Manžel mě podvedl u nás doma

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.02.18 16:51
Manžel mě podvedl u nás doma.

Byla jsem pár dní u rodičů, manžel byl doma sám a chodil do práce. Dnes jsem s dětmi přijela a chci prát. Ve špinavém prádle jsem našla cizí kalhotky, na polici cizí deodorant. :pocitac:
Sedím na místě už pár hodin a přemýšlím, co teď. Manžel je v práci, dorazí až večer.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 95 Další »

Reklama

Reakce:

Dena12
Povídálka 25 příspěvků 24.02.18 16:55

Nejlepsi bude zamestnat se praci. Zabalit veci partnera do kufriku, postavit pred dvere a navrch hodit spinavy majdky…

Pavlina.Vesela
Kecalka 122 příspěvků 24.02.18 16:55

Asi už si to tam pani milenka začala značkovat. :think: Každopádně já bych odjela tam odkud ses vrátila i s dětma ;).

DenisaBy  24.02.18 16:55

A to tu jen oznamujes nebo cekas radu? To neni moc chytrej manzel, kdyz da jeji kalhotky do pradla a jeji deodorant na policku. Mam dost :lol: :potlesk: :zed:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 24.02.18 16:56
@Anonymní píše:
Byla jsem pár dní u rodičů, manžel byl doma sám a chodil do práce. Dnes jsem s dětmi přijela a chci prát. Ve špinavém prádle jsem našla cizí kalhotky, na polici cizí deodorant. :pocitac:
Sedím na místě už pár hodin a přemýšlím, co teď. Manžel je v práci, dorazí až večer.

A proč jsi byla pryč od manžela i s dětmi? Máte nějaké problémy? Já osobně kdybych se něco takového dozvěděla tak má ihned sbalené kufry. Já totiž nevěru fakt netoleruji. :(
Samozřejmě ho hned konfrontuj až přijde ž práce. Ona ta jeho první samotná nepromyšlená reakce ti řekne jestli to vysvětlení je pravdivé či ne.. :think:

Pavlina.Vesela
Kecalka 122 příspěvků 24.02.18 16:56
@Pavlina.Vesela píše:
Asi už si to tam pani milenka začala značkovat. :think: Každopádně já bych odjela tam odkud ses vrátila i s dětma ;).

Vlastně já bych neodleja. Jeho bych vystěhovala. Nevím jak to máte

Russet
Kelišová 7391 příspěvků 24.02.18 16:57

Až by přišel, nechala bych „trenýrky“ na viditelném místě. Dotyčná asi chtěla, abyste se „poznaly“ :oops: Jinak je to prase teda a asi bych spala na gauči. No radši na zemi v dětském pokoji…

DenisaBy  24.02.18 16:57

Vyhazej mu veci z okna a az prijede hod mu na hlavu i ty kalhotky :)

Malaga
Generální žvanilka 23131 příspěvků 24.02.18 16:58

No asi bych to tam nechala, až přijde v klidu z práce tak bych mu to ukázala, co mi k tomu řekne, ale asi bych si to i vyfotila…nik­dy nevíš…

Anna85
Kecalka 238 příspěvků 24.02.18 17:01
@Pavlina.Vesela píše:
Asi už si to tam pani milenka začala značkovat. :think: Každopádně já bych odjela tam odkud ses vrátila i s dětma ;).

Jo jo, jakoby se chtela postarat o to, at se na to brzy prijde :think:

u763
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 24.02.18 17:01
@DenisaBy píše:
A to tu jen oznamujes nebo cekas radu? To neni moc chytrej manzel, kdyz da jeji kalhotky do pradla a jeji deodorant na policku. Mam dost :lol: :potlesk: :zed:

Myslím, ze manžel to tam nedal, to ona záměrně, chlap si toho ani nevšimne.

elle21
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 24.02.18 17:03

Pak nám napiš co ti manžel na to řekl..

Malaga
Generální žvanilka 23131 příspěvků 24.02.18 17:03

@u763 asi tak…kdyby mu zakladatelka ty kaťata ukázala, tak on ani nebude vědět, že nejsou její…mohla by se ho zeptat, jestli se tak domluvili, že od teďka se její špinavé prádlo pere u nich doma…já bych ho asi zabila…

Příspěvek upraven 24.02.18 v 17:04

jdukolem
Hvězda diskuse 49254 příspěvků 24.02.18 17:03
@Anonymní píše:
Sedím na místě už pár hodin a přemýšlím, co teď. Manžel je v práci, dorazí až večer.
:think: a neměli tam jen nějakou divokou párty :think:

Taka
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 24.02.18 17:03

Zachovej klidnou hlavu a hned po příchodu z práce na něj uhoď, co to má být. Buď bude koktat, nebo to vysvětlí (pak by mě ale zajímalo jak…). Tipuju to na staré známé „Miláčku, já ti to vysvětlím“ :poblion:
Hodně sil :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 95 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéf tanečníků StarDance Onder mění ansámbl. Jak dopadla jeho ex Hunčárová?

Oblíbená taneční show StarDance již nebude jako dřív. Šéf tanečníků Jan Onder... číst dále >

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Budoucnost plastické chirurgie: roboti, tablety a třeba i svépomoc

Přijde doba, kdy si k plastickému chirurgovi přineseme fotografii a on nás... číst dále >

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Reklama