Manžel masturubuje, ale sex není

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
100
18.1.22 16:10

Manžel masturubuje, ale sex není

Ahojte, asi se musím vypsat, protože to na mě dost doléhá.
Máme roční dítě, první sex po porodu jsme měli až po sedmi měsících. Měli jsme ale hodně zdravotních problémů s miminkem, tak to chápu, že jsme měli myšlenky jinde.

Od tý doby jsme měli sex zase jen jednou- po 3 měsících. Já už byla vyhořelá a rezignovaná, že ten náš vztah za nic nestojí. Chyběla mi ta blízkost a intimita, měla jsem pocit, že jsme si natolik vzdálený, že už ani nejde udělat nějaký krok, aby se to spravilo. Do toho jsem vždycky objevila hromadu kapesníků a bylo mi jasný, že sám si to dělá a masturbuje. Kvůli tomu jsem se ještě víc zasekla, protože se mi honilo hlavou, že sám si to dělá a mě k tomu absolutně nepotřebuje. Už ho nepřitahuju, nedělám to dobře, nejsem žádaná, moje sebevědomí kleslo úplně na dno.
Pak jsme se ale večer spolu vyspali a já jsem mu další den řekla všechny tyhle pocity, co jsem popsala výše. Ještě jsem dodala, že mi to prostě chybí a nechci to mít jen jednou za 3 měsíce nebo ještě dýl. Že nemůžu udělat první krok, když od něj nedostávám žádnou odezvu, žádné náznaky, že mě chce. Že se chci víc poznávat, abychom si řekli, co se nám líbí a co ne. Ještě doteď jsme si to ale neřekli.

Myslela jsem si, že když jsem k němu byla upřímná, že se to změní. Opak je pravdou, protože to je zas tam, kde to bylo.
Hned po týdnu jsem objevila kapesníky, masturboval. Za 4 dny zase, to bylo včera. Myslel si, že už spím, ale já to slyšela. Pořád říká, jak je z práce unavený, že hned zalehne a spí. Ke mně se žádné náznaky nekonaji, že mu chybím nebo tak. Radši si to bude dělat sám a já mu jsem úplně ukradená, jaký mám potřeby a jak se cítím.
Vždycky dopoledne mi píše z práce, jak se máme, co děláme. Dneska jsem mu neodpověděla, mám vztek, ale říct mu to nemůžu. Hned odepsal, jestli se s ním nebavím. Přišel domů, ani nepozdravil, já jeho taky ne a asi to zase bude tichá domácnost. Zase budem jak dva spolubydlící, ne jak dva manželé, co touží po společném času a intimnostech.

Prožívá někdo něco podobnýho? Jak se zbavit toho pocitu, že když masturbuje, tak se cítím odkupnutá, nežádaná a nedostatečná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1340
18.1.22 16:21

Sedněte si a znovu to proberte. Mlčením si přeci ani jeden nepomůžete.
Já tě chápu. My ač teď v těhotenství máme sex, tak to je málo a chybí mi celkově ta intimita okolo. Ovšem taky si to někdy z potřeby udělám rychle sama, protože vím, že mi to kvůli bolestem nebo třeba únavě večer nepůjde. Ale nikdy to nedělám tak, aby to manžel „zjistil“. Samozřejmě bych mu to nezatajila, ale vše si po sobě vždy uklidím.
Neznamená to, že manžela nemiluji, jen si potřebuju ulevit a nemám na celý ten sex energii. Ale já mám už jen pár týdnů do porodu a jsem hrozně neohrabaná. U vás ten problém je trochu jiný.
Napadá mě ještě vyzkoušet nějakou poradnu. Ale nemyslím, že by tě manžel nemiloval, spíš jen zpohodlněl a nějak se z toho nemůže a nechce vymanit. Nevzdávala bych to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 16:25

Ahoj, nemá manžel velké stresy z mimina, z prace nebo dokonce deprese?
Ja mam ted velice těžké období depresi. Driv jsem po příteli chtela sex i několikrát denně, ted uz spolu par měsíců nespime vůbec. ALE můj spodek svoje potřeby pořád má, tak si to dělám taky sama ručně, zároveň ale na sex s přítelem (ani s nikým jiným) nemam ani pomyšlení. V našem vztahu se nic nezměnilo, milujeme se nade vše a klape nám to, je mou obrovskou oporou.
Zkus zapatrat u manžela, jestli je v pohode, nehazela bych rovnou flintu do zita, třeba te silene miluje, ale jeho stavu mysli je to proste momentálně lepší takto, jako mne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 18:04

@yna194 mám to podobně jako vy. Neměli jsme sex už téměř 3 roky. Naposledy když mělo dítě půl roku a to byl sex, že jsem si připadala jak matrace a ne žena. U nás žádné zdravotní problémy s dítětem ani se mnou. Manžel tedy masturboval i před dítětem, ale to byl sex aspoň jednou týdně. Teď vůbec. Já chci mám a hrozně velkou. Máme tedy i jiné problémy ve vztahu. Chtěla jsem abychom šli oba do poradny. On to odmítl, tak chodím sama. No a řešení… Nemám. V poradně mi řekli-naznacili, že by bylo fajn odejít. Jenže v dnešní době, odcházet s dítětem? :nevim: na to nemám odvahu. Takže až se někdo na obzoru objeví, podlehnu a výčitky mít nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 18:12

Máme úplně to samé.. milujem se máme se radi ale sex nám moc nejde..nedávno jsme si sešli a peomluvili o tom. Řekla jsem mu ze vim ze si to děla často a jestli není chyba ve mě.. ujistil mě ze není a ze si to chlapy dělaj i když se ženou spi.. je to proste potřeba každého, tak jsem se s tím smířila. Musím dodat ze náš sexuální život jsem zkazila já. Jsem hodně stydliva a dělá mi problém se před někým vsleknout. Takže sex jen za tmy, stereotip a nuda. Po 3 letech stále nejsem schopna se pritelovi ukázat..
z vlastní blbě zkušenosti mě napadlo.. co kdyby jsi mu připravila něco hezkého? Chlapy na to jsou.. teda pokud nejsi jako já a mas s tím peoblem. :oops:. Začni sama, urcite neodmítne

• Citovat
  • Nahlásit
Jolka86
18.1.22 18:28

Musíte o tom mluvit, snažit se oba něco změnit. Když už není samotný styk, mazlit se, dotýkat, hladit, líbat. Mít radost z vzájemné blízkosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 20:31

Taky to tak mame. Ani jeden ale sex nepotrebujeme, dela si to sam. :roll:
Ja ho asi nepritahuju a kdyz uz sex je, tak jednou za mesic treba i dyl. Ja mam problem, ze ho ani temer necitim. :? a vubec si to nijak neuzivam. Jo a nemazlime se, ani nelibame. Zadna intimita.

• Citovat
  • Nahlásit
Jolka86
18.1.22 20:34
@Anonymní píše:
Taky to tak mame. Ani jeden ale sex nepotrebujeme, dela si to sam. :roll:
Ja ho asi nepritahuju a kdyz uz sex je, tak jednou za mesic treba i dyl. Ja mam problem, ze ho ani temer necitim. :? a vubec si to nijak neuzivam. Jo a nemazlime se, ani nelibame. Zadna intimita.

Proč jste spolu?

• Citovat
  • Nahlásit
8985
18.1.22 20:39

Svět se v p.rdel obrací… chlapi přestali shukat :roll: 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 21:55
@Jolka86 píše:
Proč jste spolu?

Jsme spolu 10 let, mame dite. Mam si hledat noveho chlapa kvuli sexu? To asi ne. :think: Ja si nestezuji, jen jsem psala svoji zkusenost.

• Citovat
  • Nahlásit
23379
19.1.22 09:28

Šílený, ještě, že jsem měla to štěstí a žádnýho nešukavce jsem nikdy neměla doma. Nevím, jak bych to se svou živočišnou náturou řešila. Asi litinovou pánvi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8985
19.1.22 11:48
@Betty MacDonald píše: Šílený, ještě, že jsem měla to štěstí a žádnýho nešukavce jsem nikdy neměla doma. Nevím, jak bych to se svou živočišnou náturou řešila. Asi litinovou pánvi…

Jo je to fakt očistec. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23379
19.1.22 11:56
@Královna Kosmíru píše:
Jo je to fakt očistec. :roll:

To jo, neumím si to představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
19.1.22 14:30

Tak v první řadě mu poraď, ať ty kapesníky splachuje třeba do záchoda, masturbant jeden! Hned budeš mít lepší pocit, když je nebudeš nacházet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
21.1.22 12:33

To mu radit fakt nebudu. Tak jste mi moc nepomohli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat