Manžel mě nechává sledovat

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 09:07
Manžel mě nechává sledovat

Asi se potřebuji vypsat a možná i poradit, jaké mám možnosti. Citlivé informace, prosím o anonym, jinak smazat. Děkuji.
Jsem téměř 11 let vdaná, jinak se svým manželem celkem 15 let. Byl to nejlepší člověk, na kterého jsem narazila. Nicméně… Poslední rok a půl má vztah s mou bývalou kamarádkou a já to vím, sama mi to napsala…Máme spolu 2 děti a já nechtěla ničit rodinu, i když jsem se moc trápila a muž se mi měnil před očima. Přesto pořád tvrdil že mě má rád a proto se ke mě vrací..Pravda je, že jsem za tu dobu dost shodila a začala se o sebe starat a pečovat, i když jsem spíš zvyklá pečovat o druhé. Ale zamilovala jsem se.. Je to asi měsíc a nedělám si iluze, že je to pan dokonalý a já nevím co. Jenže můj manžel mi začal říkat info, o kterých nikdo neví a psychicky mě deptá, nevím jestli mě nechává sledovat. Chvilku mluví tak, chvilku onak, pomlouvá mého přítele a já si připadám jako v nějakým béčkovým hororu. A rozvádět se taky nechce. Můžu s tím jít na policii? bude mi to k něčemu? Žádost o rozvod samozřejmě podám a to co nejrychleji…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 01.04.19 09:12

Jak se ke všemu staví nový partner? Kolik mu je?

Vím o jedné zname, ze její muž ji domu nainstaloval kamery a ona k nim přístup nemá.. sleduje ji všude. Mazec.

A jinak kdyby jsi byla sama i bez chlapa - manžela ale i nového muže/přítele, zvládla by jsi to?

poučená
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 01.04.19 09:12

Normální by bylo, vypovídat si to celé s manželem na rovinu.

Kfětoslava
Závislačka 2543 příspěvků 01.04.19 09:15

Věřím, že je to nepříjemné, ale co je mu do toho? Leda by to chtěl použít u rozvodu proti tobě, máš nějaký důkaz, že to tak dlouho táhne s tou „kamarádkou“? Doporučuji užívat si milence, případně si vyrobit mávátko - FRANTA JE OCAS - a občas ho na ulici zvednout. Pokud tě dal manžel sledovat a fotit, tak ať z toho taky něco má :)

Příspěvek upraven 01.04.19 v 09:16

Kfětoslava
Závislačka 2543 příspěvků 01.04.19 09:16
@poučená píše:
Normální by bylo, vypovídat si to celé s manželem na rovinu.

Až budeš mít manžela, co se tahá s tvou kamarádkou, přeji hodně štěstí při rozhovorech na rovinu. Pak tady těm méně šťastným napiš manuál jak na to :palec:

MartinKa36
Závislačka 3660 příspěvků 01.04.19 09:16

fyzické sledování je drahá věc, mnohem praktictejší je ti napichnout telefon a auto počítač sledovat tvou polohu a odposlouchavat tě, a k tomu menší akce v terénu. Ale nejpravděpodobnější je že se dostal k tvému google učtu kde jsou inforace o tvém pohybu na jakých strankach jsi byla a co jsi hledala.

Hroznej puberťák
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 09:18
@Kfětoslava píše:
Až budeš mít manžela, co se tahá s tvou kamarádkou, přeji hodně štěstí při rozhovorech na rovinu. Pak tady těm méně šťastným napiš manuál jak na to :palec:

Asi tak :mrgreen:

samá práce
Závislačka 2783 příspěvků 01.04.19 09:20

Tady pomůže oplatit mu větším kalibrem. Najmout si na manžela Viktora čističe. ;)

brisco
Závislačka 3440 příspěvků 01.04.19 09:23
@Lioness34 píše:
Jak se ke všemu staví nový partner? Kolik mu je?

Vím o jedné zname, ze její muž ji domu nainstaloval kamery a ona k nim přístup nemá.. sleduje ji všude. Mazec.

A jinak kdyby jsi byla sama i bez chlapa - manžela ale i nového muže/přítele, zvládla by jsi to?

Jak jako přístup k nim nemá? A přístup k nůžkám a lepicí pásce má? 8) bych s tím byla rychle hotová :P

Ms.Ragdoll
Závislačka 2977 příspěvků 01.04.19 09:26
@Anonymní píše:
Asi se potřebuji vypsat a možná i poradit, jaké mám možnosti. Citlivé informace, prosím o anonym, jinak smazat. Děkuji.
Jsem téměř 11 let vdaná, jinak se svým manželem celkem 15 let. Byl to nejlepší člověk, na kterého jsem narazila. Nicméně… Poslední rok a půl má vztah s mou bývalou kamarádkou a já to vím, sama mi to napsala…Máme spolu 2 děti a já nechtěla ničit rodinu, i když jsem se moc trápila a muž se mi měnil před očima. Přesto pořád tvrdil že mě má rád a proto se ke mě vrací..Pravda je, že jsem za tu dobu dost shodila a začala se o sebe starat a pečovat, i když jsem spíš zvyklá pečovat o druhé. Ale zamilovala jsem se.. Je to asi měsíc a nedělám si iluze, že je to pan dokonalý a já nevím co. Jenže můj manžel mi začal říkat info, o kterých nikdo neví a psychicky mě deptá, nevím jestli mě nechává sledovat. Chvilku mluví tak, chvilku onak, pomlouvá mého přítele a já si připadám jako v nějakým béčkovým hororu. A rozvádět se taky nechce. Můžu s tím jít na policii? bude mi to k něčemu? Žádost o rozvod samozřejmě podám a to co nejrychleji…

Pro zacatek bych si poridila dalsi telefon s predplacenkou a zacala jezdit MHD. Jestli te sleduje, tak pres telefon a auto, pochybuji, ze by daval statisice za extra servis v tomhle smeru.

Jo a ignoruj ho, vubec se s nim nebav, na to ma snad kamarádku ne, dobrej magor.

Dukazy nemáš, na policii bych zatim nechodila.

Příspěvek upraven 01.04.19 v 09:27

Lama Lama
Hvězda diskuse 52538 příspěvků 01.04.19 09:26
@Kfětoslava píše:
Až budeš mít manžela, co se tahá s tvou kamarádkou, přeji hodně štěstí při rozhovorech na rovinu. Pak tady těm méně šťastným napiš manuál jak na to :palec:

Na tom neni moc co otevřeně promlouvat. Stačí otevřeně hodit rozvodové papíry na stůl a novýho frajera hledat po rozvodu. :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 52538 příspěvků 01.04.19 09:30

Jako co je to za info? Jsi si fakt jistá, že nikdo neví? Třeba velký bratr gůgl ví kde co… Stčí se někde nechat přihlášená a je hotovo, ví , kde jsi byla. Pak spoustu sociálních sítí , sporttrackery.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 01.04.19 09:30

A co ze se nechce rozvadet? Podas zadost a hotovo. Lepsi nez s takovym psychopatem sdilet domacnost

Uživatel je onlineunuděná
Kelišová 7373 příspěvků 01.04.19 09:31

Vy jste kvítci oba teda. Tak buď se dohodněte, že budete žít každý svůj život, nebo oba ukončete paralelní vztahy a pokuste se pracovat na tom vašem :nevim: Jiné řešení není. Pokud je jeho nevěra veřejná, pak bych tu svou taky netajila, proč jako? A pak by tě nemusel nikde sledovat.

Janli
Echt Kelišová 8462 příspěvků 01.04.19 09:33
@MartinKa36 píše:
fyzické sledování je drahá věc, mnohem praktictejší je ti napichnout telefon a auto počítač sledovat tvou polohu a odposlouchavat tě, a k tomu menší akce v terénu. Ale nejpravděpodobnější je že se dostal k tvému google učtu kde jsou inforace o tvém pohybu na jakých strankach jsi byla a co jsi hledala.

Jestli zná její nick na emiminu, tak nepotřebuje ani to :mrgreen:

Příspěvek upraven 01.04.19 v 09:55

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama