Manžel má asi něco s mužem

Anonymní
17.10.19 22:42

Manžel má asi něco s mužem

Dobrý večer, náhodou jsem se dostala na manželův Facebook. Zapoměl se odhlásit a vyzkočila na mě konverzace s někým chlapem. Zaprvé jsem zjistila že mu poslal naší fotku při sexu(nejsem tak videt jen moje a jeho přirození). Hrozně mě to ranilo. Co má komu posílat naše fotky? Pak si taky psali že by zase mohli někdy experimentovat a jestli chce stále něco zkusit s klukem. Vubec to nechápu. Manželství nám klape, máme sex skoro každý den, manžel říká jak je teď šťastný. Čekáme spolu druhé dítě, naši vysněnou holčičku. Nikdy neměl nějake homosexuální sklony. Vůbec nevím jak se k tomu mám postavit. Mám to přejít? Vždyť kdyby k něčemu došlo je to taky nevěra ne? Jsem fakt úplně zdrcená.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
10304
17.10.19 22:53

Prostě si šmírovala, historky o tom jak se to stalo omylem si nech od cesty.

A protože si lezla kam si neměla, tak si našla věci co si neměla vidět. Soukromí není abstraktní koncept.

Jsi po zásluze potrestaná.

A buď ráda, že mí někoho s kým je schopný se bavit otevřeně a je přijímanej, když ty to neumíš. Kdybys to uměla, věděla bys o jeho fantaziích… Chceš aby on tě přijímal takovou jaká skutečně jsi? Tak bude potřeba se to naučit i vůči němu.

To že o něčem někomu píše fakt neříká nic o jeho orientaci, dokonce ani fantazie o experimentech neznamenají, že s tebou není šťastný a že se netěší na rodinu.

To že posílá tvoje fotky cizím lidem je blbé.

Tobě nezbude než držet pusu a mizerné pocity brát jako důsledek toho, že lezeš partnerovi do soukromí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.19 22:59
@Ou píše:

A protože si lezla kam si neměla, tak si našla věci co si neměla vidět. Soukromí není abstraktní koncept.

A buď ráda, že mí někoho s kým je schopný se bavit otevřeně a je přijímanej, když ty to neumíš. Kdybys to uměla, věděla bys o jeho fantaziích… Chceš aby on tě přijímal takovou jaká skutečně jsi? Tak bude potřeba se to naučit i vůči němu.

To že o něčem někomu píše fakt neříká nic o jeho orientaci, dokonce ani fantazie o experimentech neznamenají, že s tebou není šťastný a že se netěší na rodinu.

Tobě nezbude než držet pusu a mizerné pocity brát jako důsledek toho, že lezeš partnerovi do soukromí.

Jezisi ty si slepice tvl :roll: :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
67
17.10.19 22:59

@Ou nikdy v životě jsem mu nikam nevlezla. Šla jsem na jeho noťas že si něco vytisknu protože já svůj nemám. Jen jsem otevřela internet tak na mě vyzkocil jeho Facebook s mojí nahou fotkou u zprávy toho chlapa. Kdyby to na mě nevykouklo tak ho odhlásim a nikdy by mě nenapadlo mu něco prohlížet. Jsme spolu 6 let a v životě jsem neměla důvod mu někam lézt nebo něco prohlížet. Věřila jsem mu maximálně. To mám jako nechat možnou nevěru jen tak? To mi normální nepřijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.19 23:05

@Ou a myslím že co se týče fantazii jsme na tom hodně nadprůměrně oproti jiným párům. Máme asi 50 možných sexuálních hraček a používáme je velmi casto. Několikrát do týdne dělám dobře jen partnerovi a opravdu vím co se mu líbí a co ho potěší, tak že jsme k sobě maximálně otevření. Proto mě tohle hodně zranilo.

• Nahlásit
  • Citovat
126
17.10.19 23:06

@Ou
Přijde Vám tato reakce vůči paní normální? Trocha empatie by Vám neuškodila. Hájíte tady soukromí jejího muže, ale co ona? Těhotná a v situaci, kterou by nechtěl zažít nikdo z nás. Vy ji ještě tady vyčítáte, že vlezla manželovi na FB? To je snad v této situaci to nejmenší…
Upřímně nechápu, že tady poučujete paní o tom, jaká ona má být. To spíše manžel by měl být upřímný vůči své ženě a pokud má nějaké takové choutky, měl by se ji svěřit a nést následky toho, pokud má vztah jinde.

Já bych poradila se s ním o tom otevřeně pobavit. O tom přece i manželství je. Navíc s ním čekáte dítě. Proto byste měla vědět, co se člověku, se kterým žijete honí hlavou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2260
@Aja646 píše:
@Ou nikdy v životě jsem mu nikam nevlezla. Šla jsem na jeho noťas že si něco vytisknu protože já svůj nemám. Jen jsem otevřela internet tak na mě vyzkocil jeho Facebook s mojí nahou fotkou u zprávy toho chlapa. Kdyby to na mě nevykouklo tak ho odhlásim a nikdy by mě nenapadlo mu něco prohlížet. Jsme spolu 6 let a v životě jsem neměla důvod mu někam lézt nebo něco prohlížet. Věřila jsem mu maximálně. To mám jako nechat možnou nevěru jen tak? To mi normální nepřijde.

No tak se ho zeptej co to jako je ne… Je to tvůj manžel a pokud máte tak dobrý vztahy tak snad stačí se zeptat, jestli si to nechává dělat do zadku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Muži se za to stydí, ale pravda je, že muži jsou análně dráždiví a velká část z nich své fantazie přiživuje přímo chatováním na erotických portálech nebo dokonce své touhy naplní a vyzkouší to. Nicméně to nic neznamená… i tak může být s tebou šťastný. Koukni na amatery, tam je to samý ženáč v chatu na bisexuálech a spokojení taťkové od rodin :D Jen to potřebují vyventilovat, evidentně ví, že s tebou se o tom bavit nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
18

Ja teda nesouhlasim. Nemusi byt prece jeji chyba, ze se ji manzel nesveril s,, takovyma choutkama,,. Tohle vetsinou i v manzelstvi je hrozne tabu, clovek se muze stydet priznat ze ma erotickou fantazii s chlapem. Nechce riskovat nepochopeni, v horsim pripade riskovat rodinu.
Ja bych teda mlcet nevydrzela. A za ty fotky bych byla doooost nastvana!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.19 23:11

Nemluvím hned o tom, že přizvou muže do trojky. Ale znají se x let, třeba již chtěl, aby ho stimulovala na jistých místech. Většinou se už tohle setká s nepochopením… a pak to ten muž už dále “tají”…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.10.19 23:14
@Anonymní píše:
Nemluvím hned o tom, že přizvou muže do trojky. Ale znají se x let, třeba již chtěl, aby ho stimulovala na jistých místech. Většinou se už tohle setká s nepochopením… a pak to ten muž už dále “tají”…

Ano anální dráždění už jsme taky zkoušeli a manželovi se to líbilo. Občas si tím sex zpestrime. Ale když to má doma tak to nemusí zkoušet přeci jinde. Já jsem ochotná vyzkoušet vše co se mu bude líbit a on to ví. Tak že nemá důvod chodit za nějakým chlapem.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.10.19 23:16

Třeba nechodí, třeba to jen chce probrat a podráždit fantazii. Spousta mužů má na netu silácké řeči a na schůzku nikdy nedojde, stačí jim ten virtuální sex na klávesnicí. Prostě nedělala bych z toho závěry o nevěře, nebo o tom, že s Vámi nemůže být šťastný.

• Nahlásit
  • Citovat
681
17.10.19 23:21

Teda @Ou, vaše rady se mi většinou líbily a souhlasila jsem s nimi. Ale toto…
Vás se tam u tohohle nicku musí střídat víc, to není možný, nebo jste rozdvojená osobnost a teď se ukázal(a) ta nepříjemná(mný), bezcitná(ý) Ou, její(jehož) rada a,,sprcung" paní asi v tuhle chvíli nepomůže.
A vaše rada mi přijde teda dosti povrchní.
Naprosto souhlasím s @Ajinac, otevřeně si promluvit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 23:25
@Ou píše:

Bože!!! Zníš jako její zhrzený manžel, který právě zjistil, ze mu manželka na něco přišla a přes svůj stud zaujal obranou pozici. A ne jako žena, kterou jiná paní žádá o radu! Kecy si nech od cesty!! :zed: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
17.10.19 23:31

No, to mě mrzí. Pokud tě to trápí až tak moc tak ti holt nezbývá než si s ním ve velmi klidné atmosféře promluvit. V jiném případě to budeš muset prostě spolknout a zapomenout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama