty, v kasliku v aute pak ruzove cigarety a zapalovac(nikdo u nas nekouri) manzel o sebe zacal vic pecovat, ma pry na tyden letet nekam do gruzie na projekt( nikde nebyl cca 13 let pracovne) tak mi je jasnd ze nekoho ma. Vzdy jsem si myslela, ze me to totalne rozlozi, ze bych to nikdy neodpustila a chlapa vypakovala, ale me je to nejak uplne jedno, ze je mezi nami nekdo treti. Chlap mi nikdy neublizil, vzdy pomohl, jak finacne tak v domacnosti, kdzy jsme lehli cela rodina tak varil a uklizel, kdyz jsem potrebovala tak se vzdy v praci trhl, kdyz vytekla treba pracka. I ted kdyz ma nejakou novou se nic nemeni, akorat se vymlouvam, ze sex ne. Ale vubec nezarlim a jsem snad i nekde uvnitr rada ze ma nejake rozptyleniy, nez strasi 30 let okoukanou zenu… :roll: kamaradka mi na to rekla ze jsem sama sobe sadistou, ze by to nezkousla, ale ja furt k muzi citim lasku a nechci aby to skoncilo, jen proto ze se zalaskoval jinde, on o odlouceni nerekl ani slovo

A ty rozptýlení nechceš? třeba by byl tvůj muž taky rád..

Příspěvek upraven 07.03.20 v 06:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6089
7.3.20 06:54

@akavi A proč jsi s ním?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.20 06:59
@lilith1 píše:
Obavala bych se, ze k ni odejde.

Toho bych se taky obávala.
Zakladatelko, to by ti bylo taky jedno?

• Nahlásit
  • Citovat
16489
7.3.20 07:38
@Anonymní píše:
Dobry den, jsme s manzelem pres 20let, a nejspis si nasel milenku, nejakou mladou, pri prani jsem v kapsach nasla nejake vzkazy, unrousek s obtisklimi rty, v kasliku v aute pak ruzove cigarety a zapalovac(nikdo u nas nekouri) manzel o sebe zacal vic pecovat, ma pry na tyden letet nekam do gruzie na projekt( nikde nebyl cca 13 let pracovne) tak mi je jasnd ze nekoho ma. Vzdy jsem si myslela, ze me to totalne rozlozi, ze bych to nikdy neodpustila a chlapa vypakovala, ale me je to nejak uplne jedno, ze je mezi nami nekdo treti. Chlap mi nikdy neublizil, vzdy pomohl, jak finacne tak v domacnosti, kdzy jsme lehli cela rodina tak varil a uklizel, kdyz jsem potrebovala tak se vzdy v praci trhl, kdyz vytekla treba pracka. I ted kdyz ma nejakou novou se nic nemeni, akorat se vymlouvam, ze sex ne. Ale vubec nezarlim a jsem snad i nekde uvnitr rada ze ma nejake rozptyleniy, nez strasi 30 let okoukanou zenu... :roll: kamaradka mi na to rekla ze jsem sama sobe sadistou, ze by to nezkousla, ale ja furt k muzi citim lasku a nechci aby to skoncilo, jen proto ze se zalaskoval jinde, on o odlouceni nerekl ani slovo

za mě už ho nemiluješ, jen ti vyhovují výhody vašeho partnerství a zvykla jsi si na to i na něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5258
7.3.20 07:49
@Keyllah píše:
za mě už ho nemiluješ, jen ti vyhovují výhody vašeho partnerství a zvykla jsi si na to i na něj.

Taky to tak vidím. Je jí lhostejný, proto s ní nic nedělá představa, že má jinou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
7.3.20 08:00

Ono po letech asi nejsi tak majetnická na vztah. Nebo te uz treba nebavil sex a jeho to nebavilo taky tak nasel jinou kde ten sex je proste ted lepsí. na druhou stranu pokud tobe nechybí a sex nehcces tak proc ne je to cesta. On se vyradi tobe da pokoj a uvazujes spravne stejne se vrati pokud teda neni blbej a nezalaskuje se a zacne palit mosty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.20 08:00

Já si nemyslím, že je to špatný. Pokud ti to opravdu nevadí, tak mi na tom nic sadistickýho nepřijde. Já bych to tak nechtěla, ale znám lidi co to tak mají a prijde mi to ok, když to nedělá ve vztahu zle. Já jsem chlapovi řekla, že musí dodržovat tři zásady a to, že se to nikdy nesmím dozvědět, ať se chrání a žádný nemanželský děcka. Věřím mu, ale bylo pro mě zásadní mu to říct, nejsem naivní a vím, že stát se může cokoliv. Tak co nevím mě netrápí, po něčem neslídím a doufám, že jestli jednou půjde jinam, postará se, abych nic nevěděla. Ale jestli tobě to nevadí, tak prostě v pohodě, nemusíš se před nikým obhajovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
26379
7.3.20 08:18
@Anonymní píše:

Já to chápu, jak to myslíš, tak bych to teď neřešila a uvidíš jak to dopadne. Jestli nebude milenka dělat problémy.
Jinak myslím, že chlap nikam odcházet nebude, musel by být blázen, aby někde začínal znovu s mladou…
A za čas ho to přejde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5258
7.3.20 08:26
@free333 píše:
Já to chápu, jak to myslíš, tak bych to teď neřešila a uvidíš jak to dopadne. Jestli nebude milenka dělat problémy.
Jinak myslím, že chlap nikam odcházet nebude, musel by být blázen, aby někde začínal znovu s mladou…
A za čas ho to přejde..

Tak já mám pocit, aspoň ze zdejších diskuzí, že těch bláznů, co odejdou za mladou, je víc než dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.20 08:26

Tak ona je otázka, jaký sex mu chybí. Pro mne byl tak do 30 sex víceméně biologická záležitost, ale jakmile jsem zaplul do partnerského vztahu, stala se z toho vysloveně emoční záležitost - a chronický nedostatek toho druhého se snáší mnohem hůř (a jedno nejde nahradit druhým).

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama