Manžel mě podvádí s bývalou manželkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 06:31
Manžel mě provádí mě bývalou manželkou

Ahoj holky
Nevím si už rádi, mám pocit že mě manžel podvádí bývalou manželkou, mají spolu 3 deti. Které vychování nejsou, dělají vše aby mě zničili :( a už se jim to daří, jsem psichicky v haji..

Manžel si sni píše, ona ho tahá k ní na kávu, když odevzdáva děti. Mam pocit že byl u ni pondělí, přišel domů od 2 hodiny později.
Ve středu měl na bundě vlasy..Tvrdil mi že jsou moje, já je tak dlouhé nemám.

Psichicky to nedávám, už se mnou spát nechce, vymlouva se že je unavení. Mam pocit že nežijí manželem ale kamarádem..sms si vymazal. A pak si píše ještě jednou která ho chtěla a teď od ni utekl manžel a on si ji stěžuje. Jsme před stěhováním a koupení nového domu a měli jsme jit na umělé oplodnění a místo toho jsem na prášky a stíhačka :( je mi že všeho do pláče.. Nevím co mám dělat :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Run
Generální žvanilka 20573 příspěvků 03.11.18 06:32

To je nějaký automaticky překlad textu či co?

Lioness34
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 03.11.18 06:36

A proč s m tedy jsi?

aleaa
Kecalka 328 příspěvků 2 inzeráty 03.11.18 07:08

Hardcore 8o… Trochu psycho, nemyslis? :potlesk:

Příspěvek upraven 03.11.18 v 07:09

lachtanice86
Kelišová 6418 příspěvků 03.11.18 07:11

Ty nejsi češka? A proč s ním seš?

jahuhudka
Extra třída :D 10987 příspěvků 03.11.18 07:14

Je v zajmu jeho i byvalky aby spolu vychazeli co nejlepe. I s kavou a treba i spolecnymi aktivitami s detmi. Problem u vas je jinde. Proste asi nejste zivotni partneri.

růžový achát
Závislačka 4695 příspěvků 03.11.18 07:15

8o s chlapem co ma tři děti si opravdu dům nekupuj , pokud už nema tak tři domy ve vlastnictví :lol: , to vypadá, že jsi možná cizinka z Ukrajiny??? Protože takové hrubky to je průšvih.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 07:19

Musela jsi s tím počítat, že má závazky. Děti jsou vždy na prvním místě :nevim: . Mám taky manžela co má dvě děti z předchozího manželství. A byla bych radši kdyby tam seděl na kávě, než když takhle děti nevidí, o to se jeho ex postarala.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 03.11.18 07:22

Vy si myslíte že vás podvádí. A nejste schopná zkousnout to, že máte muže se závazky.

Díky tom téhle své nejistotě a nevyrovnanosti děláte příšerné žárlivé scény a ještě to odnáší jeho děti.

To může pro něj být dost podstatný důvod, proč se mu čím dál tím víc ošklivíte - jen trošku zodpovědný chlap prostě dá přednost svým dětem před milenkou. A dobrý chlap moc dobře ví, že s matkou svých dětí musí vycházet.

Pokud si tohle partnerství chcete udržet, tak především začněte dělat něco sama se sebou - naučte se mít se ráda natolik, abyste se netýrala tím, že jste tak mizerná že vás nikod milovat nemůže a určitě vás podvádí. A především se smiřte s tím, že žádného druhého člověka nevlastníte a pokud chcete, aby s vámi byl, tak mu musíte dát svobodu a musíte ho milovat i s jeho minulostí. Konec konců - něco takového chcete i vy po něm.

Nejjednodušší způsob jak toho dosáhnout je vstoupit do psychoterapie.

Ale ten největší problém, co před vámi leží je přiznat si, že problém je především ve vaší porouchané psychice a že s tím opravdu mustíe něco dělat.

Výhodou je, že až tohle zvládnete, řeknete si o pomoc a začntete se učit mít se ráda, tak se vám život zlepší ve všech směrech.

A ne -v žádném případě dokud se sama se sebou nesrovnáš, tak házej peníze do společného bydlení a už vůbce se nepouštěj do toho, že si už tak křehkou psychiku zničíš hormonální terapií.

Dítě a dům řeš až po té, co budeš v pohodě.

Příspěvek upraven 03.11.18 v 07:23

mrav
Neúnavná pisatelka 18206 příspěvků 03.11.18 07:22

Z toho textu mám pocit, že jsi troll. A i kdyby jsi nebyla, nauč se Česky. Tolik chyb by snad nenapsal ani druhák na základní škole…

Jjanek
Povídálka 27 příspěvků 03.11.18 07:54

Teda já koukám. Někdo sem napíše o radu, a vy ho až na vyjímky uplně rozcupujete. Zamyslete se nad sebou…

Luska
Kecalka 297 příspěvků 03.11.18 08:04

Taky nechápu, co je tady slepic. Zakladatelko určitě s ním nekupuj barák.

Tichošlápek
Extra třída :D 10469 příspěvků 03.11.18 08:04

Předně bych odložila těhotenství. A pak zvážila jestli je toto partner, o kterého stojíš - vždycky budeš až na druhém místě za jeho dětmi a jeho ex taky z jeho života nikdy nezmizí

jkra
Generální žvanilka 24908 příspěvků 03.11.18 08:06

Mozna manzelovi doslo, ze udelal chybu.

cecetka
Kelišová 7360 příspěvků 03.11.18 08:11

No a na emimi se to vyresi.
Bozinku :roll: :roll:  :roll:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >