Manžel mě podváděl, možná podvádí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.04.18 12:35
manžel mě podváděl, možná podvádí

Ahojky holky, momentálně se rozvádím po delším manželství…22 let, máme už větší děti,14 a 18 let. Byl nevěrný s kolegyní z práce, nejhorší je, že to byla i moje kolegyně, stále se s tím vyrovnávám. Máte některá také něco takového za sebou, odpustily jste nebo jste vztah ukončily a jak to bylo dál? Zároveň jsem také odešla z práce…poměr prý trval 4 roky…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 19.04.18 12:42

Já bych možná odpustila jednorázový úlet s cizí ženskou. Ale poměr čtyři roky a s ženskou, se kterou se denně vídáš? To je hnus :poblion: To by pro mě bylo tak strašně velký ponížení, že bych se ani na jednoho už nedokázala ani podívat.

Anonymní  19.04.18 12:46

Me podvadel s mou kamarádkou, pul roku. Jsme spolu, ale uz mu moc nevěřím. Vztah je narušeny. Trvalo mi. nekolik let, než jsem to vůbec pobrala. Nemít deti, tak bych to ukončila. On se probral, chova se hezky, ale je to tam pořád… Jenže mam pocit, ze stejně podvádí vsichni, taze si nevybereš :zed:

kontramatka
Závislačka 3067 příspěvků 19.04.18 13:01

Hnusný bastard a ona hnusná coura. Karma je zdarma. Je mi to líto. Takových let a začít znovu. Ber to jako výzvu. Měj se ráda. :hug: :hug: :hug:

LaPaloma
Kecalka 453 příspěvků 19.04.18 13:11

Aspoň že to můžeš ukončit. Představ si být na mateřské, závislá na něm a muset s ním nějak být. Koukat na něj. :pocitac: Jak přišel spokojenej.

LaPaloma
Kecalka 453 příspěvků 19.04.18 13:15
@Anonymní píše:
Me podvadel s mou kamarádkou, pul roku. Jsme spolu, ale uz mu moc nevěřím. Vztah je narušeny. Trvalo mi. nekolik let, než jsem to vůbec pobrala. Nemít deti, tak bych to ukončila. On se probral, chova se hezky, ale je to tam pořád… Jenže mam pocit, ze stejně podvádí vsichni, taze si nevybereš :zed:

Všichni ne. Každý na to nemá žaludek.
Ale promysli si, zda by Ti nepomohlo mu udělat také - až bude příležitost. Jednorázově. Jsou lidi, kterým pomůže pocit vyrovnaných účtů. Pak bys třeba mohla v sobě začít od začátku.

Anonymní  19.04.18 13:34
@LaPaloma píše:
Všichni ne. Každý na to nemá žaludek.
Ale promysli si, zda by Ti nepomohlo mu udělat také - až bude příležitost. Jednorázově. Jsou lidi, kterým pomůže pocit vyrovnaných účtů. Pak bys třeba mohla v sobě začít od začátku.

Mas pravdu, přemýšlím nad tim, protože mam nyni možnost a ne jednu. Ale asi na to nemam žaludek… Ale alespoň mne stouplo sebevědomí, které bylo na nule :lol: a nechapu ty ženský, kolegyně, kamarádka… :poblion:

Janina221
Stálice 60 příspěvků 19.04.18 13:37

Tohle je opravdu hnus a takovým ženám, kterým se to stalo, je opravdu hodně. Na jednu stranu co s takovým chlapem, který tohle udělá??? Tohle je opravdu neodpustitelné…Já bych teda neodpustila…a ani jsem nikdy chlapovi nevěru neodpustila ať to bylo s kýmkoliv. Ale něco končí proto, aby mohlo začít něco nového a věř, že pro tebe moc hezkého…Přeju ti hodně štěstí…

Anonymní  19.04.18 13:37

@Čičorečka no neměla jsem v tom jasno dva ruky, dítě chytlo v jeho mobilu SMS zprávu adresovanou jí, ale vykecával se z toho a ona měla takový kamenný výraz, že jsem tomu uvěřila, ale nějaká nejistota byla. V tomto roce jsem uhodila natvrdo a přiznali se.

LaPaloma
Kecalka 453 příspěvků 19.04.18 13:40
@Anonymní píše:
Mas pravdu, přemýšlím nad tim, protože mam nyni možnost a ne jednu. Ale asi na to nemam žaludek… Ale alespoň mne stouplo sebevědomí, které bylo na nule :lol: a nechapu ty ženský, kolegyně, kamarádka… :poblion:

Tak si ten žaludek rychle vyplechuj a udělej to. Jde i o to sražené sebevědomí. Podle mně získáš pocit nadhledu na sexualitu, kterou potřebuješ, protože byla narušená intimita. Ale když budeš jednat s rozmyslem, mohl by to být lék.
Nebo zajdi k psychologovi, co poradí.
Jedno přísloví je dost pravdivé : Nikdy nelituj toho, cos udělala, ale toho, cos neudělala.
On se manžílek nezblázní, kdyby se to dozvěděl. Kdyby ano, tak řekneš, žes to potřebovala, aby se Ti to srovnalo v hlavě a od teď to bude mezi vámi lepší. Byla bych tvrdá. A hleděla na srovnání vlastních nervů, jinak se odrovnáš a stejně to časem krachne.

Anonymní  19.04.18 13:41
@Anonymní píše:
Me podvadel s mou kamarádkou, pul roku. Jsme spolu, ale uz mu moc nevěřím. Vztah je narušeny. Trvalo mi. nekolik let, než jsem to vůbec pobrala. Nemít deti, tak bych to ukončila. On se probral, chova se hezky, ale je to tam pořád… Jenže mam pocit, ze stejně podvádí vsichni, taze si nevybereš :zed:

to je mi líto, ale myslím, že bych s ním na tvém místě nebyla…věřím, že najdu někoho, komu zase budu moct věřit…

Anonymní  19.04.18 13:47

@kontramatka tak teď se mi dostaly slzy do očí, cítím se skoro už exmanžela nemiluji, je mi smutno, dala jsem si inzerát na jednu seznamku, vzkazů bylo moc, ale nikdo mě nezaujal..

kontramatka
Závislačka 3067 příspěvků 19.04.18 13:47
@Anonymní píše:
@Čičorečka no neměla jsem v tom jasno dva ruky, dítě chytlo v jeho mobilu SMS zprávu adresovanou jí, ale vykecával se z toho a ona měla takový kamenný výraz, že jsem tomu uvěřila, ale nějaká nejistota byla. V tomto roce jsem uhodila natvrdo a přiznali se.

Tak si jeden druhého zaslouží. Ať se teda mají. svině.

Anonymní  19.04.18 13:50

@LaPaloma jenomže teď jsem bez práce, on má o děcka zájem, to jo, sehnal si byt a když se mu chce, spí tam, takže skvělé…

Anonymní  19.04.18 13:53
@Anonymní píše:
Mas pravdu, přemýšlím nad tim, protože mam nyni možnost a ne jednu. Ale asi na to nemam žaludek… Ale alespoň mne stouplo sebevědomí, které bylo na nule :lol: a nechapu ty ženský, kolegyně, kamarádka… :poblion:

Mně také právě stouplo sebevědomí, tak už jsem se chtěla dozvědět pravdu a tak se prozradili…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama