Manžel mě několik let podvadí!

Anonymní
13.4.21 21:20

Manžel mě několik let podvadí!

Dobrý večer, jsem štrašne smutná a naštvaná. Naše manželství bylo spíš vždy idylické, občas nějaké malé hádky, ale nic hrozného i sex jsme měli pravidelně. V okolí a třeba i tady na emimino, jsem šlyšela různé příběhy jak partner podvadí a já si naivně myslela že mě se to nikdy stát nemůže. Připadám si jako největší blbec na světě, ještě když vím že to skoro všichni věděli a neřekli mi ani ň. Dozvěděla jsem se to tak, že k nám domů přišel nějaký naštvaný chlap a chtěl manžela zbit, tak jsem se ho ptala co si to dovoluje a že zavolám policii. Řekl že ho jeho manželka podvadí s mým manželem, já tomu nejdřív vůbec nevěřila, ještě když ani neměl žádný důkaz. Pak teda přišel manžel a ten chlap mu hned dál pěstí a řvál na něho ať se drží od jeho manželky co nejdál. Manžel byl chvíli v šoku, pak mi řekl že to byl jeho bývalý zaměstnanec, že ho jako vyhodil a tak se mu přišel pomstít. Ptala jsem se proč ale říkal, že ho jeho manželka podvadí s ním a o práci neřekl ani jedno slovo, řekl že to udělal schválně aby se mu tak víc pomstíl. Já blbka, mu dokonce věřila že na něho nechce podat trestní oznámení, protože že je to vdovec a má děti. Svěřila jsem se s tim švagrové (sestře manžela), řekla jsem jí jenom o tom že tam přišel ten chlap a že řvál že ho jeho manželka podvadí s mým manželem. Švagrová mi na to řekla, cože manžel Petry se o tom dozvěděl? 8o Seděla jsem tam pak patnáct minut jako puk, nebyla jsem schopná vůbec ničeho… Když jsem nakonec řekla jak to bylo úplně, švagrová se hned žačala vymlouvat, ale vůbec jí to nešlo. Postupně jsem se dozvěděla, že manžel měl za posledních 6 let asi 11 milenek a to ještě nepočítám ty na jednu noc. Jsem stoprocentně rozhodnutapro rozvod, manžela jsem už vyhodila z baráku, našla jsem si právníka. Jak to co nejcitlivějí řešit s našimi dětmi? Mají 5 a 8 let. Vyhoví mi soud aby měl manžel děti jen na víkend? Teď je chce do střídavě péče. Vyhoví mi soud a bude manžel platít na děti dohromady 30k, když má příjem +- 200 000? Chodím kvůli tomu teď k soukromému psychiatrovi( psychicky jsem se zhroutila a byla jsem kvůli tomu pár dnů v nemocnici). Mám kvůli tomu i psychické problémy- přehnaný strach, nenávist vůčim osobám které páchají nevěru, musela jsem se kvůli tomu přestat bavit se ségrou úplně se mi hnusí. Může to soud brát jako psychickou újmu? A tím pádem manžela nějak protestat? Beru teď i nějaké léky, s právníkem jsem se o tom zatím ještě nebavila, rozjelo se to poměrně nedávno. Jak už jsem se zmínila, skoro všichni to věděli (mojí rodiče, manželovi rodiče, moje sestra, manželovi sourozenci, naši společný známý i moje nejlepší kamarádka). Nemůžu teď ani jednoho z nich vidět, mám pocit že mě zradili. Zlepší se to časem? Myslíte že jím to někdy dokážu odpustit? Já teď myslím že ne…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1953
13.4.21 21:25

Časem možná jo, ikdyz těžko říct jestli se dá tohle odpustit, za mě totiž nepovedl jenom tebe, ale i Vaše společné děti…A teda tohle bych já nikdy neodpustila. Drž se :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3954
13.4.21 21:30

Uff, ti okolo tebe maji ale zaludek 8o takova zrada z vlastni rodiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 21:32

@alena1995 Samá jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. Nějak podvědomě doufám že jim to odpustim, s mými rodiči se teď stýkame jen kvůli dětem, já jim je buď rychle předám, nebo je s nimi nechávám samotné doma, je to neúnosné.

• Citovat
  • Nahlásit
10756
13.4.21 21:33
@Anonymní píše:
Dobrý večer, jsem štrašne smutná a naštvaná. Naše manželství bylo spíš vždy idylické, občas nějaké malé hádky, ale nic hrozného i sex jsme měli pravidelně. V okolí a třeba i tady na emimino, jsem šlyšela různé příběhy jak partner podvadí a já si naivně myslela že mě se to nikdy stát nemůže. Připadám si jako největší blbec na světě, ještě když vím že to skoro všichni věděli a neřekli mi ani ň. Dozvěděla jsem se to tak, že k nám domů přišel nějaký naštvaný chlap a chtěl manžela zbit, tak jsem se ho ptala co si to dovoluje a že zavolám policii. Řekl že ho jeho manželka podvadí s mým manželem, já tomu nejdřív vůbec nevěřila, ještě když ani neměl žádný důkaz. Pak teda přišel manžel a ten chlap mu hned dál pěstí a řvál na něho ať se drží od jeho manželky co nejdál. Manžel byl chvíli v šoku, pak mi řekl že to byl jeho bývalý zaměstnanec, že ho jako vyhodil a tak se mu přišel pomstít. Ptala jsem se proč ale říkal, že ho jeho manželka podvadí s ním a o práci neřekl ani jedno slovo, řekl že to udělal schválně aby se mu tak víc pomstíl. Já blbka, mu dokonce věřila že na něho nechce podat trestní oznámení, protože že je to vdovec a má děti. Svěřila jsem se s tim švagrové (sestře manžela), řekla jsem jí jenom o tom že tam přišel ten chlap a že řvál že ho jeho manželka podvadí s mým manželem. Švagrová mi na to řekla, cože manžel Petry se o tom dozvěděl? 8o Seděla jsem tam pak patnáct minut jako puk, nebyla jsem schopná vůbec ničeho… Když jsem nakonec řekla jak to bylo úplně, švagrová se hned žačala vymlouvat, ale vůbec jí to nešlo. Postupně jsem se dozvěděla, že manžel měl za posledních 6 let asi 11 milenek a to ještě nepočítám ty na jednu noc. Jsem stoprocentně rozhodnutapro rozvod, manžela jsem už vyhodila z baráku, našla jsem si právníka. Jak to co nejcitlivějí řešit s našimi dětmi? Mají 5 a 8 let. Vyhoví mi soud aby měl manžel děti jen na víkend? Teď je chce do střídavě péče. Vyhoví mi soud a bude manžel platít na děti dohromady 30k, když má příjem +- 200 000? Chodím kvůli tomu teď k soukromému psychiatrovi( psychicky jsem se zhroutila a byla jsem kvůli tomu pár dnů v nemocnici). Mám kvůli tomu i psychické problémy- přehnaný strach, nenávist vůčim osobám které páchají nevěru, musela jsem se kvůli tomu přestat bavit se ségrou úplně se mi hnusí. Může to soud brát jako psychickou újmu? A tím pádem manžela nějak protestat? Beru teď i nějaké léky, s právníkem jsem se o tom zatím ještě nebavila, rozjelo se to poměrně nedávno. Jak už jsem se zmínila, skoro všichni to věděli (mojí rodiče, manželovi rodiče, moje sestra, manželovi sourozenci, naši společný známý i moje nejlepší kamarádka). Nemůžu teď ani jednoho z nich vidět, mám pocit že mě zradili. Zlepší se to časem? Myslíte že jím to někdy dokážu odpustit? Já teď myslím že ne…

Tak tvoje rodina je na :poblion:. Promiň. Tohle by pro mě bylo horší než chovaní tvého manžela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10756
13.4.21 21:35
@Anonymní píše:
@alena1995 Samá jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. Nějak podvědomě doufám že jim to odpustim, s mými rodiči se teď stýkame jen kvůli dětem, já jim je buď rychle předám, nebo je s nimi nechávám samotné doma, je to neúnosné.

a zdůvodnili ti nějak rodiče, proč ti to neřekli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 21:36

@e008 Přesně, kdyby to věděla jen manželova rodina, tak nad tím možná jen mávnu rukou. Ale když si pomyslím, že to věděla moje rodina a nechala mě žít v nefungujícím manželství s manželem který mě nemiluje, je mi úplně zlé. Oni se pořád hájí, že udělali to nejlepší pro mě a děti, že mi nechtěli ublížit a prostě jen samé kecy.

• Citovat
  • Nahlásit
3334
13.4.21 21:37

Já bych se s snažila vyřešit hladkou cestou děti a rozvod, majetek. To, že jsi se zhroutila je bohužel po takovém šoku klasický průběh. Divím se, že Ti Tví rodiče, když to věděli, vůbec nic neřekli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 21:38

@ivašot. Jo, že prý udělali to nejlepší pro mě a děti, že jako nechtěli rozbíjet rodinu, a že vlastně ani moc nejde, když jde jen o sex, že jako třeba nějakému chlapovi jen jedna ženská nestačí :roll:.

• Citovat
  • Nahlásit
10756
13.4.21 21:42
@Anonymní píše:
@ivašot. Jo, že prý udělali to nejlepší pro mě a děti, že jako nechtěli rozbíjet rodinu, a že vlastně ani moc nejde, když jde jen o sex, že jako třeba nějakému chlapovi jen jedna ženská nestačí :roll:.

To neměli strach, že dotáhne nějakou pěknou nemoc?
Hele, ale musím se zeptat: jak je moźné, že jsi neměla ani podezření, když evidentně tvůj chlap zrovna diskrétní nebyl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3264
13.4.21 21:43

Troll ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4951
13.4.21 21:44
@Anonymní píše:
@ivašot. Jo, že prý udělali to nejlepší pro mě a děti, že jako nechtěli rozbíjet rodinu, a že vlastně ani moc nejde, když jde jen o sex, že jako třeba nějakému chlapovi jen jedna ženská nestačí :roll:.

To je mi líto, někdo to tak bohužel má. Hlavně ti starší. Vždyť se jen podívej na britskou královskou rodinu. Od Diany se taky čekalo, ze Charlese nechá diskrétně si užívat. Ale ta se z toho složila, viz ta její bulimie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 21:44
@Anonymní píše:
@e008 Přesně, kdyby to věděla jen manželova rodina, tak nad tím možná jen mávnu rukou. Ale když si pomyslím, že to věděla moje rodina a nechala mě žít v nefungujícím manželství s manželem který mě nemiluje, je mi úplně zlé. Oni se pořád hájí, že udělali to nejlepší pro mě a děti, že mi nechtěli ublížit a prostě jen samé kecy.

Víš, já mám opačnou zkušenost. My jsme to dotyčné řekli. Skončilo to totálním rozvratem rodiny, ale té naší - nakonec vše obrátila proti nám, jemu na chvíli odpustila, po pár letech se stejně rozvedli…

• Citovat
  • Nahlásit
3334
13.4.21 21:45
@Anonymní píše:

Udělali vůči dceři slušnou podpásovku a ještě takové primitivní výmluvy, jako bonus… :poblion:. Já bych se odtáhla a vůbec bych s nimi neprobírala žádné soukromí z Tvé vlastní rodiny. U nich zastání a podporu nemáš. Hlavně, že se jim dobře koukalo na to, že vlastní dcera je x let paroháč :cert:. Tohle bych překousávala hodně těžko, jestli vůbec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
13.4.21 21:48
@Anonymní píše:

Omlouvám se, ale z těchto argumentů tvé rodiny, na mě působí, že se jim líbila vidina těch velkých peněz tvého manžela. Že přece jedenáct milenek není nic, kvůli čemu se lidé rozvádějí :zed: nevím, prostě to na mě působí, nebo nevím, proč jinak by Ti to vlastní rodina neřekla a nechala, aby z tebe manžel za zády udělal… :nevim: Na tohle chování ze strany vlastní rodiny, bych neměla žaludek a nechci si to ani představovat, jak bych já zareagovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat