Manžel mě podvádí s dcerou sousedky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 23:50
Manžel mě podvádí s dcerou sousedky

Dobrý den, přijdu si hrozně. Včera se mi udělalo v práci špatně tak jsem šla domů asi o 3 hodiny dřív. Přišla jsem domů a načapala manžela v posteli s dcerou naší sousedky! :poblion: Ten prasák se nestyděl si tu holku vzít do naší postele! Tý holce je 20! Je o jednadvacet let mladší než manžel! Okamžitě jsem se sbalila a odjela k ségře. Manžel mi od tý doby pořád volá, píše mi, volal i ségře. Píše, že ho to mrzí, že miluje mě a s tou holkou to byl jenom úlet. Zjistila jsem ale, že spolu takhle spali asi 3 měsíce! Nevím co mám teď dělat. Na manžela se nemůžu ani podívat, strašně mi ublížil. Dá se tohle vůbec nějak srovnat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:
není možná
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 10.03.19 23:52

Dá. :kytka: :hug:

sediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 10.03.19 23:55

To, jestli tohle urovnáte je jen na vás. Nikdo Vám tady nemůže říct, co máte dělat. Je to váš život. Ale můžu říct, co bych udělala já…popřála bych mu hodně štěstí s dvacítkou a už by mě neviděl. Ani minutu navíc ze svého života bych nechtěla strávit s někým, kdo je evidentně bezcharakterní lhář a podvodník..

není možná
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 10.03.19 23:57

Ale vždyť to byl jenom úlet. Si potřeboval dokázat jestli dokáže sbalit mladou kočenu. :hug: :kytka:

sediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 10.03.19 23:59
@není možná píše:
Ale vždyť to byl jenom úlet. Si potřeboval dokázat jestli dokáže sbalit mladou kočenu. :hug: :kytka:
Úlet trvající 3 měsíce? Kdyby sis ním udělala dítě, byl by to pořád úlet? Jak to budou řešit, přestěhují se nebo bude paní trpět pokaždé, když bude manžel sám doma?
není možná
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 11.03.19 00:03

Neboj, nějak to dopadne. ;-)

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 11.03.19 00:04

Ty dvacetiletý holky, kdo ví proč se nechají uhnat ženatým paprikou? Asi doufá, že se rozvede a bude svatba. Proč jinak by to s ním vedla 3 měsíce? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 00:06

Urcite da. Hlavne se nevracet. Presne takhle to vypadalo u nas v rodine. Stryc zacal piglovat po letech nejlepsi kamaradku svy dcery, dceru dobre kamaradky a sousedky sve zeny, me tety. Taky rikal, ze to je ulet, ze ona o nem delala( coz byla pravda, byla do nej zblaznena od svych ctrnacti) a dalsi kecy. Teta se to snazila skousnot, dala mu sanci ale nakonec ze sebe prestala delat dementaa rozvedla se s nim. Teta se odstehovala z jejich spolecneho domu s tim, ze barak mu nechava s tim, ze jednou bude deti a ona by tam stejne uz zit nechtela( s tou spinou hned naproti oknum) . No a co se nesalo :lol: do par tydnu se tam sousedka nastehovala a dnes spolu vychovavaji spolecne dite a nejlepsi kamoska my sestrenky, ktera jim umyslne a domyslive a velmi propracovane rozbila rodinu, je ted vlastne jeji macecha. Je to uz par let nazpet, ale jelikoz jsme si vsichni byli velmi blizci, narusilo to a musim rict, ze strasne celou nasi rodinu. Nerikam, ze s to musi stat takhle u vas, ale stava se. Tahle taky byla nejdriv jen sousedka. Hlavu vzhuru a nevracet se.

pistacie
Kecalka 176 příspěvků 11.03.19 00:07

A ty tři měsíce přiznal sam nebo je to domněnka? Úlet :nevim: nedokážu si takovou situaci představit a hlavně co dal? Záleží jen na Vás jak to budete s manželem řešit, já osobně bych asi už nevěřila ze byla a bude jediná a fakt nevim jestli bych dal zůstala ve vztahu bez důvěry :nevim: přeji hodně sil :hug:

smilmar17
Povídálka 19 příspěvků 11.03.19 00:08
@sediza píše:
To, jestli tohle urovnáte je jen na vás. Nikdo Vám tady nemůže říct, co máte dělat. Je to váš život. Ale můžu říct, co bych udělala já…popřála bych mu hodně štěstí s dvacítkou a už by mě neviděl. Ani minutu navíc ze svého života bych nechtěla strávit s někým, kdo je evidentně bezcharakterní lhář a podvodník..

Přesně moje slova.. proč ztrácet čas s někým, kdo si mě neváží a kdo mi dokáže lhát do očí?

Ale samozřejmě jste dospělí, musíte si to vyřešit mezi sebou, k tomu nepotřebujete Emimino :think: :kytka:

Lexter
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 3 inzeráty 11.03.19 00:18

Jo, to je vždycky úlet až když se nechá načapat. Trapný to člověk, měl by lézt kanály.

Dvojí pohlaví
Kecalka 154 příspěvků 11.03.19 00:30

A najednou je to prasák… Ona je vždy vina na obou stranách (a teď nemyslím to s tou manželkou a tchýní). Sahněte si do svědomí sama.

Proximus
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 11.03.19 01:34
@Dvojí pohlaví píše:
A najednou je to prasák… Ona je vždy vina na obou stranách (a teď nemyslím to s tou manželkou a tchýní). Sahněte si do svědomí sama.

Jasně, že vina je vždy na obou stranàch ! Například, když jedeš po hlavní silnici a nědo ti nedá přednost a napálí to do tebe z vedlejší je to i tvoje vina. O tom nemohou panovat žádné pochyby. 8o

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 11.03.19 01:45
@Proximus píše:
Jasně, že vina je vždy na obou stranàch ! Například, když jedeš po hlavní silnici a nědo ti nedá přednost a napálí to do tebe z vedlejší je to i tvoje vina. O tom nemohou panovat žádné pochyby. 8o

Ano, vím jak to myslíš. Předvídavost za volentem. V životě je to už horší. :cert:

Proximus
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 11.03.19 01:54
@Božislava píše:
Ano, vím jak to myslíš. Předvídavost za volentem. V životě je to už horší. :cert:

Ne vždy se dá předvídat, co na tebe vyletí z boční ulice. Myslím, že zakladatelka je v tom nevinně a ti magoři, co se jí snaží podsunout, že je to i její vina by měli šoupat nohama a mlčet.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek
Reklama