Manžel mě přestal přitahovat

Anonymní
2.1.21 21:07

Manzel me prestal pritahovat

Myslim si, ze nazev diskuze mluvi za vse. Jsme spolu 12 let, mame jedno male dite. Na zacatku nam to v tomhle smeru klapalo uplne nadprumerne dobre, klidne i 5× denne nebyl problem. Ted jednou tydne a jeste se k tomu musim nutit. On problem nema, spis ja.. Proste ta jiskra uz tam neni. Miluju ho moc, ale ta pritazlivost je uz nejak pryc.. Co s tim? Mate nejake tipy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9782
2.1.21 21:09

A nebereš hormonální antikoncepci? Nemáš chuť na manžela, nebo na sex obecně? Já neměla žádnou chuť po antikoncepci, prostě mě úplně vypnula. Přestala jsem ji brát a je to lepší. Ne úplně jako dřív, potřebuji déle nabudit, ale předtím jsem to vždycky jen strpěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 21:11

@Aduš8 neberu nic.. Chranime se kondomy.. No na sex by chut i byla, ale nejak neni chut na manzela :(

• Citovat
  • Nahlásit
3886
2.1.21 21:13

A jak máte velký mimco? Nemůže to být kojením? Nebo jenom nějaký období, třeba to zase přejde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
2.1.21 21:13

Co nějak oživit ten sexuální život? Nebát se použít hračky nebo něco úplně jiného pokud jste to už zkoušeli. Nové polohy, vrátit se do “mladých” let. (Nějaká rychlovka venku, v autě, nějaké vzrušení) popřípadě zajít do poradny. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9383
2.1.21 21:17
@Anonymní píše:
@Aduš8 neberu nic.. Chranime se kondomy.. No na sex by chut i byla, ale nejak neni chut na manzela :(

Nedělá něco, kvůli čemu ho už méně obdivuješ…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9782
2.1.21 21:20

Já si myslím, že je tohle všeobecně problém určitého procenta žen. Když klesne zamilovanost, klesne chuť. Navíc člověka začnou štvát chyby, které předtím přehlížel a je problém. Radu ale nemám, sama jsem asi jedna z nich :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 21:21

@Lucie_Sx no vlastne… mi pripada, ze mam doma spis dve deti.. nekdy si pripadam jako jeho matka nez zena :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
34
2.1.21 21:22
@Anonymní píše:
@Aduš8 neberu nic.. Chranime se kondomy.. No na sex by chut i byla, ale nejak neni chut na manzela :(

Manžel by si měl urychleně najít milenku…co s takovým studeným čumákem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.1.21 21:23
@Anonymní píše:
Myslim si, ze nazev diskuze mluvi za vse. Jsme spolu 12 let, mame jedno male dite. Na zacatku nam to v tomhle smeru klapalo uplne nadprumerne dobre, klidne i 5× denne nebyl problem. Ted jednou tydne a jeste se k tomu musim nutit. On problem nema, spis ja.. Proste ta jiskra uz tam neni. Miluju ho moc, ale ta pritazlivost je uz nejak pryc.. Co s tim? Mate nejake tipy?

zřejmě už zajetý stereotyp. Co třeba vyjít z komfortní zóny? Okořenit si to? Čím tě dřív třeba přitahoval a teď už to tak neni? Mně třeba na chlapovi úplně dostane, když hezky voní, to jdu pak do kolen… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 21:24

@ovichus aha, takze chyba je automaticky ve mne? To je super komentar.

• Citovat
  • Nahlásit
34
2.1.21 21:25
@Anonymní píše:

Určitě není, stává se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9782
2.1.21 21:28
@Anonymní píše:

Neber si ty komentáře tak osobně. Já bych řekla, že by sis měla ujasnit, proč tomu tak je? Změnil se vzhledově či povahově, chová se k tobě jinak? Přestáváš si ho z nějakých důvodů vážit, přestala jsi ho obdivovat? Pak člověk může hledat řešení. U nás mě třeba manžel štve tím, jak strašně zlenivěl. Řekla jsem mu to a fakt se snaží, v rámci možností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 21:29

@burito3 ja nevim, ta vasen se proste nejak vytratila.. Asi je to tim stereotypem. Driv jsme si byli vzacnejsi. Ted si pripadam jako sluzka pro vsechno

• Citovat
  • Nahlásit
14
2.1.21 21:30
@Anonymní píše:
@burito3 ja nevim, ta vasen se proste nejak vytratila.. Asi je to tim stereotypem. Driv jsme si byli vzacnejsi. Ted si pripadam jako sluzka pro vsechno

hele a chodíte do práce nebo jste spolu 24 hodin denně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat