Manžel má milenku. Co s tím?

Anonymni
20.7.09 13:57

Manžel má milenku. Co s tím?

Zjistila jsem, že manžel má několik měsíců milenku. Omylem jsem shlédla jeho jednu otevřenou SMS (opravdu mu do mobilu nechodím, byla to jeho nepozornost), dala jsem si jedna a jedna dohromady. Začalo to do sebe zapadat. Vím, nebo tedy tuším, i dny kdy se pravděpodobně mohli scházet. Doma se chová naprosto normálně. Žádnou změnu na něm nepozoruji, je pozorný a stejný jako před tím. Podle dost žhavého textu SMS předpokládám, že je to vztah asi jen sexuální. Mám docela pamě't na čísla, takže jsem si číslo z kterého to přišlo i zapamatovala. Vím i o koho se jedná, je to osoba, kteru jsem neviděla, ale vím, že pracovně se několikrát setkali.
Nevím teď co mám dělat? Počkat až to přejde? Jak to ale zjistím, že je to pryč? Promluvit s tím, nebo s ní? Vůbec netuším co dál.
Budu ráda za Vaše názory nebo zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36183
20.7.09 14:24

To je normálně pořád dokola, aby se člověk začal opravdu bát. Ach jo.
Nevím, co poradit, je to děsný. možnosti asi znáš a žádná univerzální rada není, někomu to dopadne dobře, jinému špatně.
Jsou ženské, které stiskly zuby a vydržely, až to vyšumí - a ono to opravdu vyšumělo.
Asi záleží na tom, jak to cítíš ty, chceš vztah za každou cenu udržet, nebo máš chuť zabalit mu kufry?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
20.7.09 14:45

To je snad morová epidemie…
Bohužel rozhodnout se musíš sama. Zůstat či odejít… Tiše mlčet nebo udelat scénu…
Já na tom byla před 2 roky podobně. Dnes mám v občance „rozvedená“, žiju s dcerkou sama a je nám fajn. Jediné, čím Tě mohu 100% ujistit, že všechno jednou přebolí.. a bude líp.
Přeji pevné nervy, velké srdce, sílu k odpuštění a kopec sebeúcty.

Guinevra

• Citovat
  • Nahlásit
9868
20.7.09 14:45

Záleží, co vlastně chceš - jestli mu jednu vrazit a udělat bengál nebo jestli chceš milenku odstranit ze života - nebo taky můžeš chtít nic nevědět…

Co bys nejraději?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
20.7.09 14:56

Nechci od manžela odejít, přijde mi to neúměrné zahodit tolik let našeho soužití kvůli nějaké aférce (tedy já k tomu tak přistupuji, hlavně kvůli tomu jak se doma pořád chová, říkám si, že kdyby to bylo mezi nimi něco víc, tak by to třeba chtěl řešit on sám). Ale co taky vím, že asi nechci z toho vyjít jak ta puťka, co bude dělat že nevidí a neslyší. Nejsem na histerické scény, nechci aby mi denně nosil do práce pugéty a neustále se mi omlouval. Jsem ochotná se s tím smířit, že mě podvedl. Jen nechci aby si myslel, že si se mnou může takhle zacházet. Nechci být ta u které všechno projde.
No nevím, trošku se mi to v hlavně rovná už jak to píšu, tak vám moc děkuji za vaše podněty k mému přemýšlení.

• Citovat
  • Nahlásit
926
20.7.09 17:10

Já bych to řešila nějak podobně, jako jedna moje známá: napsala oné dámě sms, něco v tom smyslu, že jestli má o manžela zájem, že si k němu může vyzvednout i ty špinavé slipy a ponožky, které ke vztahu neodmyslitelně patří.
Před ním to vůbec nezmiňovala, s onou milenkou se vůbec nebavila. A za krátkou dobu to fakt skončilo.
Pokud si chceš manžela „ponechat“, tak nemá smysl mu dělat scény a té oné také ne. Prostě elegantně jim tak dát najevo, že o nich víš, a tím to končí. Ať se drahoušek sám rozhodne, bez velkých hádek s tebou, co s tím chce dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48576
20.7.09 17:29
Evikk píše:
Já bych to řešila nějak podobně, jako jedna moje známá: napsala oné dámě sms, něco v tom smyslu, že jestli má o manžela zájem, že si k němu může vyzvednout i ty špinavé slipy a ponožky, které ke vztahu neodmyslitelně patří.
Před ním to vůbec nezmiňovala, s onou milenkou se vůbec nebavila. A za krátkou dobu to fakt skončilo.
Pokud si chceš manžela „ponechat“, tak nemá smysl mu dělat scény a té oné také ne. Prostě elegantně jim tak dát najevo, že o nich víš, a tím to končí. Ať se drahoušek sám rozhodne, bez velkých hádek s tebou, co s tím chce dělat.
:lol: :lol: :lol: to mi přijde jako super řešení pokud nechceš bourat vztah :wink:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
20.7.09 18:36

Evikk tak to je super reseni. :)Baze at mu baba aji pere a nejenom su..Petra

• Citovat
  • Nahlásit
14002
20.7.09 19:26

holky to udelala kamoska, sbalila mu kufry, hlavne spinavy pradlo, vsechno co poradne smrdi, pak jeho sbirku plechovek a pivnich tacku a odvezla to te slecne, se slovy, ze je rada, ze se konecne nekdo nasel, kdo ji ulehci zivot…
za 2 hodiny byl manzel doma, zadny rev, zadny krik , zadna milenka

ja si rikam, ze jestli mi to manza nekdy udela, tak bude zamilovanej, coz uz bude stat tak za prd, ze pujdeme od sebe :roll:

ale moje mama se mnou byla sama o myho 1 roku a musim rict, ze jsme byly fakt v poho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
20.7.09 19:29

Petro, když to vono se jim, bestiím, nechce :). Ony si jen vyžrat to nejlepší a pak ho zase vrátit domů na „přeprání“ a chtěj ho zase v čistym.

K milenkám jsem nemilosrdná, jako pardon, ale fakt je NESNÁŠÍM!!!
U mě jsou to nuly, který musely ukradnout chlapa jiné, nedokázaly si najít volného… ble.
A dvakát ble, když věděly, že má ten chlap doma malý děti. Ten jejich argument „ale to mě fakt nezajímá“, prostě neberu. Jsou to hyeny, který připravují děti o tátu a přála bych jim, aby jednou musely řešit to samý: vysvětlovat svým milovaným dětem před spaním: A proč nám taťka nepřijede dát pusu???? :( A kde vůbec je???? :(

• Citovat
  • Nahlásit
926
20.7.09 19:40

Nechci se zastávat milenek, ale „na tango musí být vždycky dva“ :D
Na jedné straně můžeme dávat vinu milence, které je jedno, že chlap má doma děti, na druhou stranu ty děti má doma ten chlap, který je nevěrný a rozum by měl mít především on. A další otázka je nasnadě: proč má potřebu být nevěrný? … nemyslím si, že je všechno tak černobílé a dá se takto zevšeobecňovat … dost často každý ze zúčastněných přispěl svou troškou do mlýna, někdy je chlap záletník, někdy je to pouze nymfomanská milenka a někdy nevhodná manželka, od které manžel utíká jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48576
20.7.09 19:41

Anonymní a proč by tu ženu-milenku mělo zajímat že má jinde rodinu?
To by snad mělo zajímat ty chlapi než ty ženský!Málokteré žena řekne máš doma ženu jdi za ní.Já teda taková jsem,ale nejsem naivní abych to čekala i od jinejch.Chlap muže za vše a tím spíš když té milence vypráví jakou má doma čuzu co s nim nespí a je s ní jen kvuly dětem,na to skočí hodně ženskejch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9868
20.7.09 19:44
Anonymni píše:
Petro, když to vono se jim, bestiím, nechce :). Ony si jen vyžrat to nejlepší a pak ho zase vrátit domů na „přeprání“ a chtěj ho zase v čistym.K milenkám jsem nemilosrdná, jako pardon, ale fakt je NESNÁŠÍM!!!
U mě jsou to nuly, který musely ukradnout chlapa jiné, nedokázaly si najít volného… ble.
A dvakát ble, když věděly, že má ten chlap doma malý děti. Ten jejich argument „ale to mě fakt nezajímá“, prostě neberu. Jsou to hyeny, který připravují děti o tátu a přála bych jim, aby jednou musely řešit to samý: vysvětlovat svým milovaným dětem před spaním: A proč nám taťka nepřijede dát pusu???? :( A kde vůbec je???? :(

No, hele, na druou stranu - MILENKA tě nepodvádí, to dělá jen tvůj chlap - a protože jsem pro rovněprávnost (to není překlep, jen se mi tohle zkomolené slovo líbí - ani nevím, jestli je ze Zeměplochy nebo z pana Kaplana) odmítám dělat z chlapa nesvéprávné zvířátko lehce manipulovatelné zlou zákeřnou milenkou. Ono se stát může, občas k nevěře člověk přijde jak slepý k houslím, ale snad máme nějaké sebeovládání a mozek, no ne?

Fakt nesnáším názor, že za všechno můžou jen ženské.

Ovšem sbalit špinavé prádlo a odvézt ho k dané slečně nebo paní je bezva nápad :) Jen nevím, zda bych do toho šla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
20.7.09 19:50

Když já vidím ve svém okolí, jak jednoduchý je zblbnout ženatýho chlapa!!! A tím spíš, když má doma mimino a manželka neví, kde jí hlava stojí!

Jenže já jsem -BOHUŽEL? - ten typ, co je vrací domů :(.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
20.7.09 19:52

Jo a miluju tuhle „hlášku“ - no asi MĚL POTŘEBU být nevěrný!!

ano, měl.. protože doma se po něm občas něco chce, doma na něj občas není čas, když se ženská věnuje dětem.
Ale milenka má oči jen pro něj, milenka mu říká, jak je úžasný a nic - krom sexu - po něm nechce.
No tak já nevím - ale zdá se mi, že ta milenka to má fakt malilinko jednodušší - nebo ne?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama