Manžel mě opustil v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 14:27
Manžel mě opustil v těhotenství

Hezký den, omlouvám se za anonym ale je to hodně osobní. Děkuji.
Vdaná jsem skoro 3 roky a s manželem jsme celkem 4 roky.
Chtěli jsme miminko a povedlo se nám po 3 měsících. jenže jak jsme to doma řekla, začal se manžel chovat divně - nepřišlo mi, že by měl radost. Vygradovalo to v pátek, kdy mi oznámil, že je unavený a jede domů k mamince. To jsem na něj vyjela, že to teda ne, že jsme taky unavená a nikam nejezdím a že musím být doma a starat se o dceru 6 let, kterou mám z předešlého vztahu.. řekla jsem mu, že je mamánek a ve vzteku at si teda jde a at si tam už zůstane. No a on se zbalil a šel. No jenže v sobotu se objevil a dobalil zbytek věcí a že končí. Od té doby mi chodí jen ošklivé sms typu, že mi už nedá ani korunu a že je pro něj konec. Miminko nechce. Dnes dokonce údajně podal žádost o rozvod. Máme byt na hypotéku na 30 let. Splátka je 15.0000 + poplatky 7.000. Do bytu jsme se měli teprve stěhovat, zatím jsme byli v nájmu. Vůbec nevím co mám dělat. Manžel se mnou odmítá komunikovat, jen max píše ty sms kde se chce hádat, tchán s tchýní jsou proti mě a dokonce mě pomlouvají, že těhotná ani nejsem, že jsme si to vymyslela aby se vrátil domů. Jsem v 6tt. Rodiče nemám kdo by mi pomohl. Pomalu se hroutím. Přes den jsem v práci ale nezvládám to. V noci nemůžu z nervů spát a je mi stále špatně. Myslela jsme si, že máme hezký vztah a že jsme skvělý pár. máme toho hodně společného a ted mě odpokl jak plesnivou bramboru co už nechce. Omlouvám se za zmatečné popsání, není mi dobře a skoro na to nevidím. Ale zvažuji co dál a nevím. Zda si miminko nechat, moc jsem ho chtěla a nebo jít na potrat a zabouchnout za sebou dveře a už toho člověka nikdy nevidět. Jen bych jen na závěr ráda řekla, že mi řekl, že jsem neschopná se o sebe postarat, že se neumím postarat o dítě a že u soudu mi to dá sežrat a nechá mi sebrat dítě sociálkou. Děkuji moc za rady, jsem na dně.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 14:34

To mě je tě líto tedy. Je blbý že máte hypotéku. Jinak manžel je tedy pěkný hulvát. A bohužel je to na tvém rozhodnutí, zda si miminko necháš nebo ne. Budeš mít ted hodně složité období bohužel. :think:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 13.12.16 14:36

Upřímně, i kdyby se chtěl vrátit, nevím, jestli bych ho zpátky vzala. Byt bych prodala, hypotéku splatila a dítě si nechala. Můžeš zůstat v nájmu, spousta lidí takhle žije.

nostress
Extra třída :D 13394 příspěvků 13.12.16 14:36

To je divné. A předtím dítě chtěl? Není v tom jiná žena?

jkra
Generální žvanilka 24908 příspěvků 13.12.16 14:37

Uprimne, sla bych asi na potrat. A zacala zit sama s dcerkou. Praci mas? Najdes si nejaky mensi podnajem.
Od ted bych s muzem komunikovala jen pisemne, nejlepe emailem.

ivunak
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 13.12.16 14:37

Bohužel neporadím, rozhodnout se musíš sama. Jen snad schovávej si od něho všechny SMS, třeba se ti jednou budou hodit. A kecat o penězích si může co chce, dítě je jeho, tak alimenty platit bude a tobě výživné do určitého věku dítěte taky.
Třeba potřebuje jen čas, aby se s novou situací srovnal, ovšem nevím, jak bych k tomu přistoupila, kdyby si to jednou rozmyslel a chtěl se vrátit. :nevim:

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 13.12.16 14:38

Pokus se hlavně zrušit tu hypotéku. Jeho výhružky pusť z hlavy, ale hlavně je nemaž. U toho soudu se ti můžou hodit.
Jsi na začátku těhotenství, ještě máš dost času naplánovat budoucnost bez něj :hug:

mau-mau
Závislačka 3191 příspěvků 13.12.16 14:42

To je hrozný… :hug: ale vzhledem k tomu, že jsi teprve 6.tt a s tím člověkem tě asi už nic dobrého nečeká, bych nad tím potratem uvažovala velmi vážně. :( Je to hrozný. Ale záleží, jak to bereš ty osobně. Zpovídat se budeš jen sama sobě. Určitě to s tvým manželem nemohl být blesk z čistého nebe, takovouhle názorovou otočku na místě fakt nechápu :nevim:…a ještě s těmi nabroušenými tchánovci za zády, no to se fakt obrň, pokud to jde. Každopádně ti držím palce. Ať se rozhodneš jakkoli, bude to těžké. :hug:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 13.12.16 14:43

Celou dobu bez problémů, a z minuty na minutu tohle? 8o To fakt není normální… Vlastně tu tvrdíte, že byl Váš muž skvělým partnerem celé 4roky, pak chcete dítě-oba a po otěhotnění on otočí, když vychovával od mala dceru? Nezahýbala jste mu (mohl Vás někdo naprášit) a on třeba myslí že dítě není jeho? Nic divnějšího jsem nečetla…
Jinak otec musí platit ženě na dítě a socislky a výhružek bych se nbýt Vámi nebála, můžete tam zajít a svěřit se, oni Vás slespoň uklidní a poradí…

nostress
Extra třída :D 13394 příspěvků 13.12.16 14:45
@holkaZ píše:
Celou dobu bez problémů, a z minuty na minutu tohle? 8o To fakt není normální… Vlastně tu tvrdíte, že byl Váš muž skvělým partnerem celé 4roky, pak chcete dítě-oba a po otěhotnění on otočí, když vychovával od mala dceru? Nezahýbala jste mu (mohl Vás někdo naprášit) a on třeba myslí že dítě není jeho? Nic divnějšího jsem nečetla…
Jinak otec musí platit ženě na dítě a socislky a výhružek bych se nbýt Vámi nebála, můžete tam zajít a svěřit se, oni Vás slespoň uklidní a poradí…

To mě už taky napadlo.

střepina
Neúnavná pisatelka 16648 příspěvků 13.12.16 14:48

Mě to přijde zvláštní, že kvůli jedné hádce boří mosty, ještě když jste se tak zadlužili a měli jste se stěhovat, možná není připravený na dítě, ale toho že ti dítě sebere se neboj, o jedno už se staráš a miminko pokud nejsou vážný duvody ti neseberou :hug:

vejilka
Závislačka 4601 příspěvků 13.12.16 14:52

Rozhodnutí je jen na tobě :( čeká tě náročné období ale já bych asi nad potratem uvažovala :( samozřejmě nikdo nemůže rozhodovat za tebe musí vědět jak to cítíš ty, jak to budeš zvládat už s tou 6letou zůstanete sami a do toho ještě prcek.Je mi to moc líto :hug:

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 13.12.16 14:57

Myslím, že nám nepíšeš celou pravdu. 4 roky jste byli skvělý pár, pak jste chtěli miminko a když jsi těhotná, tak po jedné hádce spálí manžel mosty a podá žádost o rozvod?

Zdá se mi to až nemožné, v tuto chvíli by mě opravdu zajímal pohled manžela.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16995 příspěvků 13.12.16 14:58

To je hrozny.Jak jsi na tom financne?

monna.monna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 15:01

Já bych šla do nájmu, byt prodala, zrušila hypotéku a dítě si nechala. Ale budete platit storno poplatek za předčasné ukončení hypotéky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >