Manžel ma své děti v péči, ale odpovědnost nechává na me

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 15:17

Manžel ma své děti v péči, ale odpovědnost nechává na me

Ahojky. Manžel dostal do pece své syny. Chvilku po tom co jsme spolu začali žít. Je to už přes 3 roky. Poslední delší čas se ale nestará. Hodně to vystupňoval a veškerou odpovědnost nechává na me. Me se to přestává líbit protože začal dost pit, přespava u svého táty nebo mamy kteří si taky rádi prihnou části. A co je doma neřeší. Do toho mi vše vyčítá to Ja jsem ta špatná atd. Začíná mi to hodně vadit jsem par dni před císařem a mám své 4 děti z předchozího manželství. Dělám co mohu sle už me to ani popravdě nebaví. Funguji na 200% a on se jen veze. Opravdu to ma byt tak jak on si mysli ze ženská manželka se ma a musí postarat i o jeho děti protože je to ženská? Nebo by podle me
Mél byt odpovědný a starat se o
Své děti o které tak bojoval aby je v péči měl? Podotýkám třeba nepřijede 4 dny domu spí u mámy pijou píše mi kraviny pak přijede omlouvá se a pak to jede zase nanovo. Omlouvám se za dlouhé psaní ale asi jsem se potřebovala svěřit. Dekuju všem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10343
17.10.21 15:20

Takže máte dohromady cca 7 dětí? A všechny jsou na tobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26941
17.10.21 15:22

Tak v pořádku je to, či vyhovuje oboum stranám
Nicméně mít na starosti 4 nebo 6 děti už mi prijde asi vcelku jedno. :lol:

Spíš se divím, že řešíš péči o jeho syny, a ne jeho pití, které je příčinou. Péče o děti je podle mě až druhotný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71482
17.10.21 15:23
@Anonymní píše:
Ahojky. Manžel dostal do pece své syny. Chvilku po tom co jsme spolu začali žít. Je to už přes 3 roky. Poslední delší čas se ale nestará. Hodně to vystupňoval a veškerou odpovědnost nechává na me. Me se to přestává líbit protože začal dost pit, přespava u svého táty nebo mamy kteří si taky rádi prihnou části. A co je doma neřeší. Do toho mi vše vyčítá to Ja jsem ta špatná atd. Začíná mi to hodně vadit jsem par dni před císařem a mám své 4 děti z předchozího manželství. Dělám co mohu sle už me to ani popravdě nebaví. Funguji na 200% a on se jen veze. Opravdu to ma byt tak jak on si mysli ze ženská manželka se ma a musí postarat i o jeho děti protože je to ženská? Nebo by podle me
Své děti o které tak bojoval aby je v péči měl? Podotýkám třeba nepřijede 4 dny domu spí u mámy pijou píše mi kraviny pak přijede omlouvá se a pak to jede zase nanovo. Omlouvám se za dlouhé psaní ale asi jsem se potřebovala svěřit. Dekuju všem

A proč jsi s ním porizovala další dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7575
17.10.21 15:28

To zas bude pribeh.
Takze sedm deti a porizujete si osme. No to mi uplne staci, abych byla v obraze.,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2502
17.10.21 15:29

Sedme dite. Hmm. Co dodat. Ze je tvuj manzel ochlasta, je tvuj nejmensi problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9907
17.10.21 15:31

Tak přiznávám bez mučení, že mít na krku prakticky sedm dětí, asi chlastám taky 8). To samozřejmě není pobídka pro zakladatelku.

Příspěvek upraven 17.10.21 v 15:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10377
17.10.21 15:32

Proč řešíš jen péči o jeho syny, on se za daných okolností asi nestará o nic.
Co to poradit nevím, uživíš se sama? Teď nebo v budoucnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245

4+2 na svete a k tomu bylo potreba jeste sedme? Tebe mi lito neni, mas mit rozum, ale tech deti jo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26941
@Jana525 píše:
To zas bude pribeh.
Takze sedm deti a porizujete si osme. No to mi uplne staci, abych byla v obraze.,
Špatně počítáš. 4+2 +1 před vyloděním.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11949
@ontarova.stara píše:
Tak přiznávám bez mučení, že mít na krku prakticky osm dětí, asi chlastám taky 8). To samozřejmě není pobídka pro zakladatelku.

Chtěla jsem napsat to stejný :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7332
@Anonymní píše:
Své děti o které tak bojoval aby je v péči měl? Podotýkám třeba nepřijede 4 dny domu spí u mámy pijou píše mi kraviny pak přijede omlouvá se a pak to jede zase nanovo. Omlouvám se za dlouhé psaní ale asi jsem se potřebovala svěřit. Dekuju všem

Moc to nepoužívám, ale co jsi chtěla, to máš. Nebyla jsi bezdetna svobodná, abys nevěděla, do čeho jdeš. Tak teď preju hodně štěstí, ty si nějak poradíš. Tipuju že sbalis dalšího a vyrobíte si další miminko. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459

@PaníBovaryová @VitaminC těch dětí může být klidně 10 :D zakladatelka nepíše kolik synů manžel má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8097
17.10.21 15:33
@Anonymní píše:

Ty jsi troll, že jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27514
17.10.21 15:39

No, mě by taky nebavilo mít doma 6 dětí :nevim: asi jsi věděla, že to zvládneš, když čekáš další.
Fakt někdy valím bulvy 8o co je za rodiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat