Manžel mě pořád vidí jako tlustou :(

Anonymní
4.8.13 12:14

Manžel mě pořád vidí jako tlustou :(

Holky,

jsem rok a půl po porodu.. musím říct, že tim běhanim za malou jsem dost zhubla a každe rano cvičim břicho..

mam 58kg a 177cm.. ja se citim dobře.. v rodině mi, ale řikaji, že už začínam být vychrtla..

jenže manžel mě pořad vidí jako nějakou oplacanou.. třeba jdeme ven a on se diva na nějakou ženskou a říka jee tylo ta byla krasně štíhlá, že..

nebo ja se ho ptam jak vypada jedna kamaradka.. a řika no asi jako ty.. a pak když se s tou holkou potkam.. tak je oplacana.. na zadku celulitidu.. a to ja vůbec nemam :(

už mě to teda pěkně štve..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

836
4.8.13 12:17

58 kg a tlustá s tohle výškou??? To bych musela být slon ;) Začala bych mu tvrdit, že ho má malýho (i kdyby ho měl 20 cm) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
4.8.13 12:18

Sorry, ale co to mas doma za deb*la??? Ja merim a vazim jako ty, mam rok a trictvrte od porodu a dovolim si rict, ze jsem hubena. Pokud nemas vylozene nejake problematicke partie - zadek nebo bricho, tak se na to vykasli.
A tvuj chlap ma na brise sixpack a ostavicku ham ham nebo jak? Jestli ne, tak bych mu to take zacala pripominat :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4932

Tak je asi slepej, ja te nevidela, ale podle vahy a vysky jsi stihla, to je jasny i bez pohledu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18259

Tak az pujdete zase spolu ven a kolem vas pujde chlap s pekne vypracovanym telem, tak taky rekni, jeeee ten ma krasne vypracovany telo a ty svaly..hmmmmmmm ;)(v tech vedrech ted chodi hodne chlapu bez tricek) ja myslim, ze ke sve vysce mas vahu uplne idealni…takze si z toho nic nedelej, dal nehubni nebo budes mit pak nejake zdravotni problemy… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4961
4.8.13 12:20

Tak to je teda pěknej haj. l,manžel by mi to neřekl natvrdo, ani kdybych přibrala…nějak decentně. Já mám 57/168 a myslím si že jsem dost štíhlá. Asi má nějaký komplex a aby sis moc nemyslela, tak tě ponižuje. Zkus mu taky „polichotit“. :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9864
4.8.13 12:20

Snažila bych se až budeme někde spolu, bavit se s nějakým mužem a říct mu, to byl ale CHYTREJ chlap že? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9077
4.8.13 12:22

Byl vždycky takhle netaktní? 8o
I kdyby jsi tu nadváhu měla (což podle váhy máš spíš podvýživu), tak jeho poznámky na jiné slečny by si měl nechat pro sebe! Nebo ty taky hodnotíš před ním chlapy?
Jestli ne, tak začni ;) :mavam:

Příspěvek upraven 04.08.13 v 12:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
4.8.13 12:23

Podle mě máš teda na svoji výšku málo, pokud se rodiná ozývá, že začínáš být vychrtlá, tak se vůbec nedivím, mám 170 a při 58kg jsem tak na hranici.
Občas se stane, že na svoje blízké koukáme přes růžové brýle a jejich chyby nevidíme a zákonitě musí existovat i opak růžových brýlí, takže on tě vidí jako oplácanou, i když nejsi.
On je nějaký namakaný Ken, že má takové kecy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
4.8.13 12:24
@boball píše:
Snažila bych se až budeme někde spolu, bavit se s nějakým mužem a říct mu, to byl ale CHYTREJ chlap že? :mrgreen:

No ano. CHYTRÝ CHLAPY bych kolem sebe teď furt viděla.
Anebo pány s VELKÝMI PTÁKY.

Ono ho to přejde. A když nepřejde, tak brzo odejde za nějakou anorektičkou (anebo taky ne) a ty budeš mít normálního chlapa.
niKi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
4.8.13 12:24

A nedělá si z tebe jen srandu? Nebo to fakt myslí vážně?

I když věřím, že jsou takový. Já kdysi s jedním podobným chodila, měla jsem 53kg při 174 cm a on mi taky tvrdil, že jsem tlustá :lol: magor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4964
4.8.13 12:25

Promin, ale myslim, ze problem ma Tvuj chlap a rozhodne ne Ty :cert:! On je nejakej vymakanej sportovec?! Ale i kdyby, tak co se do Tebe ma co takhle hnusne navazet, dala si mu ditko, dle BMI jsi spis vyhubla a on Te zene nekam k anorexii :cert: nechci bejt sprosta, ale je to peknej blb! Vetsinou prudi do figur zenskejch spis cvalici, ktery sami nemaji zadnou vuli a jsou lini si jit i do lednicky pro lahvace!!! Ja s timhle nikdy nebojovala a to jsem nikdy nebyla nejaka vychrtlina, zadne bricho, ale kulaty zadek a z vlastnim zkusenosti vim, ze vetsinou pekny vysportovany chlapi mi pr.ell chvalili a podle cvaliku jsem mela zadnici!!! Je mi jasny, ze Te to trapi pac pro nej chces bejt ta nej, ale je to o tom mu rovnou rici s cim ma teda takovej problem?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603

Jinak z mojí zkušenosti, chlapi takto kritizují a srovnávají, pokud se zakoukají jinde, pak může být partnerka klidně platinová a briliantová a stejně je na ní někde chyba - protože ten ideál je někde jinde :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JedenTypan

To bude dobrej balvan, jit se svou zenskou a ukazovat na jiny zensky a rikat jak jsou krasne stihle :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1886
4.8.13 12:28

Cože? Tak to bych toho tvýho poslala do prde*e. Je to pěknej idiot, sorry! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama