Manžel mě pořád pomlouvá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.03.18 22:52
Manžel mě pořád pomlouvá

Všem přeji hezký páteční večer :)
Manžel mě poslední 3 roky začal pomlouvat a stěžovat si na mě! Vždy to odstartuje hádka po které se sebere, odejde a! Pomlouvá mě naprosto všude, tedy v jeho rodině, v mojí rodině, v obchodě, u sousedů, v práci, u dcery, u syna, u bývalky, pomlouvá mě prostě naprosto všude kde jsou ochotni mu naslouchat.Na můj dotaz proč to dělá a že si to nepřeji mi lže do očí, zapírá a tvrdí že nikde nic neříká!
Dnes jsem se opět dozvěděla od paní vedoucí v krámě, že si opět manžel nebral servítky.
Napadá vás jak se bránit? Nějaký nápad? Máme malou holčičku, bydlíme na vesnici, pár lidí mě už přestalo dokonce zdravit, jdou o mě úplné horory, bojím se že až naše dítě dostane rozum, a nějaký dobrák jí řekne jak tatínek pomlouvá maminku, hrozně jí tím ublížíme!!Mám tu na vesnici už díky manželovi co o mě roznesl pověst hysterky, biju a psychicky týrám svého manžela, šikanuji ho, jsem líná, sprostě mu nadávám,…chce se mi brečet, už toho bylo dost :,( A dneska další kudla do zad!!Já se přiznám, že už jsem tak unavená že nemám sílu to s manželem dneska řešit :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Lychee13
Závislačka 2993 příspěvků 02.03.18 22:56

Je z těch pomluv něco pravda? Pochybuju, že by si manžel vymýšlel nesmysly, které by si vycucal z prstu. Jinak po lidech Ti může být prd, ale vztah s manželem v pořádku není.

nostress
Extra třída :D 12626 příspěvků 02.03.18 22:56
@Anonymní píše:
Všem přeji hezký páteční večer :)
Manžel mě poslední 3 roky začal pomlouvat a stěžovat si na mě! Vždy to odstartuje hádka po které se sebere, odejde a! Pomlouvá mě naprosto všude, tedy v jeho rodině, v mojí rodině, v obchodě, u sousedů, v práci, u dcery, u syna, u bývalky, pomlouvá mě prostě naprosto všude kde jsou ochotni mu naslouchat.Na můj dotaz proč to dělá a že si to nepřeji mi lže do očí, zapírá a tvrdí že nikde nic neříká!
Dnes jsem se opět dozvěděla od paní vedoucí v krámě, že si opět manžel nebral servítky.
Napadá vás jak se bránit? Nějaký nápad? Máme malou holčičku, bydlíme na vesnici, pár lidí mě už přestalo dokonce zdravit, jdou o mě úplné horory, bojím se že až naše dítě dostane rozum, a nějaký dobrák jí řekne jak tatínek pomlouvá maminku, hrozně jí tím ublížíme!!Mám tu na vesnici už díky manželovi co o mě roznesl pověst hysterky, biju a psychicky týrám svého manžela, šikanuji ho, jsem líná, sprostě mu nadávám,…chce se mi brečet, už toho bylo dost :,( A dneska další kudla do zad!!Já se přiznám, že už jsem tak unavená že nemám sílu to s manželem dneska řešit :-(

Pokud by jsi měla opravdu tyto hrozné vlastnosti, které tady popisuješ, pak je s podivem, že ještě pořád s tebou žije. Proč se teda nerozvede, když jsi tak „příšerná“?

Anonymní  02.03.18 23:00
@Lychee13 píše:
Je z těch pomluv něco pravda? Pochybuju, že by si manžel vymýšlel nesmysly, které by si vycucal z prstu. Jinak po lidech Ti může být prd, ale vztah s manželem v pořádku není.

Ano, z těch pomluv je něco pravdy ale ne tak jak manžel vypovídá. Občas zakřičím, manžel zakřičí, vztekám se, manžel mě nepomáhá, jsem na vše sama, stane se že vybouchnu, stejně tak vybouchne manžel. Nikdy to nepřesáhlo z mé strany hranici psychického nebo fyzického násilí! Nikdy se nehásáme před dítětem. Ano, po lidech mi může být prd ale když se na jednou k tobě otočí zády a ani tě nepozdraví je mi to líto.

ŠárkaPu
Kecalka 224 příspěvků 02.03.18 23:00

Teda to koukám, to jsem ještě neslyšela, že by si někdo takhle stěžoval na partnera a ještě u cizích..máte držet spolu, vyřešit si to mezi sebou a ne, že on jde za ostatními, aby ho politovali. On se v tom litování nějak vyžívá? Radu tedy nemám, pohrozit odchodem, jinak nevím. Já bych ve vztahu takové podrazy nesnesla.

Anonymní  02.03.18 23:05
@nostress píše:
Pokud by jsi měla opravdu tyto hrozné vlastnosti, které tady popisuješ, pak je s podivem, že ještě pořád s tebou žije. Proč se teda nerozvede, když jsi tak „příšerná“?

Tak tuto otázku jsem mu pokládala nejméně stokrát. Nikdy na ní nebyl schopen odpovědět! Vypravuje jak si zničil se mnou život!!Povídá že jsem psychopat a mám se jít léčit! Když mu navrhnu že půjdeme od sebe, odmítá to a dělá hrozné scény! Už jsem odešla když mě pomlouval od něho parkrát! Vždycky mě prosil aby jsem se vrátila, že se to změní. Je mi to tak všechno líto :(

nostress
Extra třída :D 12626 příspěvků 02.03.18 23:07
@Anonymní píše:
Tak tuto otázku jsem mu pokládala nejméně stokrát. Nikdy na ní nebyl schopen odpovědět! Vypravuje jak si zničil se mnou život!!Povídá že jsem psychopat a mám se jít léčit! Když mu navrhnu že půjdeme od sebe, odmítá to a dělá hrozné scény! Už jsem odešla když mě pomlouval od něho parkrát! Vždycky mě prosil aby jsem se vrátila, že se to změní. Je mi to tak všechno líto :(

V tom případě bych trvala na návštěvě manželské poradny, a pokud má on nějaké jiné problémy, pak by musel navštívit odborníka.

blumen
Hvězda diskuse 42337 příspěvků 02.03.18 23:11
@Anonymní píše:
Ano, z těch pomluv je něco pravdy ale ne tak jak manžel vypovídá. Občas zakřičím, manžel zakřičí, vztekám se, manžel mě nepomáhá, jsem na vše sama, stane se že vybouchnu, stejně tak vybouchne manžel. Nikdy to nepřesáhlo z mé strany hranici psychického nebo fyzického násilí! Nikdy se nehásáme před dítětem. Ano, po lidech mi může být prd ale když se na jednou k tobě otočí zády a ani tě nepozdraví je mi to líto.

On to tak ale muze citit :nevim:

V poradku vas vztah neni. A pochybuju, ze s tim ze dne na den prestane, predpokladam, ze jste to uz resili.

Anonymní  02.03.18 23:11
@ŠárkaPu píše:
Teda to koukám, to jsem ještě neslyšela, že by si někdo takhle stěžoval na partnera a ještě u cizích..máte držet spolu, vyřešit si to mezi sebou a ne, že on jde za ostatními, aby ho politovali. On se v tom litování nějak vyžívá? Radu tedy nemám, pohrozit odchodem, jinak nevím. Já bych ve vztahu takové podrazy nesnesla.

To je právě to! Nebude se mnou nic řešit, nemá potřebu se mnou něco řešit. Kdyby jenom pomlouval ale kolikrát se stane, že řeší nějakou podstatnou věc a já se to dozvím jako poslední. Potom si připadám jako blbec všichni na mě koukají jako na blázna že to nevím když už je to hotová a jasná věc! Jede si po své rovině, nekouká napravo, nalevo a tak to bude a tak jsem to vymyslel, nezájem že jsem se s tebou neporadil však oni mi poradili jiní, ty jsi ten pitomec který nic neví, ničemu nerozumí tak co by jsi potřebovala vědět?!!Je to hrozný a je to tak!

Anonymní  02.03.18 23:14
@nostress píše:
V tom případě bych trvala na návštěvě manželské poradny, a pokud má on nějaké jiné problémy, pak by musel navštívit odborníka.

On prý problémy žádné nemá. Problémy mu dělám já. Je prý ze mě tak zdeptaný psychicky že by nejraději umřel! Ale milovat se to ano, to by mohl každý den, to mu nevadí, že ho deptám, že jsem na něho hnusná a běda když zrovna nemůžu :roll:

růžový achát
Závislačka 3437 příspěvků 02.03.18 23:16

Už ho nebij, a nedělej mu matku. Kašli na něj, asi ho moc buzeruješ.

Anonymní  02.03.18 23:18
@blumen píše:
On to tak ale muze citit :nevim:V poradku vas vztah neni. A pochybuju, ze s tim ze dne na den prestane, predpokladam, ze jste to uz resili.

Ano, řešila jsem to já. Manžel mi říká že on žádné problémy nemá a řešit nic nebude, prý jsem zmetek zákeřnej! Když mu řeknu proč mě tedy pomlouvá tak to zapře! Vím, že není náš vztah v pořádku, jsme si toho vědoma.

Anonymní  02.03.18 23:18
@blumen píše:
On to tak ale muze citit :nevim:V poradku vas vztah neni. A pochybuju, ze s tim ze dne na den prestane, predpokladam, ze jste to uz resili.

Ano, řešila jsem to já. Manžel mi říká že on žádné problémy nemá a řešit nic nebude, prý jsem zmetek zákeřnej! Když mu řeknu proč mě tedy pomlouvá tak to zapře! Vím, že není náš vztah v pořádku, jsme si toho vědoma.

Anonymní  02.03.18 23:22
@růžový achát píše:
Už ho nebij, a nedělej mu matku. Kašli na něj, asi ho moc buzeruješ.

Já ho ale přece nebiju!! 8o Ano, buzeruji ho ale není to nic co by přesáhlo určité meze! Opravdu nemá důvod ze sebe dělat chudáka

brumdinka
Nadpozemská drbna 25235 příspěvků 02.03.18 23:26

Promiň ale ten vztah není v pořádku a na Tvym místě bych odešla…vim lehce se to řekne, húř udělá…řešim něco podobnýho..jen mě nepomlouvá aspoň o tom nevim..ale jinak sem taky ta nejhorší..vítej v klubu :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Články z Ona Dnes

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama