Manžel me s nicim doma nepomuze

Anonymní
14.8.20 08:01

Manžel me s nicim doma nepomuze

Holky jak to mate doma s chlapami pomahaji vam v domacnosti varit nakupovat atd můj manžel málokdy na vše dlabe chodí do práce na 8hodin ale doma nic neudela je to normální nebo co s tím zacina mě to vadit varim nakupuju peru staram se o nasi malou dcerku vzdy jen ja a on mi s ní nepomaha

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4481
14.8.20 08:04
@Anonymní píše:
Holky jak to mate doma s chlapami pomahaji vam v domacnosti varit nakupovat atd můj manžel málokdy na vše dlabe chodí do práce na 8hodin ale doma nic neudela je to normální nebo co s tím zacina mě to vadit varim nakupuju peru staram se o nasi malou dcerku vzdy jen ja a on mi s ní nepomaha

Neřeš co mají doma ostatní, řeš to, abys byla spokojená ty. Jestli se ti tenhle způsob života nelíbí, udělej to jinak. A je jedno jak žijí Venca s Andulou vod vedle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
14.8.20 08:05

Proč pomáhat? To můžeš třeba kamarádce s úklidem u ní doma, ale tohle je vaše domácnost, takže byste se měli zapojit oba, oba tam žijete..
Jinak já mám doma totéž, akorát přítel pracuje denně mnohem déle než Tvůj manžel..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5044
14.8.20 08:09

Říkáš si o pomoc nebo čekáš, že ho to napadne? Když mu to řekneš co se stane? Jinak ano, můj manžel doma pomáha se vším, krom vaření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 08:14

@Pidulka1991 a chodí ti do práce? A ano říkám, nemá zájem… Tvrdí že si chce odpočinout po práci nebo se dívat na telku

• Citovat
  • Nahlásit
588

Muj chlap nastesi pomaha se vsim. Ale musim mu rict. Cekat samo od sebe ze ho to napadne tak nic :lol:. Pomha s malou, vstava k ni, uklidi jen tak zakladne, ale me to staci, uvari kdyz potrebuji, udela mycku, nakoupi, vynese kos… Peru treba jen ja a susicku zapinam taky ja, okna, koupelna, zachod to vse delam jen ja. Ale jsem doma na MD jen 2 krat tydne brigada. Tak mam na to vice casu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6137

Můj muž dělá vždycky to, co je potřeba. Stejně tak jako já. Jediné co nedělá je skládání prádla, ale to je tím, že máme málo úložných prostor a aby se všechno vešlo, je třeba prádlo poskládat dost specifickým způsobem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
14.8.20 08:15

Manzel nepomaha s uklidem, takove veci jako prani, zehleni, vareni taky nic. Na druhou stranu ani v tomto smeru nema takrka zadne pozadavky, uklid je mu uplne ukradenej. Nakupy obstarava vetsinou on. Detem se venuje naprosto nadstandardne, takze je to vykompenzovane timto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8883
14.8.20 08:16

Víš co jsme se třemi vážnými vztahy naučila. Velké procento chlapů (u mě 2 že 3),neudělají nic automaticky. Mají úplně jiný pohled na život, běh domácnosti a úklid. Můj manžel taky neudělá to, co mu neřeknu. Je tedy pravda, že se po práci dost věnuje dětem, ale vždycky každému zvlášť, takže chvíli pro sebe nemám. V domácnosti po něm většinou nic nechci, protože si všechno stihnu udělat dopoledne, kdy je většinou v práci. Odpoledne pak máme čas na sebe a rodinu. Ale někdy prostě padám na ústa a prostě ho musím zaúkolovat. Kdybych čekala, až ho to napadne samotného, nedočkám se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.20 08:20
@Anonymní píše:
@Pidulka1991 a chodí ti do práce? A ano říkám, nemá zájem… Tvrdí že si chce odpočinout po práci nebo se dívat na telku

A jak to budete dělat, až budeš chodit do práce i ty? Nebo tě bude až do důchodu živit jako ženu v domácnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51768
14.8.20 08:22

Hodně záleží jestli chodí do práce nebo má volno. Ted mu změnili směny takže bude chodit na 12h asi 9 dní :jazyk:. ale když má volno jdeme spolu na nákup a to těžší odnese, doma udělá co je potřeba. Ale my to tak měli už od začátku ;) Nákup by obstaral kdyby šel z práce pokud by bylo potřeba ;). Víc ho zapoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23352
14.8.20 08:22

Dneska už můžu být chytrá a říct, že co sis nenastavila před čtyřma/pěti/deseti lety (zkrátka při seznámení-sestěhování), to se těžko předělává. Ten chlap bude mít vždycky pocit, že najednou si se zbláznila, když ti to celý roky nevadilo.

Co můžeš říct, je to, že krom toho, co si dělala vždycky, máš teď ještě navíc malou, takže pokud chce, aby to doma nevypadalo jak v žumpě, tak buď se párkrát do týdne postará o malou, nebo o úklid, ale že ty nejsi žádnej otrok, abys dělala vše. Až nastoupíš do práce po mateřský, tak jako když to najdeš. Ale chce to čím dřív tím líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4287
14.8.20 08:23

Nepere, nezehli, nevari. Není potřeba aby to dělal, mám na to celej den. Manžel přijde z práce, věnuje se dceri, a dělá si práci venku - zvířata, zahrada. Když jsem byla nemocná, nebo chvíli doma z porodnice, neměl problém umýt nádobí, vytrit podlahy atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23352
14.8.20 08:25

Bejvalej doma na nic nehráb, co se týče domácnosti, protože já blblína okolo něj od začátku poletovala. A když se mi to po letech a při dítěti začalo zajídat, to bylo keců…

Aktuální partner má pracovní dobu takovou, že ve dnech, kdy já jsem v práci, tak on je doma, automaticky umeje nádobí, vypere, zamete, občas připraví oběd. Kdo sem já, abych mu to brala z rukou? :jazyk: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5006
14.8.20 08:25

Manžel vařit neumí. Prat a žehlit po něm ani nechci. Na nákup chodím buď já a nebo jdeme společně v rámci procházky s dětma. Úklid a takový ty běžný provozní věci dělá zrovna kdo je volný, druhý se věnuje dětem. Ještě máme docela dost zvířat. Takže k telce si sedneme max večer na chvíli spolu. Jinak se oba moc nezastavíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama