Manžel mě podvádí, máme spolu miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 20:52
Manžel mě podvádí, máme spolu miminko

Zdravím všechny maminky. Jsem novopečená maminka vymodlený, úžasný a zdravý dvouměsíční dcerky a místo toho abych si to užívala a byla konečně šťastná za to jakou mám rodinu, jsem akorát nešťastná. Zjistila jsem totiž, že za otce svoji dcery jsem si vybrala naprosto špatně! Je to asi takhle. Hodně dlouho se mi nedařilo otěhotnět, snažili jsme se 4 roky. Samozřejmě se to na našem vztahu projevilo a občas to skřípalo. Po čtyřech letech jsem za pomoci doktorů a všeho možného konečně otěhotněla a byla jsem nejšťastnější na světě :srdce: Věřila jsem, že i náš vztah se dá do pořádku a my konečně budeme ta rodina, kterou jsme si přáli. Chvíli to i tak doopravdy bylo, přítel byl nadšenej, staral se o nás a já byla šťastná. Pak ale během těhotenství byli komplikace, já byla i chvíli hospitalizovaná v nemocnici a přítel se od tý doby zase choval zvláštně. Nějak jsem to v tu dobu neřešila, soustředila jsem se na to aby hlavně naše malá byla v pořádku a všechno dobře dopadlo. Naštěstí to tak bylo a já před dvěma měsíci po tolika letech snažení držela poprvé v náručí naší holčičku :srdce: Myslela jsem, že všechno bude v pořádku. Máme přece naší malou, která je zdravá, tak jak by nemohlo? Jenže jsem zjistila, že můj manžel má už 2 roky milenku. Byla to pro mě kudla do zad, neříkám že jsem neměla nejmenší podezření, ale tak moc jsem toužila po miminku, že jsem to asi přehlížela. Taky jsem si myslela, že jestli někoho má tak přece když otěhotním tak to skončí, že kdyby to bylo něco vážnýho tak se semnou nesnaží o dítě :zed: Spletla jsem se. 2 roky mě tahá za nos a co je na tom to nejhorší tak si ji sem tahal když jsem byla v nemocnici a i když se malá narodila!! Chápete to?! Jak tohle může udělat?! Já teď nevím co mám dělat, tak moc jsem toužila po miminku, že jsem si nevšimla, že manžel už není ten s kým bych to dítě vlastně měla mít. Přijde mi, že je to úplně někdo jiný než koho jsem si brala :zed: Tímhle u mě klesnul na úplný dno, je to pro mě ubožák. Ani nevím co od vás chci slyšet, ani nevím jestli tuhle slohovku vůbec někdo docte, ale já se potřebovala někam vypsat. Teď tu sedím s malou v náručí a přemýšlím co dál. Po tolika letech jsme mohli být konečně šťastná rodina a teď budu sama s malým miminkem. Nebo byste s ním snad kvůli malé některá z vás zůstala? :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
jizvíková
Extra třída :D 12851 příspěvků 23.03.19 20:56

Tohle ale musíš vědět sama! Záleží na tom, jak to cítíš, jak jsi na tom s emocemi, zda mu věříš, zda chceš nebo nechceš být s nim

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 23.03.19 20:58

Tak v první řadě byste si to měli vyřešit spolu ne? Říct si, co chcete dal. A ruku na srdce, když se ženská ponoří do mise na otěhotnění, tak chlap jde bokem a oni se pak citi dost odstrceni. Tvůj chlap chtěl podle mě zase cítit zájem a touhu… nechci se ho zastávat, ale 4 roky jsou dlouhá doba… a vzhledem k tomu, zes měla tušení, tak si to možná měla řešit dřív. Nikdo si neprozil co vy, tak ti nemůže říct, co mas dělat. Musíte si to vyřešit spolu, mate dítě… držím palce.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 23.03.19 21:00

Já bych to nedala.., ta nedůvěra už by tam byla navždy.., navíc kolik asi muselo být lží a faleší za 2 roky z jeho strany…, hoooodně.. :zed: , takže charakter na bodu nula.. :roll: :poblion:

Uživatel je onlineHanka1
Extra třída :D 14901 příspěvků 23.03.19 21:01

Takhle - nez si ujasnis co chces to budoucna, tak zacni co nejdriv a co nejvic odklanet penize. Manzel ví, že víš?

Moravanka123
Kecalka 176 příspěvků 23.03.19 21:04

a on s ni stale je ?

edding400
Kecalka 238 příspěvků 2 inzeráty 23.03.19 21:05

Přítel nebo manžel? Nějak to tam nesedí. Jinak to co píšeš by mi stačilo… Ani vteřinu bych neváhala a s takovým xindlem bych nebyla.

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 23.03.19 21:06

No dobrá a co manžel? Jak se k tomu staví? Mluvili jste o tom? Jak si to představuje on?

lljubanka
Kecalka 119 příspěvků 23.03.19 21:10

Ahoj, moc mě mrzí, co se ti děje a rozumím ti, je to strašné. V první řadě ať se rozhodneš jakkoli, bych radila se odstěhovat, nemít ho na očích. Máš tu možnost? Dále záleží, jestli má zájem s vámi zůstat, lituje toho? Pokud ne, je to jasny, a pokud lituje měl by se sakra snažit, abys mu prominula. U mě třeba by nevěra byla konečná. Tohle já neodpouštím. Zvlᡚť když by to nebyl jednorázový úlet ale 2 roky podvodu. Miminko z tebe nesmí vycítit nějakou nervozitu tak se zkus oklepat co nejdřív. Využij pomoc a podporu rodiny, přátel..To si sedne,i kdybys měla s dcerkou zůstat sama, furt lepší než život v pochybnostech a strachu, kdy to udělá znova. Drž se. :hug:

mrav
Nadpozemská drbna 28070 příspěvků 23.03.19 21:11

Ahoj. Zapiš přítele do rodného listu dítěte - máš nárok na to, aby jsi od něj, pokud od vás odejde, dostala alespoň nějaké peníze na sebe i na dítě. Je neuvěřitelné, co se tady děje. Opustit matku s malým dítětem je hnus. Tobě přeji,ať si ke svému miminku časem najdeš správného chlapa. :mavam:

machnitko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 21:11

Pane bože, co to je za krávu, že ji to nevadí a on za dementa, že si neváží miminka a tebe a že jsi to všechno tak zvládla. Nezlob se na mě, ale 2 roky :(. Ta důvěra musí být úplně pryč když tě dva roky tahá za nos. :(. Je mi to líto..

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 23.03.19 21:13
@mrav píše:
Ahoj. Zapiš přítele do rodného listu dítěte - máš nárok na to, aby jsi od něj, pokud od vás odejde, dostala alespoň nějaké peníze na sebe i na dítě. Je neuvěřitelné, co se tady děje. Opustit matku s malým dítětem je hnus. Tobě přeji,ať si ke svému miminku časem najdeš správného chlapa. :mavam:

Ty oni jsou podle všeho manželé…

Uživatel je onlinedivine woman
Extra třída :D 11631 příspěvků 23.03.19 21:16

@Nenapravitelný Má v tom zmatek. Chvíli píše manžel, pak přítel :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 21:18
@Nenapravitelný píše:
@edding400 píše:
Přítel nebo manžel? Nějak to tam nesedí. Jinak to co píšeš by mi stačilo… Ani vteřinu bych neváhala a s takovým xindlem bych nebyla.

Manžel pardon, ja o nem i po 3 letech co jsme svoji obcas mluvím jako o příteli. A teď jak jsem to psala ve zmatku tak mi to tam taky vklouzlo.

mrav
Nadpozemská drbna 28070 příspěvků 23.03.19 21:19
@Nenapravitelný píše:

I kdyby. Co s tím? Rozvod, alimenty. Té holky je mi líto…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama