Manžel mě dvaceti letech podvádí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.7.22 23:22

Manžel mě po dvaceti letech manželství podvádí

Ahojky všem. Jsem tu nová a nevím, zda jsem si přišla pro rady, nebo se spis vypovídat. Je mi 39 let. S manželem jsme spolu od našich 15. let, brali jsme se, když nám bylo 19. Takže on byl můj první a já jeho. Celkove jsme spolu 24 let, z toho 20 manžele. Všechno nám klapalo celou dobu v pořádku. Samozřejmě, že za ta léta proběhlo několik výměn názoru a tak, ale s klidem mužu říct, ze jsme vlastně měli klidný vztah po celou dobu. Až do teď. Máme dvě děti, dceři je 18 let a synovi 15. Manžel je IT technik, v práci má jen ranní. A tímhle se dostáváme vlastně k věci. Asi před třemi mesici mi říkal, ze k nim má nastoupit nová kolegyně. Já celou tuhle informaci vypustila, pracuju jako zdravotní sestra a studuju dálkově ještě vysokou školu, takže jsem toho měla nad hlavu. Manžel nikdy moc nikam nechodil, sem tam zašel s kolegy na pivo a nebo přišli k nám na grilovačku. Ale asi měsíc na to, co nastoupila nová kolegyně začal chodit pořad pryč (ted uz vím proč, ze). Klidně i na noc, sem tam na víkend. Nikdy mi nedal důvod k tomu, abych mu nevěřila a nejsem žádná semetrika, takže mu nic nezakazuji, ani v tu dobu me nenapadlo, co za tím muže stát. Doma se totiž choval naprosto jako dřív, sex probíhal jako dřív, nebyl odtažitý nic. Jeden večer šel do sprchy a neustále mu nekdo volal. Ja se podívala a tam napsáno.. no říkejme ji třeba Katka a srdíčko u toho. Nevím co ho napadlo, když uz chtěl podvadet, měl si aspoň zaheslovat mobil. V tu chvíli mi začalo vše tak nějak docházet. A ačkoliv vám tu ted řeknu, ze jsem mu za 24 let nikdy nevlezla do mobilu ani do soukromí, ted jsem to udělala. V galerii jsem nasla videa, která byla zrovna toho data, kdy byl na víkend pryč. Tam si natáčel již zmíněnou,,Katku” jako ho orálně uspokojuje. Dále i samozřejmě videa, fotky z jiných aktivit. Byla jsem v šoku, vše jsem mu řekla, ruce se mi klepaly.. A on ani nezapiral, řekl, ze to bylo jen chvilkove poblazneni, ale ze me miluje a ze to hned ukončí, ze klidně změní i práci. Dokonce i brecel, klecel, prosil. Ja uz se na nej ale nemůžu ani podívat, je mi z nej zle a pochybuju, ze mu budu schopna někdy znovu věřit. :,( Uz je to týden, on si vzal dovolenou, je doma a čeká, až mu řeknu, co bude. I děti si začínají všímat, ze není něco Ok. Proboha, co mám dělat? :(
Prosím anonymně, jsou to citlivé údaje. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3971
3.7.22 23:39

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3971
3.7.22 23:42

:hug: To je mi líto. Rada není. Dej si čas. Hodně času a uvidíš. Týden je hodně málo. Jestli máš chuť, klidně ho nech odstěhovat. Ale věř, že už nic nebude jako dřív 😕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10636
3.7.22 23:51

No… babo raď co. V prve řadě je mi to líto!!! Myslim, ze byste měli navštívit nějakeho odborníka. Trvala bych na tom. Da ti rady jak to překonat. Jasne je, ze pokud to budeš chtit řešit odpuštěním… tak už to nesmíš nikdy vytahnout jako zbraň… a to chce sakra pevný charakter. Myslim ale, ze ty jsi frajerka. Píšeš racionalně a jsi vyzrálá vyrovnaná žena podle psaní. Určitě bych se ale vložila do rukou nějakeho paroveho terapeuta. Za další to chlapečkovi nedavej zadarmo.. a bud trichu mrcha… ať sebou chlapec sméka a kouka te rozmazlovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10636
3.7.22 23:54
@cverunka píše: :hug: To je mi líto. Rada není. Dej si čas. Hodně času a uvidíš. Týden je hodně málo. Jestli máš chuť, klidně ho nech odstěhovat. Ale věř, že už nic nebude jako dřív 😕

Ale bude. Nevera je v podstate kravina :roll:, nechapu proč se z toho dela takovy drama furt… přitom nevěrná je většina populace. :nevim: Člověk se misi umet nad to povznest!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21597
4.7.22 00:02

Vezmi si dovolenou a někam vypadni. Sama, s kamrádkou - k příbuzným. Bez manžela, bez dětí. Jestli jsi schopná chodit a spát pod stanem, tak se vydej na nějakou pouť - normálně po česku.

Srovnej si myšlenky a pocity.

Pak se uvidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2266
4.7.22 00:13

Když lituje, tak mu dej šanci. Protože když se s ním rozejdeš, tak to stejně budeš muset odpouštět, abys nezůstala zakyselená a zahořklá, tak mu to odpusť raději hned, s podmínkou. A začněte nanovo. Ono když studuješ, o to on má víc času, tak tam máte spolu takovéto disproporce. Prostě se nějak domluvte, když on na to čeká. A ano, ať změní zaměstnání a cokoli si za to přej. Protože ten rozvod také nebude žádná zábava a děti to též vychýlí. Já jsem vždycky přednostně pro smír.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
4.7.22 01:38

Vidět takový videa, tak bych něco takového opravdu nedokázala zkousnout.. hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7868
4.7.22 06:15

Dala bych mu šanci, nezahodila bych 24let vztahu kvůli jedné ku… Otázka je, jestli on to myslí upřímně a není zamilovaný, aby jste se pak zbytečně neplacaly ve lžích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
4.7.22 06:31

Ahoj, tvoje situace mě mrzí. Popisuješ manžela v celkem dobrém světle a snaží se. Být tebou, tak bych mu šanci dal.

Ale… nesnaž se být v roli oběti a v životě neber nic jako samozřejmost. Pokud mu šanci dáš, tak ne moc rychle, jinak je velká šance, že v tom bude pokračovat. V tom jsou tyto situace tak těžké. Ty videa, které jsi viděla, tě budou asi ničit. Jednoduchá rada na to není. Odpustit můžeš, ale zapomenout už ne a pokud tě to bude trápit dlouho, tak měj na paměti, že žádný chlap nestojí za zdravotní komplikace.

Nějakou dobu v tom teď asi musíš žít, ale nedělej tak rychle žádné rozhodnutí. Vím, ze je to těžké, ale nech ho ať se snaží a řekni mu, ať na tebe netlačí. Rozhodni se až na základě toho, jak se bude snažit po nějakém čase.

Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2467
4.7.22 06:39

Lehko se to rádi, ale když se tak kaje, tak já bych mu za určitých podmínek odpustila (změna práce, manželská poradna,…).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1343
4.7.22 06:49

Chapu, ze to nas.ere, ale zaroven to mrzi a hlavne boli. Chce to cas, az se ty nejostrejsi hrany zacnou obrusovat…
Deti mate velke, sebrala bych se a na tyden minimalne vypadla, asi nejaky relax pobyt na uklidneni nervu a tak…
Nemate nejakou kamaradku., se kterou muzete treba k mori? Nebo aspon po CR, jen bych S NIM nesedela doma…
Dala bych vasemu vztahu sanci, je nesmysl vztah po tolika- peknych letech poslat do kopru. Manzelovi na vasem vztahu zalezi, jinak by nebyl jako spraskany pes, ale hazel by ramena, ze je to vlastne vase chyba a tak (zazila jsem)…
Taky bych zkusila odbornika, pomuze vam, se s tim nejak aspon, ze zacatku, srovnat..
A taky se nechte pekne rozmazlovat, ma co zehlit chlapecek. A neodpusim si - boze, jak jsou nekteri naivni, da si tam jmeno a jeste srdicko. Myslim si, ze je to jeho prvni ulet a snad posledni, protoze na chvilku normalne zblbnul a vy jste mu pomohla rychle vystrizlivet a ted si teprve uvedomil, co vlastne udelal a o co muze prijit.
Ta poradna bude urcite na miste a vy odjedte, nekam si odpocinout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
740
4.7.22 06:54

Tak těžko říct jestli byla za těch xx let jediná.

Dala bych si čas…a prostor. Jela bych pryč aspoň na týden.

Na změně jeho práce bych asi trvala.
Když mu to projde příliš snadno, tak ví, že mu to projde i příště.

Na druhou stranu děti máte velké…

Co se domluvit, na tom, že taky zkusíš někoho poznat a časem se uvidí.

Já bych po mých zkušenostech dala už chlapovi volnost - za tu mou.
Protože to peklo, ten pocit. Kdykoliv mu pak pípne mobil a nebo jde s mobilem na záchod, zdrží se…ta nedůvěra, to je hnus.

Na druhou stranu bych ale v případě rozchodu požadovala střídavou péči v mé situaci…

Je dost divný, že si ji hned točil :zed:

Možná spíš lituje, že jsi na to přišla…a mám tu zkušenost, že to pak chlap jen lépe skrývá.
Zabezpečí si víc telefon atd. :roll:

Takže bych si klidně flirtovala taky.
Třeba se zajičkama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35400
4.7.22 07:20
@Anonymní píše:
Ahojky všem. Jsem tu nová a nevím, zda jsem si přišla pro rady, nebo se spis vypovídat. Je mi 39 let. S manželem jsme spolu od našich 15. let, brali jsme se, když nám bylo 19. Takže on byl můj první a já jeho. Celkove jsme spolu 24 let, z toho 20 manžele. Všechno nám klapalo celou dobu v pořádku. Samozřejmě, že za ta léta proběhlo několik výměn názoru a tak, ale s klidem mužu říct, ze jsme vlastně měli klidný vztah po celou dobu. Až do teď. Máme dvě děti, dceři je 18 let a synovi 15. Manžel je IT technik, v práci má jen ranní. A tímhle se dostáváme vlastně k věci. Asi před třemi mesici mi říkal, ze k nim má nastoupit nová kolegyně. Já celou tuhle informaci vypustila, pracuju jako zdravotní sestra a studuju dálkově ještě vysokou školu, takže jsem toho měla nad hlavu. Manžel nikdy moc nikam nechodil, sem tam zašel s kolegy na pivo a nebo přišli k nám na grilovačku. Ale asi měsíc na to, co nastoupila nová kolegyně začal chodit pořad pryč (ted uz vím proč, ze). Klidně i na noc, sem tam na víkend. Nikdy mi nedal důvod k tomu, abych mu nevěřila a nejsem žádná semetrika, takže mu nic nezakazuji, ani v tu dobu me nenapadlo, co za tím muže stát. Doma se totiž choval naprosto jako dřív, sex probíhal jako dřív, nebyl odtažitý nic. Jeden večer šel do sprchy a neustále mu nekdo volal. Ja se podívala a tam napsáno.. no říkejme ji třeba Katka a srdíčko u toho. Nevím co ho napadlo, když uz chtěl podvadet, měl si aspoň zaheslovat mobil. V tu chvíli mi začalo vše tak nějak docházet. A ačkoliv vám tu ted řeknu, ze jsem mu za 24 let nikdy nevlezla do mobilu ani do soukromí, ted jsem to udělala. V galerii jsem nasla videa, která byla zrovna toho data, kdy byl na víkend pryč. Tam si natáčel již zmíněnou,,Katku” jako ho orálně uspokojuje. Dále i samozřejmě videa, fotky z jiných aktivit. Byla jsem v šoku, vše jsem mu řekla, ruce se mi klepaly.. A on ani nezapiral, řekl, ze to bylo jen chvilkove poblazneni, ale ze me miluje a ze to hned ukončí, ze klidně změní i práci. Dokonce i brecel, klecel, prosil. Ja uz se na nej ale nemůžu ani podívat, je mi z nej zle a pochybuju, ze mu budu schopna někdy znovu věřit. :,( Uz je to týden, on si vzal dovolenou, je doma a čeká, až mu řeknu, co bude. I děti si začínají všímat, ze není něco Ok. Proboha, co mám dělat? :(
Prosím anonymně, jsou to citlivé údaje. :roll:

To je divné, IT technik a nemá nijak zaheslovaný mobil.

Já mám tel. už snad dobrých sedm let, ale ten se prostě od začátku sám zamyká, záleží jen na mě, jak si to nastavím.
A to nemám ani otisky prstů, co mi taky nabízí.
Spíš bych měla problém ho nastavit tak, aby zůstal nezaheslovaný.

Zvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14744
4.7.22 07:27

Je to de..l.. promiň.. Ono se možná s přivřenýma očima dá pochopit, že po 20 letech chtěl poznat něco nového, ale točit se u toho? :zed:
A teď pasivně čeká, co ty? On by měl začít jednat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat