Manžel má Bechtěrevovu chorobu

318
23.6.14 09:29

Manžel má Bechtěrevovu chorobu

Dobrý den a ahoj. Mému manželovi byla před několika lety zjištěna Bechtěrevova choroba, užil si své…po všech těch lécích a pokusech o léčbu mu nakonec pomáhá biologická léčba. Má postiženu nejen páteř, ale i všechny klouby. Ráda bych touhle cestou oslovila všechny, kteří mají s nemocí zkušenost - ať už vlastní či s nemocí u bližního. Ráda bych otevřela diskusi o této nemoci a co vám pomohlo - lázně /jaké/, rehabilitace, potravinové doplňky.. apod apod… prostě všechno, co vás napadne. Můžeme tak pomoci i dalším, kteří se s touto nemocí setkali :). Děkuji všem přispívajícím a ahoooj. :mavam:

Příspěvek upraven 23.06.14 v 09:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9024
23.6.14 09:34

Prosím Tě, mohla bys přiblížit biologickou léčbu, ktera Tvému muzi pomáhá? Stačí třeba i odkazy, at Ti neberu moc času. Předem velmi děkuji. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4016
23.6.14 09:39

Lazne, rehabilitace pomáhaji jen na chvili. Pak se to vraci zas do,,normalu,,. Jezdi do lazni ale kazdy rok na mesic, rehabilitace tak 4krat rocne taky cca mesicni cyky. Je to uz starsi clovek (76), cca od padesati spatna pohyblivost, na zavolani se otaci celym telem krk neotoci, neohne. Nepredkloni se, obouvani zouvani pouze lzici. Vse v urovni. Pouziva jen bezbarierovy sprchovy kout, do vany by vubec nedal nohy. Nejvyssi stupinek, ktery zdola je patnik, schod. Stravu dodrzuje dle doporuceni lekaru, stejne tak leky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
23.6.14 09:41

@Bubiii Koukni do pošty. ahoooj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3224
23.6.14 09:49

Proc zakladas diskusi, kdyz pak odpovis jen soukrome? To nechapu…pokud chces touto diskusi nekomu pomoci, tak psanim informaci do soukrome zpravy to je urcite k nicemu :think:
ma teta tu nemoc ma take, ma to uz take v celkem vaznem stadiu a je ji teprva 50 let..mela by jet do lazni a vim, ze nekolikrat uz vyuzivala velke baleni wobenzymu…
Jaka je ta biologocka lecba?
A je to pro uplnost bechterevova choroba…mas v nazvu preklep

Příspěvek upraven 23.06.14 v 09:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15699
23.6.14 09:50

Mamina cca 60 let ji má, pomáhají ji radonové lázně v Jáchymově a cvičí, cvičí, cvičí, bolí ji klouby, ale je super ohebná, právě díky cvičení, kdy si prostě zakázala ztuhnutí. Dělá si konopné masti, ty jí hodně pomáhají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4016
23.6.14 09:56
@lucindaluckatá píše:
Mamina cca 60 let ji má, pomáhají ji radonové lázně v Jáchymově a cvičí, cvičí, cvičí, bolí ji klouby, ale je super ohebná, právě díky cvičení, kdy si prostě zakázala ztuhnutí. Dělá si konopné masti, ty jí hodně pomáhají.

Zapomnela jsem na ty konopne masti, tema se taky hojne maze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9024
23.6.14 11:42

@Papia Třeba se obava toho, ze by byla narcena z reklamy, ze se zivi prodejem apod, mi se to stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3224
23.6.14 12:01

@Bubiii
No o tobe jsem to cetla-nekdy ty admini jsou na ranu-nastesti te zase odblokli :hug: :palec: aspon muzes zase poradit kdyz je potreba :hug:

No ty ted muzes posoudit jestli by zakladatelka posilala nejakou reklamu, kdyz uz mas info v poste ;)

Jsem vazne zvedava co to je ta biologicka lecba :think: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1042
12.8.19 09:54

Ahoj. Obnovuji diskusi. Manžela čeká od září biologická léčba ve formě injekcí. Zatím musel podstoupit vyšetření plic a krevní odběry. Má s tím někdo další zkušenosti? Zajímají mě spíše mladší „pacienti“ - manželovi je 29 let. Opravdu je možná remise nemoci? Úplné vymizení nečekáme, ale manžel opravdu doufá, že poleví bolesti a vrátí se mu hlavně kvalita života (klidný a dlouhý spánek, nelpění na lécích proti bolesti, cestování do hor, fitness, apod.). Já zase doufám, že ubráním léků se mu zlepší spermiogram, a podaří se otěhotnět. Děkuji za jakoukoliv reakci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14015
12.8.19 11:57
@dendishek píše:
Ahoj. Obnovuji diskusi. Manžela čeká od září biologická léčba ve formě injekcí. Zatím musel podstoupit vyšetření plic a krevní odběry. Má s tím někdo další zkušenosti? Zajímají mě spíše mladší „pacienti“ - manželovi je 29 let. Opravdu je možná remise nemoci? Úplné vymizení nečekáme, ale manžel opravdu doufá, že poleví bolesti a vrátí se mu hlavně kvalita života (klidný a dlouhý spánek, nelpění na lécích proti bolesti, cestování do hor, fitness, apod.). Já zase doufám, že ubráním léků se mu zlepší spermiogram, a podaří se otěhotnět. Děkuji za jakoukoliv reakci.

Měla jsem kolegyni v práci, zmírnilo to bolesti, nemusela tolik léků, ale že by si mohla nějak vyskakovat se říct nedá, prostě menší bolesti, snesitelnejsi život, fitness fakt ne, ale delší chůze ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat