Manžel ma FB fotky s ex-milenkou

Anonymní
25.6.20 16:18

Manžel ma FB fotky s ex-milenkou

Jak by se Vám to líbilo? Je mi to docela nepříjemné. Kdyby to měl někde v PC, ok, beru, ale takhle veřejně mi to opravdu nedělá dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.6.20 16:30

Mě by to teda stvalo i jako neveřejně. Ale mě už štve jen to pomyšlení, že nějaké vůbec přede mnou měl :)

• Nahlásit
  • Citovat
312
25.6.20 16:33

Troll

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1190
25.6.20 16:34

Štvalo by mě to, řešila bych to s ním. Ale zase na druhou stranu ví, že je tam má? Já třeba asi po dvou letech zjistila, že mám na fb fotky s ex, co nás někdo označil, nenapadlo mě je smazat, smazala jsem jen ty co jsem tam dala já. Mluvila si s ním o tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2891
25.6.20 16:36

Diskuze o antidepresivech je jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11417
25.6.20 16:36

Chlapi to tak vetsinou neresi no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9304
25.6.20 16:39
@Anonymní píše:
Jak by se Vám to líbilo? Je mi to docela nepříjemné. Kdyby to měl někde v PC, ok, beru, ale takhle veřejně mi to opravdu nedělá dobře.

jestli to dobře chápu, tak je tam má ještě z doby, kdy byl s ní? Chlap tohle prostě neřeší, a jestli s tím máš velký problém, tak mu to prostě řekni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6230
25.6.20 16:44

Je to minulost, tak co? Pokud si je pravidelně s nostalgií neprohlíží, tak bych to vůbec neřešila. Minulost odstraněním fotek nevymažeš, nezapomeneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2339
25.6.20 16:50

A mně by to bylo úplně jedno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6416
25.6.20 16:52

Tohle by mi bylo asi jedno. Vsadim se, ze ani neví ze tam ty fotky jsou. Chlapi to mají jinak. Pokud s fotkou ex v noci neusina tak nebi co řešit. Pokud té to hodně trápí tak mu to řekni, nikdo z nás to za tebe neudělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
25.6.20 16:59

Generace zen, ktera se hodnoti sebe a ostatni podle fotek na socialnich sitich :poblion:

Pokud ti tohle nedela dobre tak navstiv psychiatra. Vim, ze jsi normalni(ve smyslu bezna). Znacna cast tve generace to ma stejne(spatne). Spousta lidi Te bude mit za trolla, ale je to realita :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
25.6.20 17:01

Manžel kdysi krátce po našem seznámení chtěl vyhodit fotky, přáníčka, pohledy od své ex přítelkyni, s kterou byl 6 let. Já jsem ho v tom zabránila, místo toho jsem je dala do krabice od bot a schovala na půdu. Nemyslím si že je špatne mít vzpomínky na lidi který s námi tvořili část našeho života. I kdyby měl její fotku na FB někdy z minulosti by mi to nevadilo. Myslím, že on to ani nevnímá. Ber to s nadhledem, ať nejsi za histerku. Pokud tu fotku nemá jako úvodní nebo profilovou :D to potom utíkej pryč :rofl:

Příspěvek upraven 25.06.20 v 17:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.6.20 17:02

Je to pomerne cerstva zalezitost. Tuseni, priznani, bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
1247
25.6.20 17:05
@Anonymní píše:

Takze to neni stara fotka, ale nova vyfocena behem vaseho vztahu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9931
25.6.20 17:06
@Anonymní píše:

jako, že tě s ní podváděl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama