Manžel má milenku a nastěhoval si ji na naši chatu

4
6.3.16 16:46

Manžel má milenku a nastěhoval si ji na naši chatu

Potřebovala by jsem slyšet názory jiných, manžel začeal před 1 a čtvrt rokem každý víkend odjíždět na chatu, já se doma starala o děti 16 let a 12 let, psa a domácnost a chodím do zaměstnání. Byl tam s kamarády a jeho příbuznýmu později tam byl i častěji. Začalo mně to vadit, že není s rodinou a pohádali jsme se. V loni vrpnu jsme se pohádali znovu, ale hádku vyvolal on sám když přijel z chaty a za 14 dní opět do mě rýpal. Byla jsem na něj za to naštvaná a nepříjemná, mimo jiné udělal v létě na naši chatě ještě občerstvení a začali tam chodit lidé co často pijí alkohol. Nelíbilo se mě to.
Když jsem mu řekla, že mě mrzí jak to u nás vypadá, řekl mně, že už je pozdě. Tehdy jsem to nepochopila, od srpna 2015 až do letošního ledna vyvolával hádky a nakonec se odstěhoval na chatu. Po pár dnech jsem zjistila, že tam má nastěhovanou jinou ženu, která tam chodila už v létě popíjet. Máme dvě dcery a všechno mě to úplně sebralo, nevím co s tím, sice jsem už podala návrh na rozvod, ale pořád mi to není jedno. Také začal dělat naschváli kvůli pěnězům na bydlení. Nevím jak tohle dokázal provést a ještě si ji nastěhovat k nám na chatu, já bych mu tohle nikdy neudělala. Nakonec mi řekl, že si za to můžu sama, protože jsme se pohádali, jenže on ani jeden víkend nebyl doma za 1 a čtvrt roku. A před tím vším kolikrát vyvolal hádku a odjel třeba na delší dobu na chatu, nevím jestli by takovéhle chování některá žena strpěla aby manžel neustále odjížděl za svojí zábavou. A nakonec si našel milenku, která má pověst nevlídné ženy. Bydlíme na vesnici a to co mně udělal už vědí všichni lidi. Ale to by mně tak nevadilo, spíše nechápu jak se zachoval k naši rodině a našemu manželství, jsme manželé 17 let a před tím jsme spolu pět let chodily. Nikdy by jsem to do něj neřekla, úplně porušil veškeré své zasady. Když za ním dcery jedou na chatu tak se ještě chlubí jak se má dobře. Nějak nerozumím jeho chování a to že jěště dělá naschváli kvůli penězům na bydlení. Ještě před tím než se odstěhoval úplně tak na mě byl hrubý a dušoval se, že jinou ženu nemá ale podle jeho chování to začlo už v srpnu, proto byl najednou jak vyměněný. Jsem z toho velmi zdrcená a nevím jestli žádost o rozvod je řešení, ale nejspíš je. Děkuji za Vaše názory. Manželk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1129
6.3.16 16:56
@manželk píše:
Potřebovala by jsem slyšet názory jiných, manžel začeal před 1 a čtvrt rokem každý víkend odjíždět na chatu, já se doma starala o děti 16 let a 12 let, psa a domácnost a chodím do zaměstnání. Byl tam s kamarády a jeho příbuznýmu později tam byl i častěji. Začalo mně to vadit, že není s rodinou a pohádali jsme se. V loni vrpnu jsme se pohádali znovu, ale hádku vyvolal on sám když přijel z chaty a za 14 dní opět do mě rýpal. Byla jsem na něj za to naštvaná a nepříjemná, mimo jiné udělal v létě na naši chatě ještě občerstvení a začali tam chodit lidé co často pijí alkohol. Nelíbilo se mě to.
Když jsem mu řekla, že mě mrzí jak to u nás vypadá, řekl mně, že už je pozdě. Tehdy jsem to nepochopila, od srpna 2015 až do letošního ledna vyvolával hádky a nakonec se odstěhoval na chatu. Po pár dnech jsem zjistila, že tam má nastěhovanou jinou ženu, která tam chodila už v létě popíjet. Máme dvě dcery a všechno mě to úplně sebralo, nevím co s tím, sice jsem už podala návrh na rozvod, ale pořád mi to není jedno. Také začal dělat naschváli kvůli pěnězům na bydlení. Nevím jak tohle dokázal provést a ještě si ji nastěhovat k nám na chatu, já bych mu tohle nikdy neudělala. Nakonec mi řekl, že si za to můžu sama, protože jsme se pohádali, jenže on ani jeden víkend nebyl doma za 1 a čtvrt roku. A před tím vším kolikrát vyvolal hádku a odjel třeba na delší dobu na chatu, nevím jestli by takovéhle chování některá žena strpěla aby manžel neustále odjížděl za svojí zábavou. A nakonec si našel milenku, která má pověst nevlídné ženy. Bydlíme na vesnici a to co mně udělal už vědí všichni lidi. Ale to by mně tak nevadilo, spíše nechápu jak se zachoval k naši rodině a našemu manželství, jsme manželé 17 let a před tím jsme spolu pět let chodily. Nikdy by jsem to do něj neřekla, úplně porušil veškeré své zasady. Když za ním dcery jedou na chatu tak se ještě chlubí jak se má dobře. Nějak nerozumím jeho chování a to že jěště dělá naschváli kvůli penězům na bydlení. Ještě před tím než se odstěhoval úplně tak na mě byl hrubý a dušoval se, že jinou ženu nemá ale podle jeho chování to začlo už v srpnu, proto byl najednou jak vyměněný. Jsem z toho velmi zdrcená a nevím jestli žádost o rozvod je řešení, ale nejspíš je. Děkuji za Vaše názory. Manželk.

No ja bych řekla ze ma krizi středního veku a chytil chlapskou druhou mízu…ta se objevuje neco po čtyřicítce
Myslim ze mas pádný důvod k rozvodu, ted si dej čas a popremyslej, jestli bys mu zvládla odpustit a jestli on by se chtěl vůbec vrátit…
Cizi ženskou ve společném majetku bych ale nesnesla…a ona nemá své bydlení? Nebo rodinu? To je nějaká bezdomovkyně? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
6.3.16 16:59

KLást si otázku, zda je rozvod správné řešení, asi není na místě. Samozřejmě, že je. Je to hulvát. Chata je vaše společná? No držím palce

• Citovat
  • Upravit
1670
6.3.16 17:01
@manželk píše:

To je ale debil(pardon). Ze se nestydi hambar jeden :(. Sikovnu manzelku ma doma a 2deticky :(. Nevazi si toho. Bez neho Vam bude lip. Je to sobec a jeste vyskakuje. On by mel drzet hubu a krok. Nebyt jeho radovanek nemuselo by dojit k tyhle situaci.Je mi lito deticek a Vas. Pravnici jsou ted tak drahy :(. Doufam ze bude platit. At jen zustane si v chate a Vam vyplati odskodne bydlenim vo Vasi nemovitosti+alimenty na deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
6.3.16 17:03

Ono je nevěra a nevěra. Mně manžel nastěhovat milenku na společnou chatu, tak spíš než důvody se nerozvést hledám důvody ho nezabít. Manžel mojí kolegyně si ovšem milenku nastěhoval rovnou do jejich vícegenerační vily. Divil se, že nemá pochopení pro společné soužití s o 20let mladší „šťávou“. U všeho byly jejich 3 nezletilé děti. 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
6.3.16 17:08
@lamicina píše:
Ono je nevěra a nevěra. Mně manžel nastěhovat milenku na společnou chatu, tak spíš než důvody se nerozvést hledám důvody ho nezabít. Manžel mojí kolegyně si ovšem milenku nastěhoval rovnou do jejich vícegenerační vily. Divil se, že nemá pochopení pro společné soužití s o 20let mladší „šťávou“. U všeho byly jejich 3 nezletilé děti. 8o :roll:

No tak to je hard core :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Citovat
  • Upravit
1670
6.3.16 17:12
@lamicina píše:
Ono je nevěra a nevěra. Mně manžel nastěhovat milenku na společnou chatu, tak spíš než důvody se nerozvést hledám důvody ho nezabít. Manžel mojí kolegyně si ovšem milenku nastěhoval rovnou do jejich vícegenerační vily. Divil se, že nemá pochopení pro společné soužití s o 20let mladší „šťávou“. U všeho byly jejich 3 nezletilé děti. 8o :roll:

To je neskutecne! :,( Ze se nestydi :,(
Spravny chlap nikdy neopusti manzelku +deti. :,( Desne jednou se jim to vrati. Milenky je odkopnu a pak zisti jake to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
6.3.16 17:24
@lamicina píše:
Ono je nevěra a nevěra. Mně manžel nastěhovat milenku na společnou chatu, tak spíš než důvody se nerozvést hledám důvody ho nezabít. Manžel mojí kolegyně si ovšem milenku nastěhoval rovnou do jejich vícegenerační vily. Divil se, že nemá pochopení pro společné soužití s o 20let mladší „šťávou“. U všeho byly jejich 3 nezletilé děti. 8o :roll:

Ty pytcho 8o 8o 8o :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
17669
6.3.16 17:27
@lamicina píše:

Kdyby mělo více chlapů vícegenerační vily, určitě by to bylo úplně běžné. A ještě by chtěli, aby si bývalá a současná rozuměly, případně by ho i mohly společně potěšit. Oni v tom zábrany nemají. V každé chlapovi je harémový hrdina. :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4986
6.3.16 17:31

@manželk No, trvá to od srpna…, ale začalo ti to vadit, není s rodinou…jedna šílenost za druhou… :cert:
Jaký názor chceš slyšet? Žárlíš? Má babu? Vyvolává hádky? Jezdí za zábavou…prostě vše jen negativní. Ty jako neexistuješ, když píšeš jen samé zápory, kde jsi byla nějakých asi +- 16 let? Nic jsi neviděla, neslyšela, nežila, nemilovala?… :roll:

Chováš se jako pubescent, asi vlivem dětí.

Nevím jak se dělají schválnosti ohledně peněz na bydlení :nevim: Byl na tebe hrubý, než se odstěhoval, nerozumíš jeho chování :,(,dušoval se :roll:

Jsi zdrcená a rozvod je nejspíš řešení, jak píšeš.

Zdrcená můžeš být maximálně z toho, že jsi jaksi zapomněla, že na vše jste vy dva rodičové a manžel není dítě, které komanduješ, což ženy rády zapomínají :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kolik
6.3.16 17:50

Vim, ze to je dost off topic, ale pises, ze zijete na vesnici a manzel ma milenku na chalupe. Na co mate chalupu, kdyz uz bydlite na vesnici?

• Citovat
  • Upravit
378
6.3.16 17:59

@kolik chatu si manžel udržuje na milenky :D ne teď vážně, chlapa s milenkou na kopat do zadku!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
6.3.16 18:06

@kolik
Mně se to zvláštní nezdá. Také žiju na vsi v rodinném domě, a chatu máme. V krásné horské přírodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
6.3.16 18:12

Nevšímej si příspěvků které spíš ubližují než pomáhají, shazují tě. Proč máte chatu - nechápu proč to někoho zajímá.
Jsi ve velmi těžké životní situaci. Kromě smrti nebo zdraví v té nejtěžší. Kdo neprožil, nepochopí.
Já to mám za sebou - před pár lety. Čeká tě velmi těžké období. Bohužel, až na výjimky, to nemá cenu zachraňovat manželství. Krize středního věku - pomátl se, mozek má v trenkách. Snaž se myslet na sebe a děti a okamžitě řešit peníze a majetek - čím déle budeš váhat, tím méně vybojuješ.
Moc ti držím palce. Drž se. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6565
6.3.16 18:22

@Anturie nejseš ty chlap? napadlo mě něco velmi podobného co píšeš.

Prostě klasika chlap může za všechno… je hrubý :lol: :lol: :lol: jojo ženské u rozvodu bývají hodné a milé a myslí jen na toho svého.

Jinak pro zakladatelku : asi jsi ho musela něčím neskutečně srá.. že od tebe utekl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama